Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Hol kell az oddsokat decimálissá visszaállítani?

Idézetet írta: lalalagirl Dátum december 24, 2013, 18:01:25
Bocs, a szokásos mód nekem nem mond semmit,
valaki tudna segíteni, hogy nagyjából hova kell kattintani?
És milyen feltételek vannak. Ha ez csak egy bónusz, amit forgatni kell külön kaszinóban... :crazy:
Elmész a kaszinóba, majd promotions, ott kikeresed. Bepipálod, hogy elfogadod a felhasználási feltételeket, majd "accept" és mehet a játék.
Ha új vagy még, akkor van 10 eurós live rulett és 10 ingyen pöri a spider manre.

Idézetet írta: drogos Dátum december 24, 2013, 18:52:54
Elmész a kaszinóba, majd promotions, ott kikeresed. Bepipálod, hogy elfogadod a felhasználási feltételeket, majd "accept" és mehet a játék.
Ha új vagy még, akkor van 10 eurós live rulett és 10 ingyen pöri a spider manre.
én kerestem de sehol se kaptam ilyen free spines akciót :\

Nekem kicsit csavaros történet volt ez a 10 free spins, de végül happy end lett a sztori vége.

Szóval beléptem a számlámra és ott várt 6,44$. A historyban azt látom, hogy ez valami net loss refund, ami kb. már 1 hónapja a számlámon. Idén nem sokat használtam a betfairt, nem igazán értem, hogy miért is kaptam ezt.

Megyek a Spiderman játékra, pörgetek 4-et (1 esetben pont a forgatás értékét nyertem), majd kiírja, hogy egyenlegem túl kevés a további pörgetéshez. Ekkor esett le, hogy nem a free spinst használom, hanem 2,5$-os alaptéten az egyenlegemből játszok :D Kaja, pia, gyors pörgetés; nem esett le a dolog. Ekkor bal felül aktiváltam a 10 free spinst, amiből összejött 15$. Legnagyobb meglepetésemre, megjelent ez az összeg a sportfogadási részen és engedte is, hogy kiutaljam :ok:

A Spider Man-nél még nem voltak forgatási követelmények, az utóbbiaknál viszont már voltak.

Hali!
Szeretném kérdezni, hogy nem volt befizetésem, csak az ingyen pörgetésekkel nyertem. Ha jól látom teljesítettem a bónusz követelményeket. Kér egy fényképes igazolványt, ezt majd beküldöm. Viszont mi a legkisebb összeg amit ki lehet venni? Skrill-re lehet kikérni? Vagy mire lehet kikérni? Köszönöm.

Idézetet írta: lulu65bj Dátum december 26, 2013, 10:11:45
Hali!
Szeretném kérdezni, hogy nem volt befizetésem, csak az ingyen pörgetésekkel nyertem. Ha jól látom teljesítettem a bónusz követelményeket. Kér egy fényképes igazolványt, ezt majd beküldöm. Viszont mi a legkisebb összeg amit ki lehet venni? Skrill-re lehet kikérni? Vagy mire lehet kikérni? Köszönöm.

Skrillre jó, persze. Minimum kifizetést nem tudom, úgy emlékszem, hogy 10 € alatt is működik, de mivel gyanítom, hogy előtte úgyis be kell fizetned (min. deposit 10 €), ezért az összeghatár nem lesz probléma.

Idézetet írta: lulu65bj Dátum december 26, 2013, 10:11:45
Hali!
Szeretném kérdezni, hogy nem volt befizetésem, csak az ingyen pörgetésekkel nyertem. Ha jól látom teljesítettem a bónusz követelményeket. Kér egy fényképes igazolványt, ezt majd beküldöm. Viszont mi a legkisebb összeg amit ki lehet venni? Skrill-re lehet kikérni? Vagy mire lehet kikérni? Köszönöm.
Szerintem Skrillre 10 euró a min. kifizethető összeg.

