Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Valamikor jó rég, talán fél éve volt egy Betfair bónusz ha innen regisztráltunk a Batfair oldalra. Úgy emlékszem, ha valaki ezután befizetett és ide jelezte akkor utánna megkapta a 10 dollár bónuszt. Érdeklődöm, hogy ez még mindig fennáll. Én akkor regisztráltam de még soha nem fizettem be, most esetleg megtenném. Érdekelne, hogy mekkora összeget kell befizetni illetve a bónusznak milyen megforgatási követelményei vannak illetve mekkora a legkisebb kivehető összeg. + még kérdezném, ha netellerel fizetek be, kifizetni is csak azzal lehet ?

Kösssssz

Nahhh látom már lejárt a promo. Fölöslegesen szaggattam az ujjaimat  :bash:

Nem tudom az élő tenisz közvetítéseket megnézni a BF-en. Csak lovi van az működik is de semmi más. Ez itt normális? Fogadtam is a mérkőzésekre és a T&C szerint tőlünk nézhető az ATP/WTA.

Már nem adnak semmit. Streamre a bet365 a legjobb.

Lenne egy-két kérdésem. A lényeg, hogy a februári betfair ligát megnyertem, meg is kaptam a nyereményt, a 38 eurot. Első kérdés: ennek van bármilyen megforgatási követelménye? Mert olvastam, hogy bónuszként kapom, de volt valaki, aki azt írta, hogy simán ki lehet utaltatni a pénzt. Ha meg meg kell fogadni, akkor hányszor és milyen oddson?
A kiutalással kapcsolatban is lenne egy kérdésem: még sosem fizettem be betfairre, tegnap regisztráltam a bannkártyámat, remélem sikerrel. Ahhoz, hogy ki tudjak utalni, be is kell fizetnem arról a kártyáról? Illetve ha én kiutalok, akkor kérni fognak valami igazoló iratokat (személyi, lakcím és társai) vagy csak simán kiutaltatom, és néhány nap múlva már ott is lesz a számlámon?
A segítségeteket előre is köszönöm.

Idézetet írta: Lord Dátum március 06, 2013, 08:24:25
Lenne egy-két kérdésem. A lényeg, hogy a februári betfair ligát megnyertem, meg is kaptam a nyereményt, a 38 eurot. Első kérdés: ennek van bármilyen megforgatási követelménye? Mert olvastam, hogy bónuszként kapom, de volt valaki, aki azt írta, hogy simán ki lehet utaltatni a pénzt. Ha meg meg kell fogadni, akkor hányszor és milyen oddson?
A kiutalással kapcsolatban is lenne egy kérdésem: még sosem fizettem be betfairre, tegnap regisztráltam a bannkártyámat, remélem sikerrel. Ahhoz, hogy ki tudjak utalni, be is kell fizetnem arról a kártyáról? Illetve ha én kiutalok, akkor kérni fognak valami igazoló iratokat (személyi, lakcím és társai) vagy csak simán kiutaltatom, és néhány nap múlva már ott is lesz a számlámon?
A segítségeteket előre is köszönöm.


Igaz én már baromi régen nyertem meg de akkor nem volt semmilyen forgatási követelmény, egyböl vettem ki.
VISA-ra vettem le de fizettem be rola.

Sziasztok!
Valaki meg tudná mondani, hogy mekkora minimumösszegek vannak a különböző kifizetési módokhoz?
Előre is köszi!

Tehát, akkor lehetséges, hogy MasterCard-dal befizetek és PayPal-ra kikérjem?

Paypalre nem, az max az angoloknak elérhető.

Nem tudja valaki, hogy miért nem megy a BetFair sportfogadás oldala? Kb. meddig nem lesz elérhető?

Idézetet írta: Deszpi Dátum március 09, 2013, 16:28:48
Nem tudja valaki, hogy miért nem megy a BetFair sportfogadás oldala? Kb. meddig nem lesz elérhető?

nem tudni. a fórum működik, de ott is csak anyáznak



Az androidos mobil appon is müködik a cashout szolg.?

#1109 március 13, 2013, 08:55:56, butyi
működik