Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: actworld Dátum augusztus 24, 2013, 13:56:12
Az én tuti módszerem a következő: alacsonyan layelek és magasan backelek vagy fordítva. Mindig nyerek vele :)
Neked is kösz a tanácsot Act! ;D
Minden gazdag milyen mocsok már! ;D ;D

Az én módszerem meg hogy senki sem segített nekem én sem segítek senkinek  8)

Idézetet írta: mikisun Dátum augusztus 24, 2013, 23:37:42
Neked is kösz a tanácsot Act! ;D
Minden gazdag milyen mocsok már! ;D ;D

:ok: ....és minden csóró milyen lusta  ;D


Idézetet írta: mikisun Dátum augusztus 23, 2013, 22:32:02
Valaki tud segíteni tuti módszerrel,ami a nyerést illeti Betfairen.
Tudom,hogy van ilyen,csak senki nem mondja el.
Végül is érthető.
De ha a nyereményeimből jutalékot ajánlok fel?
Meg kíváncsi vagyok a reakciókra! ;D ;D

Itt találsz néhány ingyenes stratégiát is. Ha a fizetős részét választod, kialakíthatsz a saját stílusodhoz illő repertoárt.

http://www.kickoffprofits.co.uk/

Idézetet írta: actworld Dátum augusztus 25, 2013, 16:35:22
:ok: ....és minden csóró milyen lusta  ;D
;DKabbe Act! ;D
Csak azért vagyok csóró,mert dolgozom,meg nem vagyok lusta csak elfoglalt! :)

Idézetet írta: mikisun Dátum augusztus 26, 2013, 11:20:56
;DKabbe Act! ;D
Csak azért vagyok csóró,mert dolgozom,meg nem vagyok lusta csak elfoglalt! :)

Szerintem eddig még mindenkinek válaszoltunk minden kérdésére, felvetésére, úgyhogy továbbra is biztatnék mindenkit, hogy használja az agyát, gondolkozzon, üljön le és figyelje az oddsokat. Ez még senkinek nem vált a kárára. Sok szerencsét!

Idézetet írta: actworld Dátum augusztus 26, 2013, 20:37:10
Szerintem eddig még mindenkinek válaszoltunk minden kérdésére, felvetésére, úgyhogy továbbra is biztatnék mindenkit, hogy használja az agyát, gondolkozzon, üljön le és figyelje az oddsokat. Ez még senkinek nem vált a kárára. Sok szerencsét!
Persze!
Remélem,nem haragudtál meg,csak poénból írtam,amit írtam! ;D ;D
Azért egy picit több segítséget elbírnék viselni! ;D ;)
Csak könyörgök,valaki indítson már el valamerre!
Okfocit fogtok mondani,de melyik része kell?
Correct score,under/over vagy melyik?
Már összezavarodtam!

Én inkabb lovit mondanek :D

Idézetet írta: mikisun Dátum augusztus 27, 2013, 20:36:40
Persze!
Remélem,nem haragudtál meg,csak poénból írtam,amit írtam! ;D ;D
Azért egy picit több segítséget elbírnék viselni! ;D ;)
Csak könyörgök,valaki indítson már el valamerre!
Okfocit fogtok mondani,de melyik része kell?
Correct score,under/over vagy melyik?
Már összezavarodtam!

Bocs, de megint értelmetlen a  kérdés.

Azt tradeld amihez értesz, ahol képes vagy megítélni az oddsok által képviselt aktuális értéket. Saját tapasztalat: legegyszerűbb a foci, legnehezebb a lóverseny (nyugi azt még Harvy sem érti :DDDD ) amúgy laikusnak minden kurva nehéz, ez nem a hülyék sportja. Több 100, 1000 jobban informált, tehetségesebb, gyakorlottabb játékos van a piacon mint te, nyilván ők fognak lehúzni téged és nem fordítva. Csak tapasztalattal lehet ezt ellensúlyozni.
Mondtam neked, ülj le, nézd az oddsokat a  legnagyobb volumenű piacokon, hogyan változnak, mikor, minek hatására. Aztán próbáld meg összeegyeztetni a saját elgondolásaiddal. Sok sikert!

Naja a mostani driftek 1 het alatt vittek el az egesz multhavi nyeremenyem, de leszarom :D

Layeltem az over 5.5 gól over/undert.
Eddig ok,mert csak 1 gól született.
De most nem lehet érdemben visszabackelni,mert 4.3 dolcsival layeltem 16-os oddson és most 30-as oddson nem lehet backelni,mert,akkor 4 dolcsit rakva a 30-as oddsra 55 dolcsit nyerhetek,viszont ha 5.5 gól alatt leszenk,ami eléggé valószínű,akkor csak 30 centet nyerhetek.
Kérdésem,nem lehet valahogy kiaknázni,hogy most többet lehessen ebből kihozni valahogy?
Cash out funkcióval jelenleg 2 dolcsit nyerhetek,de többet szeretnék! :) :)

Szerdán utaltam ki a pénzemet a Betfair-től banki átutalással, tegnap reggel már a számlámon is volt az összeg.
Ez mindenképpen pozitívum, de az, hogy 5 eurót lenyúltak a tranzakcióért, már korántsem az.
Ez, illetve a megemelt 6%-os "adó" is csak megerősített abban, hogy jó helyen vagyok a Bet365-nél.

A Bet365 nem fogja pótolni azokat a funkciókat, amelyeket a Betfair-nél megtalálsz. A Bet365-nél szerencse játékot játszol, ehhez sok szerencsét! A Sportfogadó Tőzsde viszont komplex tudást, megfelelő forgó tőkét kíván. Ahol még meg is fordíthatod a vesztésre álló kereskedelmet stb.

Chessmaster

Hali!

Egy stratégiai kérdés  :)

Tegyük fel, hogy van este a Crystal Palace-Sunderland meccs. Betfairen layelem a döntetlent 3,4es oddsra 10 euróval, ekkor a lehetséges kimenetelek:

-Palace nyer: +10
-Sunderland nyer: +10
-Döntetlen: -24

Mivel ha jól tudom, a betfair 5% jutalékot levon, így a tényleges profit:

-Palace nyer: +9,5
-Sunderland nyer: +9,5
-Döntetlen: -24

Na már most, a Pinnacle erre a meccsre jelenleg 3,25öt kínál a döntetlenre, ha megrakom 9,5 euróval ott az x-et, akkor ott a profitok:

-Palace nyer: -9,5
-Sunderland nyer: -9,5
-Döntetlen: 30,875

Tehát, ha jól számolom biztos a profit ebben akármi is lesz a végkimenetele a meccsnek. De ez nekem túl szépnek tűnik, mit számolhattam el, valaki légyszi segítsen?  :)

Idézetet írta: Deszpi Dátum augusztus 31, 2013, 08:42:02
Szerdán utaltam ki a pénzemet a Betfair-től banki átutalással, tegnap reggel már a számlámon is volt az összeg.
Ez mindenképpen pozitívum, de az, hogy 5 eurót lenyúltak a tranzakcióért, már korántsem az.
Ez, illetve a megemelt 6%-os "adó" is csak megerősített abban, hogy jó helyen vagyok a Bet365-nél.

Nagyon egyszerű, hasonlítsd össze, hogy ugyanezen fogadásokkal mennyit nyertél volna a B365-tel, add hozzá a tranzakciós díjat és ha több jön ki, mint amennyit a Betfairen profitáltál a 6% jutalék után, akkor érdemes a B365-nél maradnod.