Köszönöm a válaszokat. Értem, tehát ha ki akarok venni akkor be is kell fizetnem. Forint folyószámlámról tudok befizetni? Átutalással vagy MasterCard kártyával lenne jobb.

Idézetet írta: drogos Dátum december 26, 2013, 20:31:47
Szerintem Skrillre 10 euró a min. kifizethető összeg.

Most már kíváncsi voltam, hogy jól emlékeztem-e, s valóban. Volt két kifizetésem is Skrillre 10 € alatt, amit meg is kaptam. Csatolva a kép. Egyébként jogos, nekem is 10 € rémlett. ;)

Idézetet írta: lulu65bj Dátum december 27, 2013, 08:37:15
Köszönöm a válaszokat. Értem, tehát ha ki akarok venni akkor be is kell fizetnem. Forint folyószámlámról tudok befizetni? Átutalással vagy MasterCard kártyával lenne jobb.

Mindegyik jó, Mastercarddal gyorsabban letudható, mivel rögtön bent van a pénz, s már jöhet is ki.

Értem, és köszönöm a választ.

Viszont néztem korábbi hozzászólásokat, ha jól értettem Mastercard-ra nem igazán lehet kivenni.

Tegyük fel én fizetek be Mastercard-al ami nekem forintban van, a Betfair számlámra, akkor kivenni Skrill-re nem tudom, csak arra a számlámra ahonnan befizettem. Ez így volna?


pl ha éves szinten nyertem  fél milliót és ezt kivettem akkor kell adóznom utána?

Idézetet írta: FeRa07 Dátum december 31, 2013, 10:14:08
pl ha éves szinten nyertem  fél milliót és ezt kivettem akkor kell adóznom utána?
Ha bankszámlára, akkor lehet, mert lenyomozható. Ha Skrillre, akkor szerintem nem. De ha nem folyik ellened vagyonosodási vizsgálat, akkor a bankszámlára sem lényeg a kifizetés. Ha kisebb összegekben jött a pénz az jó, mert a bank csak a 200.000 Ft feletti átutalásokat jelentheti, 2.000.000 Ft felett viszont kötelező értesíteni a NAV-ot.

a BETFAIR -nál kezdő fogadó vagyok, ezért segítségeteket szeretném kérni az alábbi fogadásaimmal kapcsolatban


élő fogadásnál  a mérkőzés vége felé amikor x-re  állt,  a meccs szerintem leendő győztesére fogadtam és arra is, hogy döntetlen lesz a meccs (döntetlen fogadásnál annyi téttel ami fedezi győztesre tett fogadási tétem, így  amennyiben döntetlen lesz a mérkőzés a pénzemnél vagyok) 

a meccs döntetlen lett természetesen  a meccs nyertesére tett fogadásom vesztes lett, azonban a döntetlenre tett fogadásomat nem nyertesként értékelték, hanem a számlámon csak a döntetlenre  feltett tétet írták jóvá a nyereményt nem. A fogadási történet alapján  a döntetlenre tett fogadásom BET status LAPSED -ben szerepel (csak a tét) annak ellenére , hogy a fogadás megkötésekor a számlámról leemelték a feltett összeget.

a második élő fogadásomkor pedig  arra fogadtam, hogy nem lesz több gól ami be is jött azonban nem a teljes feltett és számlámról levont 200 d. tétem után kaptam a nyereményt hanem  csak a negyede után (mintha csak 50 d.  összeggel  fogadtam volna) különbségként jelentkező összeg szintén  BET status LAPSED -ben szerepel   (tét 200 d. ods1,5  nyeremény  100 d lenne, azonban csak 25-öt kaptam amit jóvá is írtak, a 150 d.  Betting History BET status LAPSED  -ben szerepel amit jóvá is írtak)

bocs a lehet, hogy kicsit zavaros a kérdés, de csak így tudtam megfogalmazni
üdv.