Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Sziasztok Betfairen játszogatok mostanában ma nyertem olyan 130 dollárt körülbelül összességében de volt már ennél jóval több is máskor, viszont ma lezárták előlem az összes eseményt..... lehetséges ez????? Kissé meg vagyok lepve. Nézegettem a súgót de nem találtam erre magyarázatot sehol. Tud valaki ilyesmiről esetleg?

Köszönöm

szia,
nem előled zárták el az eseményeket,

az eredmények külsőstől származnak, annak a rendszerre omlott össze állítólag...azért fagyasztották be a piacot

de vannak anyázások rendesen, nagy pénzek vesztek ma el emiatt  :crazy:

köszi meglepődtem hogy 130 dollár miatt leállítanak... elég pitinek tűnt :)


lassan minden hétvégén behal már a Betfair  :crazy:

Szeretném kivenni a pénzt, de igen nehezen megy...

Ugye az életkort meg kell erősíteni, eddig olvashatatlan volt a személyiről a kép, azt írták nem fogadják el.
Most már egy jobb képet csináltam(más telóval), ezt a választ kaptam:

Thank you for contacting the Betfair KYC Team.
Please be assured that a Betfair operator will deal with your query as soon as possible but we will only contact you again regarding this process should we have an issue with the quality of the documents provided.
We will endeavour to verify your account within 48 hours. During busy periods this may take longer due to the volume of emails received.  Please do not add to this backlog by chasing responses if avoidable. However, if you have not heard from us within 5 days, please feel free to contact us again.
Confirming your age is the minimum requirement for our regulations. In order to gain full access to all available Betfair products and services please consider completing a full identity check (KYC)
For further information about our Identity Verification process, please visit http://kyc.betfair.com

Kind Regards
Betfair

Ez mit jelentene?
Valaki letudja fordítani nekem?
Kell e még tennem valamit?

Köszönöm, Hali:)

Köszönjük, hogy írt.
Egy munkatársunk foglalkozni fog az üggyel, amint tud, de csak akkor írunk újra ezzel kapcsolatban, ha probléma lesz a dokumentumok minőségével. Igyekszünk az igazolással 48 órán belül végezni. Forgalmasabb időkben ez hosszabb ideig is eltarthat a sok kapott e-mail miatt. (a kövi mondat nem túl tiszta de szerintem annyi a lényege, hogy fölöslegesen ne írjál nekik, hogy válaszoljanak, ha lehetséges, mert azzal növeled a lemaradásukat.) Azonban ha 5 napon belül nem hall felőlünk, akkor kérjük, írjon újra.
Az életkorának megerősítése a minimális követelmény. Ahhoz, hogy minden Betfair terméket és szolgáltatást teljesen használni tudjon, kérjük vegye figyelembe a teljes személyazonosság-ellenőrzési folyamatot (KYC). A személyazonosság ellenőrzési folyamattal kapcsolatos további információért kérjük látogassa meg azt a linket.
Betfair

Köszi, akkor gondolom csak várnom kell...
Remélem, most már tényleg elfogadják:S



Idézetet írta: ragadozo93 Dátum március 17, 2013, 16:07:59
Köszönjük, hogy írt.
Egy munkatársunk foglalkozni fog az üggyel, amint tud, de csak akkor írunk újra ezzel kapcsolatban, ha probléma lesz a dokumentumok minőségével. Igyekszünk az igazolással 48 órán belül végezni. Forgalmasabb időkben ez hosszabb ideig is eltarthat a sok kapott e-mail miatt. (a kövi mondat nem túl tiszta de szerintem annyi a lényege, hogy fölöslegesen ne írjál nekik, hogy válaszoljanak, ha lehetséges, mert azzal növeled a lemaradásukat.) Azonban ha 5 napon belül nem hall felőlünk, akkor kérjük, írjon újra.
Az életkorának megerősítése a minimális követelmény. Ahhoz, hogy minden Betfair terméket és szolgáltatást teljesen használni tudjon, kérjük vegye figyelembe a teljes személyazonosság-ellenőrzési folyamatot (KYC). A személyazonosság ellenőrzési folyamattal kapcsolatos további információért kérjük látogassa meg azt a linket.
Betfair

Pfff, asszem most se fogadták el:S
Mit csináljak már?
Sajna, most meg ezt kaptam:




Dear Attila ,

Thank you for the documentation you have recently forwarded to Betfair regarding our verification process. Unfortunately, the documents you have provided do not meet our requirements.

