Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: benson Dátum november 08, 2012, 09:02:23
Aki elég jól ismeri a betfair szabályzatát, esetleg ilyen irányú tapasztalata is volt már, az meg tudná mondani, hogy vajon módosítani fogják-e az alábbi fogadásomat:



Azért kérdezem, mert Hivatalos: Hatos Gábor olimpiai bronzérmet fog kapni

Sejtem, hogy nem fogják módosítani, de nem találom az erre vonatkozó részt a szabályzatban.


Én - bár nem fogadtam rá - 25 éve szurkolok azért, hogy a 87-es atlétikai vb-n 100 méteren Kovács Attila érmet nyerjen. Szépen jön fel, de még csak a 4. helyen áll.

Idézetet írta: benson Dátum november 08, 2012, 09:02:23
Aki elég jól ismeri a betfair szabályzatát, esetleg ilyen irányú tapasztalata is volt már, az meg tudná mondani, hogy vajon módosítani fogják-e az alábbi fogadásomat:



Azért kérdezem, mert Hivatalos: Hatos Gábor olimpiai bronzérmet fog kapni

Sejtem, hogy nem fogják módosítani, de nem találom az erre vonatkozó részt a szabályzatban.

Nem fogják módosítani. Egyszer egy tenisz mérkőzés miatt leveleztem Velük, és azt mondták, h az a piac, amit egyszer már lezártak, nem módosítható.
Ennek ellenére megérné írni az Ügyfélszolgálatnak, hátha...

Lehet, hogy írni fogok. Logikusan végiggondolva, a betfairt nem érné kár, elég lenne egy vagy több, Hatost layelő fogadót találniuk, akiknek az egyenlege elbírja az utólagos levonást. Tudom, nem örülnének neki, de az érmet mégiscsak megnyerte Hatos.

#993 november 08, 2012, 14:38:10, Kvikt
Idézetet írta: benson Dátum november 08, 2012, 09:02:23
Aki elég jól ismeri a betfair szabályzatát, esetleg ilyen irányú tapasztalata is volt már, az meg tudná mondani, hogy vajon módosítani fogják-e az alábbi fogadásomat:



Azért kérdezem, mert Hivatalos: Hatos Gábor olimpiai bronzérmet fog kapni

Sejtem, hogy nem fogják módosítani, de nem találom az erre vonatkozó részt a szabályzatban.

Nekem olyan volt már, hogy egy nyereséges kereskedésem utólagosan érvénytelenítettek, habár ott csak pár óra telt el. (A piac már le volt zárva akkor is)  A nyereségre ne számíts, de én arra látok esélyt, hogy a 18 eurót visszakapod - de ki tudja, lehet van valami elévülési idő.
Jóesetben ilyen levélre számíthatsz:
"Dear XYZ
One or more of your bets, placed on the market has been voided/lapsed by Betfair. Whilst these bets were all placed in good faith, in order to be fair to all users we have had to void/lapse them.

Should you require any further information please do not hesitate to contact us by emailing [email protected] or calling our helpdesk on 0870 0110444 (+44 20 8834 8060 from outside the UK). You will find details of the voided bets in "My Account, Betting History".

Please accept our apologies for any inconvenience, and we hope you continue to use and enjoy the site.

Kind regards

www.betfair.com

Voided/Lapsed Bets

Runner   Bet ID   Placed Date   Category   Bid Type   Status   Stake (€)   Liability (€)   Odds Matched
(cenzúrázva)
"


Amit tudok, hogy forma-1 kizárásnál a pályán elért eredmény szerint van a kifizetés szinte mindenhol, náluk is.

Üdvözletem.

A segítségetekre lenne szükségem. A minap (november 7-én, délután) kivettem az első pénzösszegem a betfairről. Bankszámlára utaltattam át, tehát a "Withdraw Funds from your Betfair Account by Bank Transfer" lehetőségre mentem. Itt kitöltöttem szépen, ügyesen minden kért adatot, majd jóváhagyás után azt írta, hogy 24 órán belül a mi bankunk átutalja a te bankodnak az összeget és 3-5 munkanapon belül megtalálod a bankszámládon. Nos ma délután lejárt az ötödik munkanap is és még nem érkezett meg az összeg.
A kérdés adott: mi lehet a gond, kell-e aggódnom, előfordulhat-e a késés, esetleg az, hogy a pénzem elveszett ? Hangsúlyozom: ez volt az első alkalom, hogy pénzt vettem ki a betfairről, amit fogadásokból gyűjtöttem össze.
Ha ez számít valamit: Romániában (de jobban szeretem mondani az Erdély megnevezést :) ) élek és nem Magyarországon.

