Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Sziasztok! Nekem az lenne a kérdésem, hogy ha vannak párosítatlan fogadásaim és felfüggesztik a piacot, utána megmaradnak a párosítatlanok? Vagy ez is úgy van, mint amikor élőbe vált, hogy választható, hogy töröljék vagy ne?

Sziasztok!
Csináltam ma egy multiplest betfairen és nyertem is elvileg,de nem írták azt jóvá!
A Panára,a Kaunasra és a Khimkire fogadtam és mivel mind a három csapat nyert így gondolom,hogy én is!
Miért nem írták jóvá?!
Még a tétemet sem adták vissza!
Vagy csak ilyen lassúak?
Hol lehet egyébként vissza ellenőrizni azt,ha teszek egy multiplest?
+mit jelentenek ezek a fogadási lehetőségek,hogy:
Yankee,Canadian 5 folds 1,meg ilyenek?
Köszi!

Idézetet írta: qwerter1988 Dátum november 16, 2012, 17:33:10
Üdv. Az lenne a kérdésem hogy pl lóversenynél amikor tétet akarok betenni egy lóra pl backra (to be placed, fogadás helyre), pl 100 eurot vagy 20 eurot stb. akkor miért van az hogy csak sokszor így teszi be pl, hogy csak 4.5 vagy 3.4 vagy 7.33 eurot stb. és nem pedig egyből a beírt tétet az adott oddsra? Így sokszor apránként kell betennem pl 2 eurokat sokszor sajna mert ha egyből próbálom szétbontja úgymond. Várom észrevételeiteket. Köszi :)

Nézd, hogy az adott oddsnál mennyi pénzt tudsz feltenni. Pl. ha 1,60 oddsnál csak 60 eurót látsz (kék mezőben az odds alatt) akkor hiába akarsz te azon az oddson 100 euróval fogadni, először csak 60 euróval fogsz tudni, amivel az 1,60-as oddsot ki is szedted. Utána persze vagy vársz még és bent hagyod az ajánlatod amíg el nem viszik a maradék 40 euródat is egy ellenajánlattal 1,60-on, vagy kiveszed a 40 euródat és berakod alacsonyabb oddson pl 1,59-en, 1,58-on .....stb.

Sziasztok!

A következő a szituáció, ami megtörtént velem pár napja. iPhone-ról, a Betfair alkalmazást használva fogadok sporteseményekre, és legutóbb fogadtam egy focimeccsre. Minden jól is ment, előnyös pozícióban gondoltam Cash out-olok (Green up), azonban az alkalmazás technikai hibára hivatkozva megtagadta a Cash out-ot. Próbálkoztam többször, alkalmazás reset, telefon restart, de az újraindítás után már csak nem is kapcsolódott, a betfair szerver nem volt elérhető. Internet kapcsolatom volt, egyrészt mert Wifin voltam, másrészt pedig más oldalak működtek az adott idő alatt.

Írtam a betfair-nek, akik azt válaszolták, hogy tényleg volt technikai zavar náluk, ami miatt nem volt elérhető bizonyos szolgáltatásuk, azonban ilyen helyzetben ők nem tudnak mit tenni.

Függetlenül attól, hogy elvesztettem azt a fogadást emaitt a technikai hiba miatt, ami miatt igazából írok, hogy ezt a hozzáállást én nem gondolom fair-nek, az ő nem jól működő rendszereiknek mások igyák meg a levét.
Nagyjából végigolvastam a Betfair Terms And Conditions részét, azonban nem találtam olyan szabályozást, hogy ilyen esetben kinek milyen jogai vannak.

Tulajdonképpen az ő hozzáállásukon szívtam fel magam, és gondolkoztam, hogy valamilyen módon tovább lehetne vinni ezt az ügyet. Érdemes ebből valamilyen jogi dolgot csinálni, van-e valakinek tapasztalata a Betfair hozzáállásával kapcsolatban, vagy hagyjam az egészet, nem ér ennyit.

Üdv!

András

Idézetet írta: zone1980 Dátum november 26, 2012, 23:17:03
Sziasztok!

A következő a szituáció, ami megtörtént velem pár napja. iPhone-ról, a Betfair alkalmazást használva fogadok sporteseményekre, és legutóbb fogadtam egy focimeccsre. Minden jól is ment, előnyös pozícióban gondoltam Cash out-olok (Green up), azonban az alkalmazás technikai hibára hivatkozva megtagadta a Cash out-ot. Próbálkoztam többször, alkalmazás reset, telefon restart, de az újraindítás után már csak nem is kapcsolódott, a betfair szerver nem volt elérhető. Internet kapcsolatom volt, egyrészt mert Wifin voltam, másrészt pedig más oldalak működtek az adott idő alatt.

Írtam a betfair-nek, akik azt válaszolták, hogy tényleg volt technikai zavar náluk, ami miatt nem volt elérhető bizonyos szolgáltatásuk, azonban ilyen helyzetben ők nem tudnak mit tenni.

Függetlenül attól, hogy elvesztettem azt a fogadást emaitt a technikai hiba miatt, ami miatt igazából írok, hogy ezt a hozzáállást én nem gondolom fair-nek, az ő nem jól működő rendszereiknek mások igyák meg a levét.
Nagyjából végigolvastam a Betfair Terms And Conditions részét, azonban nem találtam olyan szabályozást, hogy ilyen esetben kinek milyen jogai vannak.

