Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

LeGOATJaMESSI és 4 vendég van a témában


 :bash:
Betfair azonosítással kapcsolatban szeretnék egy hozzá értő segítségét kérni. Elkövettem azt a hibát hogy az Ausztál számlára átküldtem pénzt (a tenisz miatt) és mos azonosítást kér hogy visszakapjam a pénzem. Ezzel nem is lenne baj de hitelesítenem kell valakivel. Azt írja hogy a közösség vezető tagjával: ez lehet tanár??? vagy orvos?? vagy tanácsos?? Volt már valaki hasonló helyzetben?? Hogy csináljam hogy jó legyen?

Bocs de megtaláltam! :great:

Idézetet írta: Knapp Dátum január 04, 2013, 13:30:18
Megpróbálhatod az ügyfélszolgálatnál, de a Betfair engedi, hogy több számlád legyen és azok különböző pénzneműek legyenek!
Új számla nyitásánál felismeri a rendszer az adataid (tehát mondjuk kezdőbónusszal nem illik trükközni), de engedi a regisztrációt.
Tehát nyithatsz egy euró számlát is, ami a fent említett árfolyamváltozások miatt hosszútávon is indokolt.

Arra kell figyelni, hogy egy befizetési módot csak egy betfair számlához használhatsz, tehát minden számlát máshogy kell töltened.

Csak most néztem, hogy válaszoltál, utólag is köszönöm! Most, hogy ilyen fos a forint, örülök, hogy még 290-es árfolyamon fizettem be  ;D

Idézetet írta: felfedezo Dátum január 24, 2013, 19:17:21
Más:TI HOGY ÁLLTOK SZEMÉLY SZERINT A BETFAIR KARRIERREL?! VAN AKI JÓL MEGÉL KÖZÜLETEK
BELŐLE?! VAGY TI IS SZENVEDTEK?!
VÁROM A VÉLEMÉNYETEKET,MEGLÁTÁSOTOKAT,ÖTLETEITEKET,HOGY HOGYAN TOVÁBB?!
VÁROM MIELŐBBI VÁLASZOTOKAT!

Hát először is szép egy levelet írtál.   :-\
Ebből én úgy érzem, hogy a fogadásokkal kapcsolatban benned elég nagy a magadnak megfelelni vágyás, fokozom: a győzelem kényszere.
ÍGY NEM LEHET CSINÁLNI!!
Először is javaslom gondold át, hogy mi a célod és milyen alapvető feltételek (elemek) kellenek ehhez?
;D Tudom nyerni, de mennyit? 
De ne egyből azzal kezd, hogy 300.000,- Ft-ot nyerni egyszerre, hanem ugyanez mondjuk 1 év alatt.
pl: folyamatosan napi 3 euro-t akarok nyerni (az egy évben kb 1000 Euro = kb 290.000,- Ft) EZ MÁR REÁLIS LEHET!!
Milyen kezdő tőkéd van, mennyi időd van, mennyire jó a stratégiád és mennyire ismered az adott területet, sport-ot?
Ha megfogalmaztad a célod és elképzeléseidet, szívesen segítek.

Üdv.
Richard


én mastercarddal fizettem be ide betfair-re, de nem tetszik az oldal. Ki szerettem volna fizetni, de nem engedi.
De régebben moneybookers-re már kértem kifizetést, most oda se engedi.
Olvastam vmi olyasmit, hogy csak a befizetett összeg feletti részt lehet kivenni.
Most, hogy van ez, a saját pénzem se kaphatom vissza??
Hogy tudom ezt kikérni??

Üdv.
Bocsánat a zavarásért, csak felnéztem Betfair-re, és látom az egyenlegem 0.89 $...
Tudnék vele valahogy fogadni?
Mert mindenképpen azt írja ki, hogy csak 4 $ a minimum!

Köszönöm Válaszotokat!!

üdv.Tamás

Idézetet írta: Rated921 Dátum február 02, 2013, 12:36:44
Üdv.
Bocsánat a zavarásért, csak felnéztem Betfair-re, és látom az egyenlegem 0.89 $...
Tudnék vele valahogy fogadni?
Mert mindenképpen azt írja ki, hogy csak 4 $ a minimum!

Köszönöm Válaszotokat!!

üdv.Tamás

Igen.
Pl: Lay fogadás amelynek oddsa kb 1.23 alatt van

Volt a napokban olyan promóciójuk, hogy visszatérítették a vesztett fogadások tétjeit? Pár napja fogadtam centekért magasabb lay oddsokra, amit vesztettem, most meg ahogy belépek látom, hogy jóváírták az elvesztett téteket. :)

Tradelos programokkal (vagy kezzel begepelve lassabban) tudsz 4$ alatt fogadni, viszont 2 fogadas kell hozza ezert duplaannyi idobe kerul szoval eloben nem ajanlom :)

Nincs már teniszre multiples vagy csak én vagyok vak?

Mi van a betfairrel csak nekem tűnik úgy h gyengébb szorzójaik vannak? Vagy a bet365 javult fel? most is Errani meccsre pl. 1.19 bf 1.18 bet365, vagy a 2-0-ra betfair 1.51 back, 1.57 lay, míg bet365-n 1.61, így ez már egy minimális sure bet is.

A cleen sheet és a win to nil között annyi a különbség, hogy az előbbiben a döntetlen (0-0) is jó?



Amennyire Én tudom az első az hogy egy adott csapat lehozza e kapott gól nélkül a mérkőzést míg a második hogy egy adott csapat nyer-e nullra.Mindkettőnél van igen vagy nem lehetőség.
Pl:az elsőnél ha egy Mtk-Ute meccsen az Mtk clean s.-nél no-ra fogadsz az azt jelent hogy az Újpest gólt lő.

A "clean sheet"-nél a 0-0 jó Yes esetén ( a többi döntetlen nem).

Üdv!

Netellerrel fizetett be valaki mostanában Betfairre?Befizetéskor még mindig 1,5%ot számolnak,csak azért mert nekem most azt irja,ha a befizetésre megyek, hogy nem számolnak semmit fel rá,de a befizetési módok között még 1,5% van feltüntetve. :o