A segítséget előre is köszönöm,
szép estét.

ÜDV!!!

Van,h 7-8 napba is beletelik. Ha jövő héten ilyenkor nincs a számládon,akkor reklamálj!!!
De,sztem tutti megkapod kb jövő keddig.

Rendben, értem, köszi. Lehet, hogy hülye kérdés, de ha ne adj Isten úgy adódna, hogy kell reklamáljak, akkor azt a bankomnál vagy a betfairnél kell megtegyem ? Be kell menjek a bankba vagy írnom kell a betfairnek ? Tényleg most kezdtem, azért vagyok ennyire tájékozatlan ...
Köszi szépen előre is a segítséget.

Idézetet írta: ChelseaForce Dátum november 15, 2012, 16:18:50
Rendben, értem, köszi. Lehet, hogy hülye kérdés, de ha ne adj Isten úgy adódna, hogy kell reklamáljak, akkor azt a bankomnál vagy a betfairnél kell megtegyem ? Be kell menjek a bankba vagy írnom kell a betfairnek ? Tényleg most kezdtem, azért vagyok ennyire tájékozatlan ...
Köszi szépen előre is a segítséget.


Én várnék vele a Betfair nem túl gyors de mindig megjön a della. Viszont ha még pár nap múlva sem jön meg akkor írj  magyar supportnak, hogy na MIZU !:D
[email protected] elvileg ez az email címük. 


Köszönöm a tanácsot.

Idézetet írta: ChelseaForce Dátum november 15, 2012, 16:18:50
Rendben, értem, köszi. Lehet, hogy hülye kérdés, de ha ne adj Isten úgy adódna, hogy kell reklamáljak, akkor azt a bankomnál vagy a betfairnél kell megtegyem ? Be kell menjek a bankba vagy írnom kell a betfairnek ? Tényleg most kezdtem, azért vagyok ennyire tájékozatlan ...
Köszi szépen előre is a segítséget.
Milyen bank? Az is lehet, hogy felhivnak, hogy egy nyilatkozatot kitölts, hogy honnan jött a pénz.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 16, 2012, 10:23:45
Milyen bank? Az is lehet, hogy felhivnak, hogy egy nyilatkozatot kitölts, hogy honnan jött a pénz.
Még semmiféle értesítést nem kaptam a banktól és a legutóbbi üzenetem óta sem kaptam meg mindig a pénzt.
Egyébként fentebb írtam, hogy nem Magyarországon élek, romániai bankról van szó ...

Üdv. Az lenne a kérdésem hogy pl lóversenynél amikor tétet akarok betenni egy lóra pl backra (to be placed, fogadás helyre), pl 100 eurot vagy 20 eurot stb. akkor miért van az hogy csak sokszor így teszi be pl, hogy csak 4.5 vagy 3.4 vagy 7.33 eurot stb. és nem pedig egyből a beírt tétet az adott oddsra? Így sokszor apránként kell betennem pl 2 eurokat sokszor sajna mert ha egyből próbálom szétbontja úgymond. Várom észrevételeiteket. Köszi :)

Én nemigazán számítanék a betfairtől semmilyen visszatérítésre tavaly én már buktam el 600$t csak azért mert loversenyeztem szokasos modon kezdes elott 10 perccel és egyszeruen lerobbant az oldaluk mindenhol, nyilvan aki benthagyta a backet ellenem kurvajol jart...

Idézetet írta: ChelseaForce Dátum november 15, 2012, 16:18:50
Rendben, értem, köszi. Lehet, hogy hülye kérdés, de ha ne adj Isten úgy adódna, hogy kell reklamáljak, akkor azt a bankomnál vagy a betfairnél kell megtegyem ? Be kell menjek a bankba vagy írnom kell a betfairnek ? Tényleg most kezdtem, azért vagyok ennyire tájékozatlan ...
Köszi szépen előre is a segítséget.
Sziasztok. Lenne még egy kérdésem: az gond, ha a Withdraw Funds from Betfair résznél a Total Withdrawals sorban még mindig nulla euró szerepel ? Oda akkor íródik be a kivett összeg, amikor megérkezik a pénz vagy akkor kellene, amint ráklikkeltünk, hogy oké, ennyi pénzt utaljatok át ? Mint korábban is említettem ez az első alkalom, hogy pénzt veszek ki a bankszámlámra. Kivenni kivettem, de még nem érkezett meg, ezért is kérdeztem mindezt.