Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Lord Dátum március 06, 2013, 08:24:25
Lenne egy-két kérdésem. A lényeg, hogy a februári betfair ligát megnyertem, meg is kaptam a nyereményt, a 38 eurot. Első kérdés: ennek van bármilyen megforgatási követelménye? Mert olvastam, hogy bónuszként kapom, de volt valaki, aki azt írta, hogy simán ki lehet utaltatni a pénzt. Ha meg meg kell fogadni, akkor hányszor és milyen oddson?
A kiutalással kapcsolatban is lenne egy kérdésem: még sosem fizettem be betfairre, tegnap regisztráltam a bannkártyámat, remélem sikerrel. Ahhoz, hogy ki tudjak utalni, be is kell fizetnem arról a kártyáról? Illetve ha én kiutalok, akkor kérni fognak valami igazoló iratokat (személyi, lakcím és társai) vagy csak simán kiutaltatom, és néhány nap múlva már ott is lesz a számlámon?
A segítségeteket előre is köszönöm.

sikerult megoldani a kifizetest?
eleg problemas amugy.nekem 1x sikerult eleg jol feltornazni a penzt es kiutaltam.
de kell ez az kyc eloszor,aztan visara utalnak csak rogton, masterra csak az angoloknak. banki utalast valasztuttam ami nem olcso es eleg lassu is.
skrill akkor nem volt most h van e nem tudom.

Tegnap befizettem és gond nélkül tudtam fogadni 5-ös kombikra.
Ma az istennek sem találom a mai fogadható mérközéseket.(szintén 5-6-7 kombit akarok játszani)
Valaki segíthene. Köszi!

Idézetet írta: snooker Dátum április 08, 2013, 14:05:40
Tegnap befizettem és gond nélkül tudtam fogadni 5-ös kombikra.
Ma az istennek sem találom a mai fogadható mérközéseket.(szintén 5-6-7 kombit akarok játszani)
Valaki segíthene. Köszi!

Előkerült!

Mit jelent az  a fogadás hogy "Sending off?"?

helló! regisztráltam a betfairre.  Azt szeretném kérdezni , hogy ha "Direct Bank Transfer"-el szeretnék pénzt feltölteni a számlámra akkor úgy jó-e ha ugy töltöm ki az átutalási megbizást hogy :
A jogosult neve: Worldpay AP Ltd
A jogosult pénzforgalmi jelzőszáma: 10400968-49574951-55571010
A Terhelési nap, Bizonylatszám, Megbízó országkódja, Jogcímkód, Jogosult országkódja pedig üresen hagyva!
Közleményhez pedig azt kell írnom ami a "your reference" után található? Ebből tudják, hogy az én azonositómra kell rakniuk az összeget? Még azt szeretném kérdezni, hogy kifizetésnél írtátok h hitelesíteni kell személyi bescanneléssel stb... ez csak kifizetésnél van vagy befizetés előtt is megkell már csinálni?

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum április 11, 2013, 17:39:19
Mit jelent az  a fogadás hogy "Sending off?"?

Lesz kiállítás a mérkőzésen?

Idézetet írta: Dani444 Dátum április 11, 2013, 18:01:41
helló! regisztráltam a betfairre.  Azt szeretném kérdezni , hogy ha "Direct Bank Transfer"-el szeretnék pénzt feltölteni a számlámra akkor úgy jó-e ha ugy töltöm ki az átutalási megbizást hogy :
A jogosult neve: Worldpay AP Ltd
A jogosult pénzforgalmi jelzőszáma: 10400968-49574951-55571010
A Terhelési nap, Bizonylatszám, Megbízó országkódja, Jogcímkód, Jogosult országkódja pedig üresen hagyva!
Közleményhez pedig azt kell írnom ami a "your reference" után található? Ebből tudják, hogy az én azonositómra kell rakniuk az összeget? Még azt szeretném kérdezni, hogy kifizetésnél írtátok h hitelesíteni kell személyi bescanneléssel stb... ez csak kifizetésnél van vagy befizetés előtt is megkell már csinálni?

Ha így el tudod küldeni az utalást, akkor biztosan odaér...
Igen, a közlemény a kulcs, mert nem közvetlenül a Betfairnek utalsz, hanem egy közvetítő cégnek, aki majd az adatok alapján továbbítja az irodának a befizetést.

Elvileg csak a kifizetésnél kérnek dokumentumokat, csak egy-két iroda van a sok tucatból, amelyik már az elején megpróbál azonosítani, de mindre jellemző, hogy hajlandóak fogadni a pénzed úgy is, hogy még nem küldted el nekik az okmányaid fotóját.  :)

Idézetet írta: hurkabalint Dátum április 11, 2013, 18:25:36
Lesz kiállítás a mérkőzésen?