Tulajdonképpen az ő hozzáállásukon szívtam fel magam, és gondolkoztam, hogy valamilyen módon tovább lehetne vinni ezt az ügyet. Érdemes ebből valamilyen jogi dolgot csinálni, van-e valakinek tapasztalata a Betfair hozzáállásával kapcsolatban, vagy hagyjam az egészet, nem ér ennyit.

Üdv!

András

Szia!

El kell, hogy keserítselek, de nincs esélyed. A Betfair leállás minden trader rémálma, de mivel te a szabályzat alapján fogadásokat kötsz, senki sem garantálja neked, hogy azokat le is zárhatod. Tarts egy kis pénzt valami fogadóirodánál :)

Idézetet írta: orka Dátum november 24, 2012, 23:45:47
Sziasztok! Nekem az lenne a kérdésem, hogy ha vannak párosítatlan fogadásaim és felfüggesztik a piacot, utána megmaradnak a párosítatlanok? Vagy ez is úgy van, mint amikor élőbe vált, hogy választható, hogy töröljék vagy ne?

Nem maradnak meg.

Idézetet írta: mikisun Dátum november 26, 2012, 20:04:45
Sziasztok!
Csináltam ma egy multiplest betfairen és nyertem is elvileg,de nem írták azt jóvá!
A Panára,a Kaunasra és a Khimkire fogadtam és mivel mind a három csapat nyert így gondolom,hogy én is!
Miért nem írták jóvá?!
Még a tétemet sem adták vissza!
Vagy csak ilyen lassúak?
Hol lehet egyébként vissza ellenőrizni azt,ha teszek egy multiplest?
+mit jelentenek ezek a fogadási lehetőségek,hogy:
Yankee,Canadian 5 folds 1,meg ilyenek?
Köszi!

Az aktív gyűjtő fogadásokat a Current Bets/Multiple Bets-nél tudod megnézni.

Google-ben megtalálod a fogadások leírását, nem akarok reklámozni, de ezt dobta ki először:

http://hu.sportingbet.com/t/info/sugo_fogadastipusok.aspx

Üdv

Mo.-ra érvényes most valamelyik betfair bónusz? (befizetés vagy ingyen fogadás)

Sziasztok!

Tegnap kaptam egy e-mail-t. Tudnátok segíteni, hogy mit jelent?

Come back to Betfair and you can enjoy a REFUND ON 100% OF YOUR NET LOSSES on any Sports or Multiples bets you make, up to €2. All your bets must be settled within seven days of the promotion ending!*

Max. 2 euro-ig visszatéríti a vesztes fogadást? 

Srácok! Ma betfairen liveban fogadtam 3x oddson a szerbek sikerére a második félidő kezdetén, a rendszer gondolom elfogadta, mert levonta a 2 eurót a számláról (back fogadás volt). Most belépek az accomba, és látom, hogy a 2 euró vissza lett utalva, és a nyeremény meg sehol, pedig nyertek a szerbek...

Nálatok is volt már ilyen? Mi lehetett a gond?

Idézetet írta: drogos Dátum december 08, 2012, 22:43:47
Srácok! Ma betfairen liveban fogadtam 3x oddson a szerbek sikerére a második félidő kezdetén, a rendszer gondolom elfogadta, mert levonta a 2 eurót a számláról (back fogadás volt). Most belépek az accomba, és látom, hogy a 2 euró vissza lett utalva, és a nyeremény meg sehol, pedig nyertek a szerbek...

Nálatok is volt már ilyen? Mi lehetett a gond?

"unmatched" volt, azaz nem lett megvásárolva a számláról levonja ugyan de ha nem veszi meg senki akkor visszakerül.

Idézetet írta: sleve Dátum december 09, 2012, 09:44:48
"unmatched" volt, azaz nem lett megvásárolva a számláról levonja ugyan de ha nem veszi meg senki akkor visszakerül.

Nem LAY volt, hanem BACK! Tehát én elfogadtam az ő ajánlatát.

A múltkor a Real-Atleticoval jártam ugyanígy.A 15.percben fogadtam back hazaira akkor még 0-0 volt.Igaz akkor nem ellenőriztem le a fogadást pedig mindig le szoktam.Nagyon sokat játszok,ezen kívül más problémám nem volt itt és ez sem nagyon zavart mert csak 10 euroval fogadtam.

Nem találtam más olyan topikot ahol segítséget kérhetnék a valószínűleg számítástechnikai problémámra ezért itt kérdezem meg,hátha.Szóval ha be akarok lépni a Betfairre akkor a spanyol nyelvű oldalt adja be és nem is tudok angolra váltani.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum december 17, 2012, 19:00:13
Nem találtam más olyan topikot ahol segítséget kérhetnék a valószínűleg számítástechnikai problémámra ezért itt kérdezem meg,hátha.Szóval ha be akarok lépni a Betfairre akkor a spanyol nyelvű oldalt adja be és nem is tudok angolra váltani.

A legfelső sorban lehet nyelvet választani.