Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: bendehal Dátum szeptember 19, 2013, 00:23:03
Hali azt szeretném meg kérdezni miért van hogy tredelek és pl 10$-on pakolok valamit 2-es oddson 1.8-on leveszem és profit 1.3$ ???
Azt tudom hogy 5%-ot von le de ez csöppet több, vagy a 10$ profittyát vonja le belőle?  ;D
Dúrom néhány hete de kezd fel... mert profit jelentős része elveszik....

Csak az egyik oldal nyer, elfelejted levonni a vesztes oldalt.

back 2odds X 10$ nyer 10$ vagy veszít 10$
lay 1,8odds X 11,1$ nyer 11,4$ vagy veszít 8,8$

tehát 10$-8,8$ = 1,2$
vagy 11,4$-10$ = 1,4$

Doubles (21)        
Trebles (35)        
4 Folds (35)        
5 Folds (21)       
6 Folds (7)       
7 Folds (1)        
Super Heinz
Ezek mit jelentenek multiplesnél?7 esemény megtételénél.

Mikisun!

Nem jöttél még rá?

Azt jelenti, hogy ennél a fogadási formánál (Super Heinz)

21 kettes kötés
35 hármas kötés
35 négyes kötés
21 ötös kötés
7 hatos kötés
1 hetes kötés

Ez 120 fogadás, ezt teszi meg a program helyetted, mert gondolom nem akarsz manuálisan ennyit kattintgatni. Nem néztem utána a garanciának,(mennyit kell a 7-ből eltalálni), de ha mind a hét jó, nagyot nyersz. Persze oddstól és téttől függően.

A következő linken pedig a többiek így együtt a calculatorral kiváló információ.

Lucky 15, Heinz, Canadian, Yankee, Goliath, Patent stb.

http://www.sportsbettingcalculator.co.uk/betcalculator/superheinzcalculator.html

#1294 szeptember 26, 2013, 16:16:27, Nezocsa
Segítsetek!!

Hol találom a betfair-en a fix oddsokat? Egyszerűen ott volt aztán eltűnt.
Meg van.

Ha layeltem ma a paks gyözelmét.El mozdultak az oddsok. De nem látom a cash outot. Miért?
Nem volt ki még elfogadja?

Üdv

Kaptam egy mailt,az alábbi tartalommal a betfairtől.Jól értelemezem,hogy visszatérítik a fogadás árát 10 euroig,ha bukom okt 11ig?

"    
Dear Adam,

Get our best offer yet when you bet this week.

Place Exchange bets on any sport of your choice this week. If you don't make a profit, we'll refund 100% of your loss – up to a maximum of €10.*

There's a whole host of sport to get stuck into this week – Football, NFL, Prix de l'Arc de Triomphe and the Korean Grand Prix.

You decide,

The Betfair Team

*Offer valid 03/10/13 until 09/10/13. If you are eligible for a refund, your Betfair account will be credited by 23:59:59 BST 11/10/2013. Terms and Conditions apply. "

Idézetet írta: caps lock Dátum október 03, 2013, 17:32:44
Üdv

Kaptam egy mailt,az alábbi tartalommal a betfairtől.Jól értelemezem,hogy visszatérítik a fogadás árát 10 euroig,ha bukom okt 11ig?

"    
Dear Adam,

Get our best offer yet when you bet this week.

Place Exchange bets on any sport of your choice this week. If you don't make a profit, we'll refund 100% of your loss – up to a maximum of €10.*

There's a whole host of sport to get stuck into this week – Football, NFL, Prix de l'Arc de Triomphe and the Korean Grand Prix.

You decide,

The Betfair Team

*Offer valid 03/10/13 until 09/10/13. If you are eligible for a refund, your Betfair account will be credited by 23:59:59 BST 11/10/2013. Terms and Conditions apply. "

okt 9-ig kell megtedd a fogadást és 11-én térítik vissza


en 25euros korláttal kaptam ezt a mailt, miért?

Idézetet írta: afrikailajos Dátum október 03, 2013, 18:35:01
en 25euros korláttal kaptam ezt a mailt, miért?

Neked más a customer grade-ed. Én például ilyet már nem kapok.

Üdv

A fenti promóhoz lenne egy kérdésem.Ha több mint 10 euro értékben bukom,akkor is visszatérítik 10 euroig?
Illetve az automatikus,( ha a fenti kérdésre igen lesz a válasz:),vagy nekem kell írni nekik?
Köszi a választ előre is!

Üdv. Valaki elárulná,hogy mennyi a minimum kifizetés,mert sehol sem találom beregisztrálatlanul és addig nem akarok bemenni,míg teljesen tisztán nem látok mindent?

A Betfair-en a minimum befizetés 10 euró/dollár/font, a minimum kifizetés 50 euró/dollár/ font

De azon a platformon úgy kell tekinteni az összeget, pénzedet,mint például Mo-n 10 forintod, illetve 50 forintod lenne,

Úgyhogy hamar elfogyhat. Nem nagyon tudsz ilyen kis összegekkel kezdeni semmit.

Üdv, Chessmaster

Idézetet írta: caps lock Dátum október 06, 2013, 23:48:17
Üdv

A fenti promóhoz lenne egy kérdésem.Ha több mint 10 euro értékben bukom,akkor is visszatérítik 10 euroig?
Illetve az automatikus,( ha a fenti kérdésre igen lesz a válasz:),vagy nekem kell írni nekik?
Köszi a választ előre is!

senki?:(

Idézetet írta: Chessmaster Dátum október 07, 2013, 17:57:17
A Betfair-en a minimum befizetés 10 euró/dollár/font, a minimum kifizetés 50 euró/dollár/ font

De azon a platformon úgy kell tekinteni az összeget, pénzedet,mint például Mo-n 10 forintod, illetve 50 forintod lenne,

Úgyhogy hamar elfogyhat. Nem nagyon tudsz ilyen kis összegekkel kezdeni semmit.

Üdv, Chessmaster

Köszi. :)