Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


hmm meg mernek eskudni hogy 10/10 a ki-és befizetes mintham ar vettem volna ki 10et  netellerre de lehet reg volt
ami meg a teteket illeti Toy vagy BA segitsegevel kicsit lasssabban akkora tetet hasznalsz 1 cent es 10000$ kozott amennyit akarsz :)

Idézetet írta: Chessmaster Dátum október 07, 2013, 17:57:17
A Betfair-en a minimum befizetés 10 euró/dollár/font, a minimum kifizetés 50 euró/dollár/ font

De azon a platformon úgy kell tekinteni az összeget, pénzedet,mint például Mo-n 10 forintod, illetve 50 forintod lenne,

Úgyhogy hamar elfogyhat. Nem nagyon tudsz ilyen kis összegekkel kezdeni semmit.

Üdv, Chessmaster

Ez nem így van, én 66 centet is utaltattam már ki Skrillre.

Szerintem sincs minimum összeg kifizetésnél, nekem is volt már 10€ alatti kifizetésem.

Most nézegetem az asian handicapeket és lusta vagyok keresgetni inkább kérdezek a Betfairnél a 0& +0,5 ugye az +0,25-öt jelent?

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum október 11, 2013, 17:35:33
Most nézegetem az asian handicapeket és lusta vagyok keresgetni inkább kérdezek a Betfairnél a 0& +0,5 ugye az +0,25-öt jelent?

igen

Nézzétek meg az email fiókot,mert 5db 1+0,1 sit and go ticketeket osztogatnak.Sok siket :ok:

Két problémám van.Az egyik az hogy nem tudom kitalálni hogy mit jelentenek ezek a fogadások:"Bookings Match Bet"és "Bookings Odds".A másik az hogy lusta vagyok utánaolvasni.Az első problémához tud valaki segítséget nyújtani?

Sziasztok! Kérlek benneteket segítsetek nekem. A Betfair-en szeretnék fogadni online. 1,5 évvel ezelőtt már utaltam ide kevés pénzt, ami fogadások után pókeren elszállt. A kérdésem az, hogy azóta változott e valami a betfairen, ill. jelenleg tiltja e valami jogszabály azt, hogy itt fogadjak?

Idézetet írta: woker72 Dátum november 03, 2013, 17:03:05
Sziasztok! Kérlek benneteket segítsetek nekem. A Betfair-en szeretnék fogadni online. 1,5 évvel ezelőtt már utaltam ide kevés pénzt, ami fogadások után pókeren elszállt. A kérdésem az, hogy azóta változott e valami a betfairen, ill. jelenleg tiltja e valami jogszabály azt, hogy itt fogadjak?

Játszhatsz nyugodtan.

Sziasztok!

Tévesen over helyett undert backeltem, tudok még valamit tenni, mert ha így marad biztos bukó lesz!
Kösz előre is a segítséget!

Idézetet írta: csaba-61 Dátum november 04, 2013, 15:03:31
Sziasztok!

Tévesen over helyett undert backeltem, tudok még valamit tenni, mert ha így marad biztos bukó lesz!
Kösz előre is a segítséget!
Backet nem tudsz törölni, csak lay fogadást addig, amíg el nem fogadja valaki ("backeli") :(
Fogadd vissza, ha tudod.  :cya:

Kösz a választ! Sajnos a lay már elszaladt  :crying:

#1317 november 05, 2013, 18:34:39, woker72
Köszönöm a választ rosco.

Még egy- két kérdést ha megválaszolnál, megválaszolnátok ,mert látom te, és még sokan itt a fórumon profi fogadó, fogadók   vagytok.

1. ha nagyobb rendszeres nyeremény van és ezt kiutalod akkor ez adóköteles ugye? (ezért kérdeztem a jogszabályt)                                                                                  2.  Működik még a betfairen a 0,1-0,2-0,3 $- os fogadás is , mert régen ez működött. Tehát lehetett 4 $ alatt fogadni egy kis trükkel, ez működik még????

Köszi előre is a válaszokat.

Üdvözlet Mindenkinek!
Van egy-két technikai kérdés amire szeretnék választ kapni. Már egy éve szinte folyamatosan követem-olvasom-tanulmányozom a fórumokat, de még mindig nem tiszta a kép a pénz be,-és kifizetéssel, és az IP címmel kapcsolatban... Ezt tudnom kell, mert nagyon fontos lett számomra, mert 1-2 héten belül el akarom kezdeni a back-lay elemeket tartalmazó sport"fogadás"t. Azért az idézőjel a fogadáson, mert ez inkább adok-veszek, mint klasszikus fogadás. Az egyéb matematikai dolgokkal (mit, és hogyan számoljak ki) tisztában vagyok.
Akkor az első:

     1.:OTP-ből (Ft alapú folyószámla) tölteném fel VISA kártyával a Betfair számlát. Érdekelne, hogy ez lehetséges-e, ha igen, akkor milyen hátrányai, előnyei vannak a be,- és kifizetésnél? Elfogadják-e egyáltalán az OTP-t mint bankot?

     2.: Invitel-es netről nyomnám, de annak minden csatlakozásnál változik az IP címe!!! Kérdés az az, hogy a Betfair elfogadja-e a fogadásoknál, és ami fontosabb a kifizetéseknél azt, hogy különböző IP címekről nyomtam a "melót"?

   Előre is köszönöm válaszotokat!

   


1. Úgy tudom az OTP-s Visaval nincs gond, kifizetés is megy rá.
2. Nem gond, a legtöbb embernek dinamikus IP-je van

Az IP cimekkel bónuszok esetén lehet gond, de a betfairnél nincs bónusz.