Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

Nyuszika10 és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: Abacus10 Dátum augusztus 31, 2013, 12:36:13
Hali!

Egy stratégiai kérdés  :)

Tegyük fel, hogy van este a Crystal Palace-Sunderland meccs. Betfairen layelem a döntetlent 3,4es oddsra 10 euróval, ekkor a lehetséges kimenetelek:

-Palace nyer: +10
-Sunderland nyer: +10
-Döntetlen: -24

Mivel ha jól tudom, a betfair 5% jutalékot levon, így a tényleges profit:

-Palace nyer: +9,5
-Sunderland nyer: +9,5
-Döntetlen: -24

Na már most, a Pinnacle erre a meccsre jelenleg 3,25öt kínál a döntetlenre, ha megrakom 9,5 euróval ott az x-et, akkor ott a profitok:

-Palace nyer: -9,5
-Sunderland nyer: -9,5
-Döntetlen: 30,875

Tehát, ha jól számolom biztos a profit ebben akármi is lesz a végkimenetele a meccsnek. De ez nekem túl szépnek tűnik, mit számolhattam el, valaki légyszi segítsen?  :)

A Betfair a magyar játékosoktól 6% jutalékot von le alaphelyzetben. De számoljunk a te 5%-oddal, sajnos el kell keserítselek, ha megteszed mindkét fogadást:

Palace: 0
Sunderland: 0
Döntetlen: -2,625

Magyarul óriási öngól. Mindenki jegyezze meg: ha magasabb oddson backel mint ahol layel, akkor lehet biztos profitra szert tenni.




Idézetet írta: mikisun Dátum augusztus 30, 2013, 21:43:02
Layeltem az over 5.5 gól over/undert.
Eddig ok,mert csak 1 gól született.
De most nem lehet érdemben visszabackelni,mert 4.3 dolcsival layeltem 16-os oddson és most 30-as oddson nem lehet backelni,mert,akkor 4 dolcsit rakva a 30-as oddsra 55 dolcsit nyerhetek,viszont ha 5.5 gól alatt leszenk,ami eléggé valószínű,akkor csak 30 centet nyerhetek.
Kérdésem,nem lehet valahogy kiaknázni,hogy most többet lehessen ebből kihozni valahogy?
Cash out funkcióval jelenleg 2 dolcsit nyerhetek,de többet szeretnék! :) :)

Bevallom, elolvastam párszor, de nem sikerült rájönnöm, hogy mit akartál itt csinálni. Ha 16-on layelsz 4.3-mal és 30-on akarsz visszabackelni akkor az egyenlő greenhez 2.29 dollárral kell fogadnod, ami pont a 2 dolláros cashout greent eredményezi. Ha többet szeretnél nyerni (....) akkor nagyon egyszerű a megoldás: magasabb oddson kell visszabackelni :))

Ezt ajánlom a játszadozásra:

http://www.chromaweb.com/bets/calculator/index.php

Idézetet írta: Abacus10 Dátum augusztus 31, 2013, 12:36:13
Hali!

Egy stratégiai kérdés  :)

Tegyük fel, hogy van este a Crystal Palace-Sunderland meccs. Betfairen layelem a döntetlent 3,4es oddsra 10 euróval, ekkor a lehetséges kimenetelek:

-Palace nyer: +10
-Sunderland nyer: +10
-Döntetlen: -24

Mivel ha jól tudom, a betfair 5% jutalékot levon, így a tényleges profit:

-Palace nyer: +9,5
-Sunderland nyer: +9,5
-Döntetlen: -24

Na már most, a Pinnacle erre a meccsre jelenleg 3,25öt kínál a döntetlenre, ha megrakom 9,5 euróval ott az x-et, akkor ott a profitok:

-Palace nyer: -9,5
-Sunderland nyer: -9,5
-Döntetlen: 30,875

Tehát, ha jól számolom biztos a profit ebben akármi is lesz a végkimenetele a meccsnek. De ez nekem túl szépnek tűnik, mit számolhattam el, valaki légyszi segítsen?  :)

Azt számoltad el, hogy 9.5-ös tét és 3.25-ös szorzó mellett a profit nem 9.5*3.25,hanem 9.5*2.25 !

Na, gondoltam, hogy ez túl szép lenne. Megzavart, hogy a betfairen a profitot írja ki, én meg nem számoltam azt a pinnaclenél.

Még egy kérdés: ha backelek egy döntetlent pl. 3,5ös oddson, és meccs közben kedvezőtlenül alakulnak a dolgok, ezért felmegy a döntetlen oddsa 4,5re, akkor meg tudom rakni, hogy ezáltal csökkentsem a veszteségem? Mert mikor offline kipróbáltam, hogy mi van ilyenkor, akkor ott kiírja, hogy Your back odds cannot be less than or the same as your lay odds for...
Tehát, ha rosszul alakulnak a dolgok, akkor, hogyan tudom így a veszteséget minimalizálni, vagy mi ilyenkor a megfelelő stratégia?

