Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


miért nem enged NBA.kosárlabdában multiples fogadni?

Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni tőletek. Kaptam1 emailt, hogy igazolnom kell a koromat. Felmásoltam a szemelyi igazolványomat. Lakcím kártya is kell? Ki kell takarni vmit? Milyen email címre küldjem és mit írjak nekik? Ne haragudjatok, hogy ilyen balga vok,de még angolul is csak fordításként olvasom ami néha se füle se farka. Előre is köszönöm szépen a segítségeteket. Üdv.

Kb. mennyiért kell náluk játszani havi szinten, hogy VIP legyen valaki?

Kari nekem elég rég volt, nem emlékszem már hogy hová küldtem, de feltételezem hogy a mailben említenek címet ahová várják a dokumentumaidat, vagy esetleg válaszban arra a címre ahonnan a mail jött.
Csacsi1899, szintén nem tudom mik a kritériumok, de egy ismerősöm 6-8 ezer betfair pointtal rendelkezik és már ő is vip, így gondolom ha lesz vagy van annyid akkor már a közelben jársz.

Sziasztok!
Több kérdésem is lenne!
1:Hamarosan lejár a visa kártyám.Érinti ez a betfair játékomat vagy az accountomat?Nem tudom,hogy igényelnem kell e újat a bankban vagy majd küldenek egy új visát?A betfairen belül meglehet változtatni a kártya adatokat?

2:Ez a back-lay dolog nagyon izgatja a fantáziám,de nem tudom,hogyan kell kiszámolni,mikor,mennyit kell tenni az oldalakra,hogy működjön a dolog.pl:layelek valamit,aztán meg ugye magasabban kell backelni,ez eddig ok is lenne.
Viszont,pl.layelek 3-as oddson,akkor mennyinél éri meg már backelni és mennyivel,hogy az tuti nyerő legyen.
Ezt nem tudom kiszámolni.Nem is nagyon próbáltam még... ;D ;D

3:Egy adott lóversenyen,lehet backelni az összes lovat úgy,hogy minden kimenetel esetén biztosan nyerjek?
Mert próbálgattam,de ha megörülök sem tudom az első 4 lónál jobban lefedni a dolgokat!
Ez most csak pár pacis (5-6 ló)versenynél müködhet,vagy ez is csak pénz kérdése?
Köszönöm srácok!
Ja,semmilyen fogadást segítő szoftverem nincs,mert még nem megoldott a megvétele.
Ha valaki tud ötletet ezzel kapcsolatban is,az ne fogja vissza magát! ;) :)
Köszi!

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum október 29, 2012, 21:47:08
Kb. mennyiért kell náluk játszani havi szinten, hogy VIP legyen valaki?

Anno küldtek nekem egy forma-e-mailt-t, h "gratulálunk, bekerültél a VIP klubba, stb... Amennyiben szeretnél ajánlani vkit a Klubba, nyugodtan megteheted itt és itt." Gyakorlatilag azonban ez olyan, mint a medve halállistája (bár a viccben lekerülésről van szó, itt meg felkerülésről). Dobsz Nekik egy e-mailt, és máris bent vagy. 

Idézetet írta: kari7 Dátum október 29, 2012, 21:26:56
Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni tőletek. Kaptam1 emailt, hogy igazolnom kell a koromat. Felmásoltam a szemelyi igazolványomat. Lakcím kártya is kell? Ki kell takarni vmit? Milyen email címre küldjem és mit írjak nekik? Ne haragudjatok, hogy ilyen balga vok,de még angolul is csak fordításként olvasom ami néha se füle se farka. Előre is köszönöm szépen a segítségeteket. Üdv.

Bejelntkezés után menj a My Account részre, a megnyíló ablak bal oldalán keresd meg a My Details részt, és ha rámész, fent kiír majd kékkel egy olyat, h "upload documents using our secure service". Ráklikkelsz, feltöltöd a dokumentumokat és kész is vagy. Ez a bevett szokás, de szerintem a [email protected] ha érdeklődsz, könnyen megoldják a "gondodat".

