Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Sziasztok,ha forint alapú MB számláról utalok Betfair számlára,akkor mennyi a devizaváltás díja vagy milyen összeget vonnak le?köszi

Idézetet írta: mate.bazso.7 Dátum szeptember 23, 2012, 16:14:47
Sziasztok,ha forint alapú MB számláról utalok Betfair számlára,akkor mennyi a devizaváltás díja vagy milyen összeget vonnak le?köszi

Az MB által alkalmazott átváltási árfolyamon történik az utalás.

Betfairen,hogy tudom igénybe venni a kezdőbónuszt,tudja esetleg valaki?

mate.bazso.7

Gyűjtsd össze kérdéseidet, tedd fel a [email protected] emailen és szakszerű, gyors magyar nyelvű választ kapsz minden kérdésedre. Arra ügyelj, hogy a Betfair-en regisztrált emaileden keresd őket.

Üdv

Sziasztok, van valami első befizetéses bónusz az oldalon ami hazánkra is érvényes? Cashback or something else. Magyar vagy Magyarországra vonatkozó leírást, és feltételeket nem találtam, és még nem vagyok regisztrálva az oldalon, szóval nem tudok a magyar ügyfélszolgálaton érdeklődni.

Idézetet írta: RendbenMan Dátum szeptember 28, 2012, 11:53:38
Sziasztok, van valami első befizetéses bónusz az oldalon ami hazánkra is érvényes? Cashback or something else. Magyar vagy Magyarországra vonatkozó leírást, és feltételeket nem találtam, és még nem vagyok regisztrálva az oldalon, szóval nem tudok a magyar ügyfélszolgálaton érdeklődni.

Hello

Attól, hogy nem vagy regisztrálva még tudsz a magyar ügyfélszolgálaton érdeklődni e-mail formájában, a [email protected] címen. Én is így tettem annak idején.  ::)

Hali  :cya:

Idézetet írta: starke Dátum szeptember 28, 2012, 12:14:20
Hello

Attól, hogy nem vagy regisztrálva még tudsz a magyar ügyfélszolgálaton érdeklődni e-mail formájában, a [email protected] címen. Én is így tettem annak idején.  ::)

Hali  :cya:

Azt meg tudod mondani, hogy milyen gyorsan jön a válasz?

Hétköznap elég gyorsan,változó de általában egy órán belül.

Idézetet írta: RendbenMan Dátum szeptember 28, 2012, 11:53:38
Sziasztok, van valami első befizetéses bónusz az oldalon ami hazánkra is érvényes? Cashback or something else. Magyar vagy Magyarországra vonatkozó leírást, és feltételeket nem találtam, és még nem vagyok regisztrálva az oldalon, szóval nem tudok a magyar ügyfélszolgálaton érdeklődni.

20€ pénzvisszafizetési promó

Idézetet írta: drogos Dátum október 01, 2012, 13:54:41
20€ pénzvisszafizetési promó

De csak párosított fogadásra érvényes... Én hülye megszívtam, mert fix oddson játszottam meg... :crazy: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :redchug: :redchug: :redchug:
Ettől függetlenül nekem NEM tetszik az iroda. Jobban szeretem a klasszikus fogadóportálokat.

Jobbak is szinte minden szempontból csak egyből nem.Ez pedig a legfontosabb.Ha folyamatosan nyersz lekorlátoznak.
Az ember pedig azért játszik mert nyerni szeretne.Persze bohóckodni lehet a hagyományos irodáknál is.

Idézetet írta: kaloz01 Dátum október 02, 2012, 10:03:17
Jobbak is szinte minden szempontból csak egyből nem.Ez pedig a legfontosabb.Ha folyamatosan nyersz lekorlátoznak.
Az ember pedig azért játszik mert nyerni szeretne.Persze bohóckodni lehet a hagyományos irodáknál is.

Szerintem ezt a hsz-t nem a betfairhez akartad beírni. Persze, ez csak egy vélemény (mármint a magam részéről).

Pontosan ide akartam írni válaszul arra hogy a hagyományos irodák jobbak mint a betfair.Leírtam hogy miben NEM jobbak.Teszem hozzá SZERINTEM!Ezért kedvencem a betfair.

És hogy világosabban mondjam azt írtam hogy a hagyományos irodák korlátoznak míg a betfairen nincs korlátozás.Nekem ez a legfontosabb ezért a kedvencem a betfair.

Üdv!

Egy kérdésen van. Nyertem $40 bónuszt a betfairre. Ezt szeretném minél kevesebb veszteséggel megforgatni. Más fogadóirodáknál azt szoktam csinálni, hogy kiválasztok egy kétesélyes fogadást és annak mindkét kimenetelére arányosan teszek pénzt. Így biztosan veszítek, de csak pár százalékot.

Viszont itt a Betfairnél tőzsde-fogadás van. Itt is működik ez a taktika? Olvastam leírásokat, de az nem világos, hogy egy kétesélyes eseményen lehet-e mindkét kimenetelre fogadni és az biztosan érvényes lesz-e mindkét fogadás.

Előre is köszönöm a segítséget!