Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

Zolejman és 3 vendég van a témában


Sziasztok!

Itt a Betfarinál milyen a kínálat, sok mindenre lehet fogadni egy meccsen belül? Az élő oldal milyen sok lehetőség van ott is?

Köszi, hali  :cya:

Idézetet írta: starke Dátum június 14, 2012, 13:23:03
Sziasztok!

Itt a Betfarinál milyen a kínálat, sok mindenre lehet fogadni egy meccsen belül? Az élő oldal milyen sok lehetőség van ott is?

Köszi, hali  :cya:

http://sports.betfair.com/

Sok lehetőség van, de egyszerűbb ha lecsekkolod.

A promóciók között nem találtam semmi kezdő befizetési bónuszt... Én voltam figyelmetlen, vagy tényleg nem adnak semmit a friss regisztrálóknak?

Idézetet írta: Botika Dátum június 23, 2012, 16:37:29
A promóciók között nem találtam semmi kezdő befizetési bónuszt... Én voltam figyelmetlen, vagy tényleg nem adnak semmit a friss regisztrálóknak?
Ha innét az oldalról regisztrálsz és minimum 20 dollárt töltesz a számládra, akkor kaphatsz 10 dollár bónuszt!
Itt megtalálod mit kell tenned: http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=7284.0

Találtam az oldalon egy póker bónuszt (10 dollár) majd még egyet (5 font) mindegyiket hozzáadta a számlámhoz. De Betfairen úgy látom egybe van a póker meg a sportfogadás számla is, így használhatom szerintetek a póker bónuszt is sportfogadásra is, illetve kifizetésre is kérhetem? Úgy vettem észre, hogy igen, de kíváncsi vagyok, van -e valami tapasztalatotok e téren.

Szia a minap én  is kértem ezt a 10 dolcsis póker pénzt meg is kaptam picit tologattam vele a pókert a látszat kedvéért buktam  is egy picit belőle aztán kértem kifizetést és ki is fizették nem szarakodtak hál isten. Szerintem picit alibipókerez vele aztán mehet a sportfogadás.

Köszönöm szépen a megerősítést, valóban igy van/volt!  :)

Idézetet írta: Atika Dátum június 27, 2012, 18:35:51
Szia a minap én  is kértem ezt a 10 dolcsis póker pénzt meg is kaptam picit tologattam vele a pókert a látszat kedvéért buktam  is egy picit belőle aztán kértem kifizetést és ki is fizették nem szarakodtak hál isten. Szerintem picit alibipókerez vele aztán mehet a sportfogadás.
Hol található ez a bónusz?
Keresgéltem, de nem leltem...  :'(

Most látom végre van magyar felülete a betfairnek már ideje volt.Mivel a gamebookersről elköltöztem köszönhetően a bwin mint új tulaj köszöntem szépen én nem kérek belőlük és most egy új irodát keresek. Esélyesek bet365 és hogy a betfair is van magyarul így ők is.
jah vissza az egész csak a pókernél magyar a felület hát ezt ki érti? :( 

Lóversenyre fogadtam élőben, beállítottam 4 lovat, hogyha 15-re felmegy az odds akkor lay, viszont az egyik alkalommal 6-os, míg a másik esetben 1.1-es oddson tette meg a fogadást. Valamit valszeg nem jól csináltam, ötlet?

Idézetet írta: parczo Dátum június 28, 2012, 23:02:13
Hol található ez a bónusz?
Keresgéltem, de nem leltem...  :'(

Szia parczo!

A főoldalon meg kell jelenítenie egy flash ablak szerűséget, ahol promóciók vannak. Nekem random bedobta mindkét bónuszt, ha frissítgeted neked is be fogja dobni egy idő után remélhetőleg.

Idézetet írta: Milan Dátum december 01, 2009, 19:20:33


Ha bármilyen kérdésed van a Betfair-rel kapcsolatban, azt ebben a témában írd. Mielőtt feltennéd kérdésed megkérünk olvasd el a létező hozzászólásokat, hisz lehet, hogy már ott van a válasz a kérdésedre.

Megpróbálunk minél hamarabb válaszolni kérdésedre.  :great:

Munkatársat keresek  Budapest es környéke akik a betfair tózsde téren mozognak.Egy jövedelmező rendszerrel dolgozok. :)

Idézetet írta: liticarb Dátum július 02, 2012, 20:47:28
Lóversenyre fogadtam élőben, beállítottam 4 lovat, hogyha 15-re felmegy az odds akkor lay, viszont az egyik alkalommal 6-os, míg a másik esetben 1.1-es oddson tette meg a fogadást. Valamit valszeg nem jól csináltam, ötlet?

Alaphelyzetben a Betfair mindig a lehető legjobb oddson teszi meg a lay fogadást, hacsak nem használsz trigger programot.

Hello
Ma reggel regisztráltam a betfairhez, első fogadásom egy élő tenisz meccs volt, amit meg is nyertem. A fogadáskor le is vonta az egyenlegből a 10€ , majd mikor vége lett a meccsnek visszakaptam a feltett 10€ de a nyereményt nem.
Plusz a fogadási historyban sem tudom megnézni, mert nem is jelzi a fogadást, mintha meg sem történt volna.
Biztos, hogy a fogadásom nyertes volt, nem rontottam el. És nem vagyok jogosult a cashbackos promóra ugyhogy ez is kizárva.
Valakivel történt már hasonló? Valami ötlet?
Köszi
Tamás