Idézetet írta: mikisun Dátum november 02, 2012, 10:39:39
1:Hamarosan lejár a visa kártyám.Érinti ez a betfair játékomat vagy az accountomat?Nem tudom,hogy igényelnem kell e újat a bankban vagy majd küldenek egy új visát?A betfairen belül meglehet változtatni a kártya adatokat?

Se a játékodat, se a számládat. Nem tudsz arra kifzetést kérni, se befizetést eszközölni. Ha emlékeim nem csalnak, ez a kártya el fog tűnni a listádról. Ha ez nem történik meg automatikusan, lehet írni az Ügyfélszolgálatnak. Bár ismét nem vagyok benne biztos, de úgy emlékszem, amikor az én kártyám lejárt és megkaptam az újat, semmi adat nem változott rajta. A lényeg, ha megvan az új kártyád, írd meg az Ügyfélszolgálatnak, s kérdezd meg, mit tegyél, de addig is kereskedhetsz.

Idézetet írta: mikisun Dátum november 02, 2012, 10:39:39
2:Ez a back-lay dolog nagyon izgatja a fantáziám,de nem tudom,hogyan kell kiszámolni,mikor,mennyit kell tenni az oldalakra,hogy működjön a dolog.pl:layelek valamit,aztán meg ugye magasabban kell backelni,ez eddig ok is lenne.
Viszont,pl.layelek 3-as oddson,akkor mennyinél éri meg már backelni és mennyivel,hogy az tuti nyerő legyen.
Ezt nem tudom kiszámolni.Nem is nagyon próbáltam még... ;D ;D

http://www.betcalc.com/backlaycalc.php

Idézetet írta: mikisun Dátum november 02, 2012, 10:39:39
3:Egy adott lóversenyen,lehet backelni az összes lovat úgy,hogy minden kimenetel esetén biztosan nyerjek?
Mert próbálgattam,de ha megörülök sem tudom az első 4 lónál jobban lefedni a dolgokat!
Ez most csak pár pacis (5-6 ló)versenynél müködhet,vagy ez is csak pénz kérdése?

Szerintem ez csak in-play-ben kivitelezhető, pontosabban nagyon nagy váltzásoknak kellene beállnia ahhoz egy piacon, hogy minden lovat back-elhess, majd lay-elhess pre race. Ahhoz azonban, h minden lovon nyerj, nem kell az, h mindegyikre játszál, elég egy lovon megfogni a szorzó mozgást, és egy greening up után nyert ügyed van!

Nagyon Köszönöm a segítséget Jaaas!
Most már nagyjából értem és ki is próbáltam ezt a tradelés dolgot,vagyis asszem az már az,amikor alacsonyan layelünk és magasabban backelünk. :)
De szerintem nem gyengén hátrányban vagyok,hogy nincs szoftverem!
Pl:layeltem 2.50-en,na mondom úgyis lesz még nagyobb a back,majd 2.60-nál vissza backelem!
Így is lett,de aztán,mire az 5-től visszaszámolás a végére ért,addigra már 3.05 lett a back!
Ez meg már így nem is olyan jó!
Mindezt azért,mert lassít a betfair az 5 mspcel!
Nem lehet ezt valahogy kikerülni?
Köszönöm!

Idézetet írta: jaaas Dátum november 02, 2012, 14:51:27
Bejelntkezés után menj a My Account részre, a megnyíló ablak bal oldalán keresd meg a My Details részt, és ha rámész, fent kiír majd kékkel egy olyat, h "upload documents using our secure service". Ráklikkelsz, feltöltöd a dokumentumokat és kész is vagy. Ez a bevett szokás, de szerintem a [email protected] ha érdeklődsz, könnyen megoldják a "gondodat".

Köszönöm szépen, hogy válaszoltál és meg istaláltam,most már várom, hogy vissza szóljanak. Még egyszer nagyon köszönöm szépen!