A rohadt életbe-mennyit gondolkodtam rajta hogy egy focimeccs kapcsán mit jelenthet ez a kifejezés.Erre nemigen szoktam fogadni.Hülyének érzem magam.

Üdv. Infot kérnék!
Kb. 2 éve, hogy utoljára fogadtam a Betfair-on. Maradt 0.92 $ a számlámon. Feltölteném 100 $-l. Korábban Visa kártyával Forintban fizettem be. Ezt átkonvertálták $-ba. Kérdezem: Ez most is így van? Ill. A "Fogadóirodák" menüpontban azt olvasom, hogy a min. tét 0.1 EU. Viszont $-ban min. 4 $ a tét. Akkor ez hogy van? Akkor inkább Euróban fizessek be?
Köszi:
corsica

Üdv!

Egy elég érdekes dolog történt velem. Valaki fejtse meg nekem az okát légyszi, mert nem értem...

Tegnap a Basel-Tottenham meccsen megfogadtam, h az Extra Time-ban nem lesz gól. 2.6-os oddson adtak rá. (Tegnap napközben töltöttem fel így 49,25 Euró volt a számlámon)

9.25 Eurót rátettem erre a 2.6-os oddsra --> back-re tettem természetesen --> confirm betre is rámentem. Láttam, hogy levonta a tétet az iroda és már csak 40 Euro volt a számlámon. Így hát akceptáltam h megtörtént a fogadás, kikapcsoltam a gépet és néztem a meccset és hálistennek jól alakult.
Reggel felkelek, megnézem a betfair honlapját és látom hogy ugyanannyi pénz van rajta, mintha nem is tettem volna semmit, azaz 49,25 Euro.

Kérdem én. Miért? Sztetek lehet ennek vmi reális magyarázata? Már írtam a betfair ügyfélszolgálatnak is hogy mivan... és ami a legérdekesebb, h a betting history-ban sem látom sehol ezt a fogadásomat, sehol.

Idézetet írta: Ordog Dátum április 12, 2013, 13:20:02
Üdv!

Egy elég érdekes dolog történt velem. Valaki fejtse meg nekem az okát légyszi, mert nem értem...

Tegnap a Basel-Tottenham meccsen megfogadtam, h az Extra Time-ban nem lesz gól. 2.6-os oddson adtak rá. (Tegnap napközben töltöttem fel így 49,25 Euró volt a számlámon)

9.25 Eurót rátettem erre a 2.6-os oddsra --> back-re tettem természetesen --> confirm betre is rámentem. Láttam, hogy levonta a tétet az iroda és már csak 40 Euro volt a számlámon. Így hát akceptáltam h megtörtént a fogadás, kikapcsoltam a gépet és néztem a meccset és hálistennek jól alakult.
Reggel felkelek, megnézem a betfair honlapját és látom hogy ugyanannyi pénz van rajta, mintha nem is tettem volna semmit, azaz 49,25 Euro.

Kérdem én. Miért? Sztetek lehet ennek vmi reális magyarázata? Már írtam a betfair ügyfélszolgálatnak is hogy mivan... és ami a legérdekesebb, h a betting history-ban sem látom sehol ezt a fogadásomat, sehol.

valószínűleg az történt, hogy mielőtt még te megrakhattad volna, elfogyott a tét azon a szorzón, így a te fogadásod bekerült a másik oldalra, várakozott, a pénz levonódott a számládról, de azt senki nem fogadta meg, mikor a meccs vége lett a tét visszajárt. a betting historyban nézd meg az unmatched fogadások között, ott kell legyen.

És télleg... a Lapsed státuszban van ez a fogadás a bettting historyban. Ez ilyen megszűnt, tárgytalan opció, szokni kell még ezt a betfairt, mert teljesen más mint az eddigiek amiken játszottam:P

Köszi ab_aevo.

Idézetet írta: Ordog Dátum április 12, 2013, 14:37:50
És télleg... a Lapsed státuszban van ez a fogadás a bettting historyban. Ez ilyen megszűnt, tárgytalan opció, szokni kell még ezt a betfairt, mert teljesen más mint az eddigiek amiken játszottam:P

Köszi ab_aevo.
Ha tutira akarsz menni, akkor rakd meg 1.01-en, és a betfair megkeresi és megköti neked az aktuális legjobb ajánlatot.

A Betfair pontok jók valamire?

sziasztok

betfairen meglehet nézni valahol, hogy egy pl: tegnapi meccsnek,
hogyan alakultak a live oddsok/grafok?

köszi
king