Idézetet írta: Abacus10 Dátum augusztus 31, 2013, 18:42:46
Na, gondoltam, hogy ez túl szép lenne. Megzavart, hogy a betfairen a profitot írja ki, én meg nem számoltam azt a pinnaclenél.

Még egy kérdés: ha backelek egy döntetlent pl. 3,5ös oddson, és meccs közben kedvezőtlenül alakulnak a dolgok, ezért felmegy a döntetlen oddsa 4,5re, akkor meg tudom rakni, hogy ezáltal csökkentsem a veszteségem? Mert mikor offline kipróbáltam, hogy mi van ilyenkor, akkor ott kiírja, hogy Your back odds cannot be less than or the same as your lay odds for...
Tehát, ha rosszul alakulnak a dolgok, akkor, hogyan tudom így a veszteséget minimalizálni, vagy mi ilyenkor a megfelelő stratégia?

Persze hogy tudod backelni, arb kalkulátorral kiszámolhatod hogy mennyit akarsz csökkenteni:

http://www.chromaweb.com/bets/calculator/index.php

Idézetet írta: actworld Dátum augusztus 31, 2013, 18:08:43
Bevallom, elolvastam párszor, de nem sikerült rájönnöm, hogy mit akartál itt csinálni. Ha 16-on layelsz 4.3-mal és 30-on akarsz visszabackelni akkor az egyenlő greenhez 2.29 dollárral kell fogadnod, ami pont a 2 dolláros cashout greent eredményezi. Ha többet szeretnél nyerni (....) akkor nagyon egyszerű a megoldás: magasabb oddson kell visszabackelni :))

Ezt ajánlom a játszadozásra:

http://www.chromaweb.com/bets/calculator/index.php
Köszönöm Cimbi!! ;) :) :)
Csak a betfai oldalán nem engedi,mert ugye 4 dolcsi a feltehető minimum.
Igaz van Geeksem,csak nem mertem használni egyszerre a betfair honlapját a geekszel együtt,nehogy kitoljon velem a technika,bár,lehet,hogy alaptalan izgulnom emiatt! ;D
A 6 % juti a köcsög kormánydöntés miatt veri ránk a betfair?

Idézetet írta: mikisun Dátum szeptember 01, 2013, 09:45:42
Köszönöm Cimbi!! ;) :) :)
Csak a betfai oldalán nem engedi,mert ugye 4 dolcsi a feltehető minimum.
Igaz van Geeksem,csak nem mertem használni egyszerre a betfair honlapját a geekszel együtt,nehogy kitoljon velem a technika,bár,lehet,hogy alaptalan izgulnom emiatt! ;D
A 6 % juti a köcsög kormánydöntés miatt veri ránk a betfair?

Nyugodtan használhatod együtt, ha csak 1-2 piacot nyitsz meg a Toy-jal, de ha rendesen beállítod az adatlekéréseket, akkor simán nézhetsz többet is a honlappal együtt.

A 6% jutaléknak közvetlenül semmi köze semmilyen kormánydöntéshez, egyszerűen magasabb a határköltsége kiszolgálni a magyar játékosokat.

Your are not entitled to watch this stream due to your geographical location.

Mi köze van ahhoz egy streamnek, hogy én épp hol tartózkodom?  :bash:

Idézetet írta: CUCS77 Dátum szeptember 01, 2013, 15:10:25
Your are not entitled to watch this stream due to your geographical location.

Mi köze van ahhoz egy streamnek, hogy én épp hol tartózkodom?  :bash:


A helyi kizárólagos közvetítési jogoknak van.

Valaki tudna linkelni egy olyan oldalt/fórumot, ahol betfaires stratégiákat írnak le szépen részletesen?


Ja, igen, angol jobb lenne  ;D

Idézetet írta: Abacus10 Dátum szeptember 03, 2013, 16:58:17
Valaki tudna linkelni egy olyan oldalt/fórumot, ahol betfaires stratégiákat írnak le szépen részletesen?

Idézetet írta: Chessmaster Dátum augusztus 25, 2013, 17:34:46
Itt találsz néhány ingyenes stratégiát is. Ha a fizetős részét választod, kialakíthatsz a saját stílusodhoz illő repertoárt.

http://www.kickoffprofits.co.uk/


Hali azt szeretném meg kérdezni miért van hogy tredelek és pl 10$-on pakolok valamit 2-es oddson 1.8-on leveszem és profit 1.3$ ???
Azt tudom hogy 5%-ot von le de ez csöppet több, vagy a 10$ profittyát vonja le belőle?  ;D
Dúrom néhány hete de kezd fel... mert profit jelentős része elveszik....