Idézetet írta: kari7 Dátum november 03, 2012, 09:32:50
Köszönöm szépen, hogy válaszoltál és meg istaláltam,most már várom, hogy vissza szóljanak. Még egyszer nagyon köszönöm szépen!

Nincs mit!

Idézetet írta: mikisun Dátum november 02, 2012, 22:46:41
Nagyon Köszönöm a segítséget Jaaas!

Nincs mit!

Idézetet írta: mikisun Dátum november 02, 2012, 22:46:41
Most már nagyjából értem és ki is próbáltam ezt a tradelés dolgot,vagyis asszem az már az,amikor alacsonyan layelünk és magasabban backelünk. :)
De szerintem nem gyengén hátrányban vagyok,hogy nincs szoftverem!

Igen, ez a kereskedés. Kereskedhetsz azonban úgy is, h alacsonyabban back-elsz, és magasabban lay-elsz, ebben az esetben azonban veszteséges lesz a kereskedésed (stop loss). Amennyiben magasabban back-elsz, mint ahol lay-elsz, úgy az sikeres kereskedés lesz, de ebből is megkülönböztethetsz két fajtát: az egyik, amikor osztod a profitot a lehetséges kimenetelek között, azaz bármi is a mérkőzés/verseny végkifejlete, Te nyersz (greening up). A másik, amikor csak azzal a végeredménnyel akarsz nyerni, amelyiken a kereskedést végrehajtottad, azaz a többi lehetőség nem hoz pénzt, de nem is visz. Van egy extrémebb lehetőség is, de ezt nem sokan használják, ami szerint csak az a lehetőség nem hoz pénzt, amelyiken kereskedtél, a többi azonban szép summát hozhat be.
Szoftvereket ingyen is kipróbálhatsz, például a betangel-nek (http://www.betangel.com/) és a geeks-nek (http://www.geekstoy.com/) is van pár hetes próbaverziója. A betangel-nek van egy basic programja is, ami ha jól tudom, teljesen ingyenes, de nem tudom, milyen funkciók vannak benne. Ezen kívül még rengeteg más software-t is találhatsz google segítségével, akik adnak trial-t, vagy esetleg teljesen ingyenesek, de az általam említett kettő a legjobb szvsz.

Idézetet írta: mikisun Dátum november 02, 2012, 22:46:41
Pl:layeltem 2.50-en,na mondom úgyis lesz még nagyobb a back,majd 2.60-nál vissza backelem!
Így is lett,de aztán,mire az 5-től visszaszámolás a végére ért,addigra már 3.05 lett a back!
Ez meg már így nem is olyan jó!
Mindezt azért,mert lassít a betfair az 5 mspcel!
Nem lehet ezt valahogy kikerülni?
Köszönöm!

Ha lay-el nyitottál (az adott kimenetel nem nyer) 2,5-en, majd zárni akartad ezt a pozíciót 2,6-es back-kel (az adott kimenetel nyer), de a késés miatt 3,05-on sikerült ezt elfogadtatnod, akkor az csupán ingyen pénz, hiszen 0,45-dal kaptál többet. Szóval ez így jócskán jobb volt ;)
Kikerülni sehogy sem lehet, máskülönben nagyon felborulna a piaci egyensúly, ezzel tönkretéve a kereskedést.

Idézetet írta: harvy666 Dátum október 24, 2012, 14:28:53
Kapott más is meghívót a magyar Betfair VIP bulira vagy csak én vagyok ilyen kurvajó? :D

mi alapján küldték nem tudod véletlen, és milyen volt? :D

Köszi az infót kondorr és Jaaas.
Igazából régen nem játszok betfairen, szóval egy pontom sincs szerintem... :)

Aki elég jól ismeri a betfair szabályzatát, esetleg ilyen irányú tapasztalata is volt már, az meg tudná mondani, hogy vajon módosítani fogják-e az alábbi fogadásomat:



Azért kérdezem, mert Hivatalos: Hatos Gábor olimpiai bronzérmet fog kapni

Sejtem, hogy nem fogják módosítani, de nem találom az erre vonatkozó részt a szabályzatban.