Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum március 27, 2013, 11:59:07
Másokkal fogadsz a betfairen, ha nincs olyan személy, aki 10 euróig tartaná az adott tétet, akkor neked nincs kivel fogadnod és nem, vagy csak részben teljesül a fogadásod.
Érdemes figyelni a kiírást, láthatod a 3 legjobb ajánlatot és azt is, hogy mekkora összegben lehet rájuk fogadni.
(ez ugye csalóka, mert ha más gyorsabb nálad, akkor neked már nem jut a legjobb szorzóból)

Ha nem tudsz a kívánt összegért fogadni, akkor alacsonyabb szorzóval kiegészítheted a fogadásodat.
(pl. 10 euróért akarsz 1,85-ön fogadni, de csak 3-ért sikerül, akkor 7 euróval próbálkozhatsz 1,84-en)

Ok, köszönöm az infót - így már értem!

Segitseget kérnék!
Több éve játszok a Betfair en, és semmi gondom nem volt. Most amikor beakartam jelenkezni az ismert jelszóval, egyszerüen hibasnak jelentette, majd többszöri probalkozas utan zaroltak a szamlat.
A betfair szamla keszitesenel jelentett email cimet sem használom már rég. Milyen esélyem van a számlám ujranyitasahoz és ilyen esetben mit lehet tenni?

Idézetet írta: prcsaba Dátum március 29, 2013, 14:47:15
Segitseget kérnék!
Több éve játszok a Betfair en, és semmi gondom nem volt. Most amikor beakartam jelenkezni az ismert jelszóval, egyszerüen hibasnak jelentette, majd többszöri probalkozas utan zaroltak a szamlat.
A betfair szamla keszitesenel jelentett email cimet sem használom már rég. Milyen esélyem van a számlám ujranyitasahoz és ilyen esetben mit lehet tenni?

írsz nekik e-mailt, mást mit lehetne...

sajnos nincs tobbet magyar ugyfelszolgalat

Idézetet írta: prcsaba Dátum március 29, 2013, 15:52:04
sajnos nincs tobbet magyar ugyfelszolgalat

írd meg a szöveget és biztos segít valaki lefordítani angolra.

Nincs Magyar ügyfélszolgálat már?Hát ezt nem is tudtam.

Idézetet írta: prcsaba Dátum március 29, 2013, 14:47:15
Segitseget kérnék!
Több éve játszok a Betfair en, és semmi gondom nem volt. Most amikor beakartam jelenkezni az ismert jelszóval, egyszerüen hibasnak jelentette, majd többszöri probalkozas utan zaroltak a szamlat.
A betfair szamla keszitesenel jelentett email cimet sem használom már rég. Milyen esélyem van a számlám ujranyitasahoz és ilyen esetben mit lehet tenni?

Nem lehet, hogy több számlád volt?

A Betfair ezt engedte korábban, de pár hete módosult az üzletszabályzat és van benne olyasmi, hogy ezentúl egy számlát kell (kéne) használni.

Csak egy volt mindig!

Idézetet írta: Knapp Dátum március 26, 2013, 15:33:49
mennyire szeretik az arbosokat.
A vonzalom kölcsönös.  :smitten:

Idézetet írta: Knapp Dátum március 26, 2013, 18:34:30
Egyébként naptári hónaponként 1 kifizetés van ingyen, ha 31-én kérsz egyet, akkor a másnapi is free.

Ezt annyival pontosítanám, hogy ezt nem közép európai idő szerint nézik, hanem Pacific Time szerint (UTC-8, vagyis Közép európai idő - 9 óra). Vagyis ha volt előző hónapban kifizetés, akkor 1-én a 9:00 utáni kifizetés lesz ingyenes (volt egy ilyen esetem).

Nem tudjátok, hogy a 20 eurós befizetési bónusz még él???

Nem nagyon reklámozzák a betfairnél viszont itt a főoldalon láttam a fogadóirodák menüpont alatt. Vki tud róla, h él e még? Írtam az ügyfélszolgálatuknak is, de egyelőre még nem válaszoltak.

Any Unquoted
Ez mit jelent pontosan a correct score piacon?
Hogy más lesz a számszerű eredmény,mint amik megvannak adva 3-3-mig?

bármely fel nem sorolt eredmény

Udv!

Ugyfelazonositasban lenne kerdesem.
Eleg annyit tennem, h a [email protected] email cimre elkuldom a a szemelyim es a lakcimkartyam mindket oldalanak masolatat?

Idézetet írta: Ordog Dátum április 03, 2013, 04:32:32
Nem tudjátok, hogy a 20 eurós befizetési bónusz még él???

Nem nagyon reklámozzák a betfairnél viszont itt a főoldalon láttam a fogadóirodák menüpont alatt. Vki tud róla, h él e még? Írtam az ügyfélszolgálatuknak is, de egyelőre még nem válaszoltak.

Több helyen is rákérdeztem, az egyik oldal szerint, ahol még szintén kint van a 20 eurós bónusz reklámja, sajnos már nem él magyar ügyfelek számára...

Idézetet írta: ab_aevo Dátum február 10, 2013, 12:30:40
Mi van a betfairrel csak nekem tűnik úgy h gyengébb szorzójaik vannak? Vagy a bet365 javult fel? most is Errani meccsre pl. 1.19 bf 1.18 bet365, vagy a 2-0-ra betfair 1.51 back, 1.57 lay, míg bet365-n 1.61, így ez már egy minimális sure bet is.

szia

hat nem tudom de pl most egy dourtmuni meccs:

Dortmund v Augsburg       

betfair 1.42
bet365 1.36


igaz nem nagy kulomseg..