Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


http://www.fracsoft.com/  (fizetős)

http://data.betfair.com/

Ezen a két linken a Betfair indulása óta az összes sportesemény kezdetétől a végéig az odds mozgás követhető. Ebből következik, hogy mintákat, újra és újra előforduló alakzatokat keresnek és találnak, és ezeket építik be stratégiákba.

Chessmaster

Csak nekem dob vissza mailer daemon üzenettel minden levelet a betfair mail címe? Eddig is arra írtam, de két napja egyszerűen nem tudok nekik levelet küldeni emiatt. Erről a címről van szó: [email protected]
Tud valaki más magyar nyelvű elérhetőséget hozzájuk, vagy a probléma okát?

Idézetet írta: Lufu Dátum április 23, 2013, 09:03:25
Csak nekem dob vissza mailer daemon üzenettel minden levelet a betfair mail címe? Eddig is arra írtam, de két napja egyszerűen nem tudok nekik levelet küldeni emiatt. Erről a címről van szó: [email protected]
Tud valaki más magyar nyelvű elérhetőséget hozzájuk, vagy a probléma okát?

Szerintem megszűnt a magyar ügyfélszolgálat.

Megszűnt,előzőleg már írta valaki.

Igen, elértem egy másik magyar címen őket, és megerősítették, hogy megszűnt.

Idézetet írta: harvy666 Dátum október 15, 2012, 17:19:13
Dollárban és fontban 10 gondolom euroban is.

Amugy nem a betfair pontok csokkentik a penzedet hanem a premium charge (asszem 15% alapbol ha nem termelsz eleg jutalekot es elersz egy bizonyos profitot, nem kell sok 2-3 milla huf lifetime mar boven eleg ha jol szamoltam, masreszt ha elered a lifetime 250 000 font nyeremenyt akkor onnantol mar 60%ot vonnak le vegulis ezzel csak a bukikat szopatjak be meg a nagyon sikeres tradereketde akkor is :D )

Ez a 15% elég gáz,ha igaz!!!Ezt a premium charget ki lehet valahogy cselezni?Valakinek valami tapasztalat?

Szóval havi 1 kifizetés ingyenes. Ha már kértem ki ebben a hónapban akkor a következőnek mennyi lesz a díja ha MB-re kérem? Le vannak írva valahol a díjak?

Idézetet írta: harvy666 Dátum október 15, 2012, 17:19:13
Dollárban és fontban 10 gondolom euroban is.

Amugy nem a betfair pontok csokkentik a penzedet hanem a premium charge (asszem 15% alapbol ha nem termelsz eleg jutalekot es elersz egy bizonyos profitot, nem kell sok 2-3 milla huf lifetime mar boven eleg ha jol szamoltam, masreszt ha elered a lifetime 250 000 font nyeremenyt akkor onnantol mar 60%ot vonnak le vegulis ezzel csak a bukikat szopatjak be meg a nagyon sikeres tradereketde akkor is :D )


Mi ez a 60%ot vonnak le?

Idézetet írta: hurkabalint Dátum április 28, 2013, 19:30:35
Szóval havi 1 kifizetés ingyenes. Ha már kértem ki ebben a hónapban akkor a következőnek mennyi lesz a díja ha MB-re kérem? Le vannak írva valahol a díjak?

szóval? mióta?

A betfairen van egyéni korlátozás a tétekre? Ha valaki sokat elkezd nyerni, akkor lekorlátozzák pl. 10$ra, mint a bwinen?

Nem hiszem, eddig nem hallottam ilyensmirol.

Sziasztok!

A segítségeteket kérném. Mastercard típusú internetes kártyáról utaltam a legutóbb pénzt a Betfair-re, azonban mint utóbb kiderült ugyan erre a kártyára nem kérhetek kifizetést. Moneybookers számlám is van náluk, ez viszont le van szabályozva (mert nem innen történt a befizetés vagy nem ez van megjelölve mint fő kifizetési opció) kb. 6 dollárra, ennél azonban jóval többet szeretnék kivenni.
Mi ilyenkor a teendő?

Aki tud, segítsen légy szíves, mert eléggé meg vagyok lőve ezzel a problémával.

https://promotions.betfair.com/value-cashbackNL-ie-tc


van ez a promocio ... de nem ertem, hogy mik a feltetelei annak, hogy ki tudjam venni a penzem...vegulis kell pontokat gyujtsek ? vagy a pontgyuktes csak ujabb promociok eleresehez szukseges? ...

Betfairen euróban mennyi a minimális tét exchange-nél?
Ki lehet játszani úgy, ahogy pár oldalon mutatják?

Idézetet írta: crazyfrog1900 Dátum május 06, 2013, 16:32:49
Betfairen euróban mennyi a minimális tét exchange-nél?
Ki lehet játszani úgy, ahogy pár oldalon mutatják?

€2
Nem próbáltam.