Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Nincs korlátozás itt másképp működik a rendszer mint egy hagyományos irodánál.Olvass utána van egy csomó cikk meg video a betfairről a neten.

igen ám komáim tudom hogy nem korlátoznak le de én inkább az előbb említett letiltásra gondolok... hogy azt hogy lehet elkerülni? ki számít függőnek? aki napi szinten 1-2000 eurót megmozgat? vagy az aki folyamatosan veszít? igazából én az összes online irodát "lenézem" hiszen nem hagyják nyerni az embert... viszont így gyakorlatilag a betfair is ezt csinálja (nem értem hogy miért) csak ők a függőségre hivatkozva! mi a megoldás hogy "ne legyek függő"?:D

Idézetet írta: boruski Dátum augusztus 09, 2013, 14:29:33
igen ám komáim tudom hogy nem korlátoznak le de én inkább az előbb említett letiltásra gondolok... hogy azt hogy lehet elkerülni? ki számít függőnek? aki napi szinten 1-2000 eurót megmozgat? vagy az aki folyamatosan veszít? igazából én az összes online irodát "lenézem" hiszen nem hagyják nyerni az embert... viszont így gyakorlatilag a betfair is ezt csinálja (nem értem hogy miért) csak ők a függőségre hivatkozva! mi a megoldás hogy "ne legyek függő"?:D

Egész pontosan idéznéd, hogy milyen letiltásról olvastál?

Azért a többi irodánál is el lehet tapogatni ideig-óráig, persze eltérő az ingerküszöbük, de ha a függőség miatt bármelyik iroda is kitiltaná a játékosait, akkor a saját bevételei ellen menne.

Idézetet írta: boruski Dátum augusztus 09, 2013, 14:29:33
igen ám komáim tudom hogy nem korlátoznak le de én inkább az előbb említett letiltásra gondolok... hogy azt hogy lehet elkerülni? ki számít függőnek? aki napi szinten 1-2000 eurót megmozgat? vagy az aki folyamatosan veszít? igazából én az összes online irodát "lenézem" hiszen nem hagyják nyerni az embert... viszont így gyakorlatilag a betfair is ezt csinálja (nem értem hogy miért) csak ők a függőségre hivatkozva! mi a megoldás hogy "ne legyek függő"?:D

Nem fog kitiltani a betfair, ebben biztos lehetsz! Még ha nyerő vagy, akkor sem!!!

teljesen alaptalan a felelmed nekik aztan tok mindegy hogy nyersz vagy buksz csak a commission porogjon, 1-2ezret en neked fel  perc alatt megmozgatok egy back+layel :D

az az idegesítő hogy most meg nem találom a hozzászólást ahol ezt olvastam :(
na mindegy! nagyon szépen köszönöm a válaszokat hiszek nektek :)

Azt hiszem a hozzászólásban amit keresel arról volt szó, hogy az illető ráklikkelt véletlenül a kizárás opcióra és azért tiltották le, utána meg bárhogy könyörgött nem engedték vissza, mert a szabályzat szerint az ilyen eseteket függőknek kezelik.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 11, 2013, 19:30:59
Azt hiszem a hozzászólásban amit keresel arról volt szó, hogy az illető ráklikkelt véletlenül a kizárás opcióra és azért tiltották le, utána meg bárhogy könyörgött nem engedték vissza, mert a szabályzat szerint az ilyen eseteket függőknek kezelik.

az igen! nem is tudtam hogy van ilyen...  :laugh:

Valaki tud segíteni tuti módszerrel,ami a nyerést illeti Betfairen.
Tudom,hogy van ilyen,csak senki nem mondja el.
Végül is érthető.
De ha a nyereményeimből jutalékot ajánlok fel?
Meg kíváncsi vagyok a reakciókra! ;D ;D

100%os jutalekkal max
tuti modszer nincs, informaciok vannak az eletben amiket tudni kell feldolgozni es ha jol vagod a vesztesegeid akkor a valoszinuseg istene megsegit :)

Idézetet írta: harvy666 Dátum augusztus 23, 2013, 22:45:05
100%os jutalekkal max
tuti modszer nincs, informaciok vannak az eletben amiket tudni kell feldolgozni es ha jol vagod a vesztesegeid akkor a valoszinuseg istene megsegit :)
;D ;D
Kutya egy csávó vagy te Harv!
Asszed nem tudom,hogy te nagyon penge vagy ebben a bizniszben?

nem tudsz te semmit john snow :D

Idézetet írta: harvy666 Dátum augusztus 24, 2013, 00:31:24
nem tudsz te semmit john snow :D
Lehet,de azt tudom,hogy e kis közösségi oldalon,kik a nagy spílerek!
És te is közéjük tartozol! ;) :)

#1258 augusztus 24, 2013, 12:28:34, Kvikt
Idézetet írta: mikisun Dátum augusztus 23, 2013, 22:32:02
Valaki tud segíteni tuti módszerrel,ami a nyerést illeti Betfairen.
Tudom,hogy van ilyen,csak senki nem mondja el.
Végül is érthető.
De ha a nyereményeimből jutalékot ajánlok fel?
Meg kíváncsi vagyok a reakciókra! ;D ;D

Elmondom én neked, mi a tuti módszer. Ülsz és figyeled a piacot! Kitartóan! A tutit nem lehet leírni 2 mondatban, sőt, több oldalon keresztül sem, ez annyira összetett, komplex dolog. Ismerni kell a piac minden egyes rezdülését, amely elsajátítása rengeteg időt igényel.

Idézetet írta: mikisun Dátum augusztus 23, 2013, 22:32:02
Valaki tud segíteni tuti módszerrel,ami a nyerést illeti Betfairen.
Tudom,hogy van ilyen,csak senki nem mondja el.
Végül is érthető.
De ha a nyereményeimből jutalékot ajánlok fel?
Meg kíváncsi vagyok a reakciókra! ;D ;D

Az én tuti módszerem a következő: alacsonyan layelek és magasan backelek vagy fordítva. Mindig nyerek vele :)