Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: igalj Dátum november 27, 2013, 09:32:53
Sziasztok :)

Segítséget szeretnék kérni.
Számomra nem egyértelmű ez a fogadás típus,valaki elmagyarázná?
Előre is köszönöm :)

http://www.betfair.com/exchange/football/market?id=1.109449486

Szerintem ez hosszutavu fogadas, ki lesz a bajnok, ezzel a handicappal... szoval a realis tablazatban elert pontokhoz hozzadod a handicap pontokat. Pelda - Manchester Utd lesz a bajnok, mondjuk ra 80 pontal. Arsenal a masodik 75 pontal. Igy a vegso handicap tablazatban a Man Utd 80+2 pont es az Arsenal 75+8 pont. Te feltetted az Arsenalt 8 pontos hendivel, igy a tipped nyero. Persze, ha csak mas, jobb hendivel nem lesz az elso helyen. Peldaul egy Hull valami csodaval hataros modon nem szerez realisan 50 pontot, es pl 7 lesz a realis tablazatban. Igy a handicappal ami hatalmas 46 pontos siman atvenne a vezetest mert 96 pontja lenne, igy az nyerne aki a Hullt tenne fel.  Szoval ez szepen nez ki, de sokkal nehezebb eltalalni mint barmi mast...

Szia Thomka! Fix oddsnál előfordulhat korlátozás.

Idézetet írta: AC_28 Dátum november 27, 2013, 09:51:37
Szerintem ez hosszutavu fogadas, ki lesz a bajnok, ezzel a handicappal... szoval a realis tablazatban elert pontokhoz hozzadod a handicap pontokat. Pelda - Manchester Utd lesz a bajnok, mondjuk ra 80 pontal. Arsenal a masodik 75 pontal. Igy a vegso handicap tablazatban a Man Utd 80+2 pont es az Arsenal 75+8 pont. Te feltetted az Arsenalt 8 pontos hendivel, igy a tipped nyero. Persze, ha csak mas, jobb hendivel nem lesz az elso helyen. Peldaul egy Hull valami csodaval hataros modon nem szerez realisan 50 pontot, es pl 7 lesz a realis tablazatban. Igy a handicappal ami hatalmas 46 pontos siman atvenne a vezetest mert 96 pontja lenne, igy az nyerne aki a Hullt tenne fel.  Szoval ez szepen nez ki, de sokkal nehezebb eltalalni mint barmi mast...

Köszönöm szépen a válaszod :ok:,erre gondoltam csak volt bennem egy kis félsz hogy félre értek valamit,az is még a probléma ezzel a fogadási típussal hogy sokáig áll benne a pénz.


Idézetet írta: kaloz01 Dátum november 29, 2013, 19:16:29
Szia Thomka! Fix oddsnál előfordulhat korlátozás.

Köszönöm Kaloz01! :)

Üdv!

Ezzel kapcslatban lenne kérdésem:

"You will be asked to verify the details on your Betfair account for one of the following reasons:

When you have reached a certain discount rate or threshold (such as large deposits or withdrawals).

When you attempt to bet on an Australian market."

Mekkora az a deposit vagy withdrawal ahol esedékessé válik a verifikáció? Egyszeri összegről van szó vagy összeadódhatnak a kivett vagy betett pénzmennyiségek a verifikáció szükségessé válásához?
Köszönöm.

Jo kerdes, en anno atutaltam par dollart ausztral marketre aztan amikor nem ment visszafele kenytelen voltam vegigmenni a KYCn :D

#1341 december 16, 2013, 20:41:56, Powell
Na hogy valami jót is írjak.Ne csak panaszkodjak :)
Csak ma!!!!
Betfair oldalán kaszinó részben azon belül Promotions 10 ingyen pörgetés van amerika kapitányra.accepted és pipa vagy csak simán rá az accepted hirtelen nem tom majd megnézitek.
5-ször kell megforgatni :ok:
ja és sok sikert :ok:
na közbe megnéztem kipipálod hogy elfogadod a feltételeket majd accepted és mehet a játék

10 ingyen pörgetés a Spider Man sloton! Plusz, van még egy-két érdekes dolog, érdemes körülnézni! :ok:

Idézetet írta: Alk Dátum december 20, 2013, 15:36:55
10 ingyen pörgetés a Spider Man sloton! Plusz, van még egy-két érdekes dolog, érdemes körülnézni! :ok:

Forgatási kötelezettség van?

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum december 20, 2013, 16:34:40
Forgatási kötelezettség van?

A nyereményt 5 alkalommal kell megforgatni, illetve az ingyen pörgetések értékét is talán egyszer (utóbbiban nem vagyok biztos, már nem látom a promót). Egyébként adnak ma 1 €-t mobil- és táblagépekre is, illetve van egy 3. ajánlat is, 10 € rollover után kapunk 25 ingyen pörgetést (általában plusszal ki lehet azért jönni ebből is).

Idézetet írta: Alk Dátum december 20, 2013, 16:41:15
A nyereményt 5 alkalommal kell megforgatni, illetve az ingyen pörgetések értékét is talán egyszer (utóbbiban nem vagyok biztos, már nem látom a promót). Egyébként adnak ma 1 €-t mobil- és táblagépekre is, illetve van egy 3. ajánlat is, 10 € rollover után kapunk 25 ingyen pörgetést (általában plusszal ki lehet azért jönni ebből is).

Köszönöm Alk! :ok:
Felmentem 50€ felé, hol tudom pontosan megnézni, hogy is áll a forgatás?

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum december 20, 2013, 17:24:45
Köszönöm Alk! :ok:
Felmentem 50€ felé, hol tudom pontosan megnézni, hogy is áll a forgatás?

Elvileg, ha frissíted a BF oldalát, akkor mutatja az eredeti promónál a rollovert egy sárga kör alakú vonallal, illetve százalékosan is követhető. Gratulálok! :beerchug:

Idézetet írta: Alk Dátum december 20, 2013, 17:30:18
Elvileg, ha frissíted a BF oldalát, akkor mutatja az eredeti promónál a rollovert egy sárga kör alakú vonallal, illetve százalékosan is követhető. Gratulálok! :beerchug:

Lehet, hogy hülyeséget írtam, az másfajta promóknál szokott lenni (pl.: 10 € élő rulett bónusz), de ha a kaszinóbónusz egyenlegedről eltűnik a pénz, s már csak a total available-nél látod, akkor ki van forgatva! :ok:

Idézetet írta: Alk Dátum december 20, 2013, 17:43:13
Lehet, hogy hülyeséget írtam, az másfajta promóknál szokott lenni (pl.: 10 € élő rulett bónusz), de ha a kaszinóbónusz egyenlegedről eltűnik a pénz, s már csak a total available-nél látod, akkor ki van forgatva! :ok:

Közben szerencsére megtaláltam, az ingyen pörgetésnél 0-t ír, alatta viszont van egy korábbi közel 250 euró értékű hátralévő forgatás, de ezzel különösebben nem akarok foglalkozni, vasárnapig elindítok egy kifizetést aztán kiderül, hogy engedi-e.  :ok:

Örülök, hogy szóltál!  :great:

Segítség!
Hgy tudom megnézni a Betfairen a mai kosárlabda kínálatot összesítve??!
Csak,mert eddig nagyon egyszerű volt,de bevezettek valami új b.ziságot és azóta fogalmam sincs!!
Eddig rámentem,hogy basketball és lehozta a programot.
Most meg rámegyek és csak a nagy üresség!
Értelemszerűen nem szeretném a balodali menüben végig zongorázni az összes bajnokságot,hanem összesítve egyszerűbb.
Tudja valaki,hogy kell?