This is due to the following reason(s):

The copy of the document(s) provided was unclear and therefore we were unable to verify your details.
Therefore we still require a copy of one of the following documents to complete the age validation of your account:

• Passport
• Driving License
• National Identification Card

Please remember to include your Username.

For details of alternative methods of sending your documents, please visit http://kyc.betfair.com, or call our Helpdesk on one of the phone numbers listed below.

Kind Regards,

The Betfair Team

Helpdesk Tel: 0844 871 0000
Ireland Tel: 1800 944 000
Canada Toll Free Tel: 1-866-381-7119
International: +44 208 834 8060
Twitter: @BetfairHelpdesk

Miért nem a Magyar ügyfélszolgálatnak írsz?Vagy lehet Ők nem tudnának segíteni?Azt nem tudom.

Ma megpróbáltam fortunawinnél is.
Ott a személyi egyik oldalát küldtem el.Erre azt írták, küldjem el a másik oldalt és a lakcím kártyát is és jó lesz...
A betfairnél pedig a személyi mind két oldalát elküldtem, viszont a lakcímkártyáról nem küldtem képet.Ez lehet a bajuk?



Idézetet írta: kaloz01 Dátum március 18, 2013, 13:31:35
Miért nem a Magyar ügyfélszolgálatnak írsz?Vagy lehet Ők nem tudnának segíteni?Azt nem tudom.

Idézetet írta: bufa1993 Dátum március 18, 2013, 09:17:00
Pfff, asszem most se fogadták el:S
Mit csináljak már?
Sajna, most meg ezt kaptam:




Dear Attila ,

Thank you for the documentation you have recently forwarded to Betfair regarding our verification process. Unfortunately, the documents you have provided do not meet our requirements.

This is due to the following reason(s):

The copy of the document(s) provided was unclear and therefore we were unable to verify your details.
Therefore we still require a copy of one of the following documents to complete the age validation of your account:

• Passport
• Driving License
• National Identification Card

Please remember to include your Username.

For details of alternative methods of sending your documents, please visit http://kyc.betfair.com, or call our Helpdesk on one of the phone numbers listed below.

Kind Regards,

The Betfair Team

Helpdesk Tel: 0844 871 0000
Ireland Tel: 1800 944 000
Canada Toll Free Tel: 1-866-381-7119
International: +44 208 834 8060
Twitter: @BetfairHelpdesk

Nekem is volt ilyen ügyem, feltoltam az útlevelem másolatát is, és az alapján már okés volt a dolog.

Még jó, hogy nincs útlevelem:S
Van jogsim...
Bár, az meg majdnem olyan mint egy személyi:S


Idézetet írta: Coraggio Dátum március 18, 2013, 17:08:08
Nekem is volt ilyen ügyem, feltoltam az útlevelem másolatát is, és az alapján már okés volt a dolog.

küldd el nekik azt, mindkét oldallal. (jogsit)

Sziasztok!

Tudom, hogy a betfairnek nem a kötésekben (vagy helyesebb ha úgy fogalmazok, hogy: kötésben) fogadás a lényege! De lenne egy olyan kérdésem, hogy ha én úgy rakok nagy összeget (nincs ennyim, csak kérdezem! :)  ) pl.: 10 milliót vagy "csak" 5-öt, akkor lekorlátoznak?
Ki adja a fix oddsokat, a Betfair vagy azt is a sportfogadó emberek?

Idézetet írta: mAtThEwT Dátum március 25, 2013, 18:39:06
Sziasztok!

Tudom, hogy a betfairnek nem a kötésekben (vagy helyesebb ha úgy fogalmazok, hogy: kötésben) fogadás a lényege! De lenne egy olyan kérdésem, hogy ha én úgy rakok nagy összeget (nincs ennyim, csak kérdezem! :)  ) pl.: 10 milliót vagy "csak" 5-öt, akkor lekorlátoznak?
Ki adja a fix oddsokat, a Betfair vagy azt is a sportfogadó emberek?

A fix szorzót az iroda adja.
A back és lay szorzókat pedig a fogadók,.
Alapvetően az iroda a forgalom után kap jutalékot, ha mindenkit hamar korlátoznának, akkor a saját zsebükből vennék ki a pénzt. (nem lenne kivel fogadniuk azoknak sem, akik nincsenek korlátozva)

Kötésre szinte megoldhatatlan, hogy tudj mással kereskedni, igazából nem is értem, miként jön a kérdéseidhez a kombi fogadás.