Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: benson Dátum június 12, 2013, 08:13:09
Ha ugyanazon a piacon nyersz és vesztesz, akkor a betfair összesíti a profitodat (ez eetben 9-8=1), és az után számítja fel a jutalékot. Nyilvánvaló, hogy a betfairnek az az érdeke, hogy piaconként számolja a profitot. Gondolj bele, ha játékosonként számolná, akkor a nagy többségtől soha nem vonna jutalékot, mivel hosszútávon veszteségesek. Így viszont gyakorlatilag minden fogadáson megvan a maga haszna. Értem én, hogy mindenki a maga szempontjából vizsgálódik, de ugyanezt teszi a Betfair is.
A 6%-ot egyébként én is sokallom, a likviditásért cserébe ez már lehet, hogy túl nagy ár. A Betdaq 3%-a viszont elég baráti, nem lepődnék meg, ha felgyorsulna az átvándorlás a fogadók részéről, ezzel tovább javulna a Betdaq likviditása.

Persze, a Betfairnek az a jó, ha sokat levon, nekem meg az, ha keveset. De azért 45% levonás egy nyereményből nagyon durva. És ez lesz most 54%. Az említett esetben nagyon kicsi a nyeremény százalék, ezért jön ki ilyen rosszul. De egy mérkőzésen belül számtalan különálló piac van, és ahhoz hogy kihasználhassuk a számtalan lehetőséget, sokszor nem azonos piacon kell fogadni. Így nagyobb nyereménynél is könnyen eléri a 15-20%-ot a levonás. És akkor csodálkozunk, hogy miért nem növekszik a bankrollunk, pedig "itt csak 5%-ot" kellene ledolgozni.

Szerintetek melyik az a piac, bármelyik sportból, ahol a legjobban megérheti layelni a kicsi szorzót (1.05-1.2), azt várva, hogy feljebb fog menni legalább egy darabig?

#1217 június 14, 2013, 19:07:30, Irtis
A teniszben sokszor hullámzó a játék, az esélyesek pedig gyakran nem tudják hozni az 1. szettet, vagy nem játszanak jól, és ezért élőben nő a szorzójuk a meccs előttihez képest. Persze érdemes kielemezni a tippet meccs előtt, hogy hol várható meglepetés.

Idézetet írta: Irtis Dátum június 14, 2013, 16:32:39
A teniszben sokszor hullámzó a játék, az esélyesek pedig gyakran nem tudjuk hozni az 1. szettet, vagy nem játszanak jól, és ezért élőben nő a szorzójuk a meccs előttihez képest. Persze érdemes kielemezni a tippet meccs előtt, hogy hol várható meglepetés.

Na igen, ez a kiindulópont nálam is, gondoltam hátha van valami egyéb is.

Most léptem be a Betfair-re pár nap elteltével újra, és látom, hogy az eddigi 5%-os "adó" 6%-osra nőtt  >:(

Idézetet írta: Deszpi Dátum június 15, 2013, 13:10:50
Most léptem be a Betfair-re pár nap elteltével újra, és látom, hogy az eddigi 5%-os "adó" 6%-osra nőtt  >:(

Igen, megemelték. :-\

Idézetet írta: Babinho Dátum június 15, 2013, 18:07:34
Igen, megemelték. :-\

Szerintem ez már extraprofit.
Írjak Orbán Viktornak?

Nagyon zavaró hogy az utóbbi időben sokszor nem jelennek meg az aktuális eredmények, de még az időjelző sáv sem. Ma is majdnem tettem egy meccsre, azt írta hogy 4 perc múlva kezdenek. Remek szorzók voltak, aztán egyszer csak felfüggesztik a félidő eredményeket. Másik oldalon megnéztem, hát épp félidő kezdődött.
Pár hete még sokkal több ilyen volt, de azóta nem vettem észre ilyet. Most már mindig kell egy külön ablakot nyitnom egy megbízható oldalnak, ahol tényleg élő eredményeket mutatnak.

Nagyon gagyi ez így. A világ legnagyobb fogadó oldala hogy működhet ilyen trágya módon?

Az új Visámat szeretném hozzárendelni a betfairhez,de mindig belémköt a rendszer.
Ezt írja ki:
There is a problem with your supplied information:

Only alphanumeric characters are valid for the Card Nickname text entry box Check that the Card Nickname contains no spaces.
Azért nem értem,mert az összes kritériumnak megfelel,amit kérnek!
Most,mi legyen?
Vagy az első Visás nickname kell nekik?

Ezt nem hiszem el!!!
Valaki segítsen már!!!
Milan,hol vagy?????
Valaki!!!!!

Már mindenhogy próbáltam,sehogy nem jó!
Ezt nem hiszem el!!

#1226 július 01, 2013, 21:40:18, Alkimista87
Ha jó értem, amikor meg szeretnéd adni a nicknevedet, akkor írja ezt ki? Ha igen, akkor próbáld meg úgy, hogy csak az angol ABC betűit használod, azaz hanyagolod az ékezetes magánhangzókat.

Ird be nicknamenek, hogy lofasz ékezetek nélkül vagy akármilyen más szót ékezetek nélkül.

Ezzel adsz egy nevet a kártyának, s befizetésnél ha több kártyád van könnyebben azonosithatod őket.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum július 01, 2013, 21:37:35
Ird be nicknamenek, hogy lofasz ékezetek nélkül vagy akármilyen más szót ékezetek nélkül.

;D ;D

Hát Srácok,nagyon Köszönöm,hogy rávezettetek!!!
Ott cseszhettem el,hogy mindenáron számot is beleakartam rakni,mert azt hittem,hogy az kötelező!
Most már sikerült a dolog!
Még egyszer Köszönöm!!
Ui:Amúgy a lofasz,jó lett volna! ;D ;D