Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


közben visszaolvastam a Betfair korábbi fórum hozzászólásait  és megnéztem egy magyar nyelvű Betfair fogadásokról szóló tájékoztató  videót  . Lényeg, hogy már értem az előző hozzászólásomban részletezett fogadási problémáimat

Üdv Mindenkinek!
Tegnap töltöttem fel először a betfair-hez 220 dolcsit, OTP-s VISA kártyával forint alapú számláról. A kártya adatait megadva nem azt írta ki, hogy VISA, hanem , hogy DELTA, és az iroda(betfair) le is vont 1,5%-ot.
  Kérdésem ezek lennének, hogy ezt a 1,5%-ot miért vonta le, és mi ez a DELTACARD???
Szeretnék választ kapni ezekre, mert az angolom sem olyan, hogy a betfair infókból hámozzam ki.
Előre is köszönöm azoknak akik válaszolnak!
Jó odds-okat, és szép napot!

Idézetet írta: matekgerilla Dátum január 10, 2014, 12:25:58
Üdv Mindenkinek!
Tegnap töltöttem fel először a betfair-hez 220 dolcsit, OTP-s VISA kártyával forint alapú számláról. A kártya adatait megadva nem azt írta ki, hogy VISA, hanem , hogy DELTA, és az iroda(betfair) le is vont 1,5%-ot.
  Kérdésem ezek lennének, hogy ezt a 1,5%-ot miért vonta le, és mi ez a DELTACARD???
Szeretnék választ kapni ezekre, mert az angolom sem olyan, hogy a betfair infókból hámozzam ki.
Előre is köszönöm azoknak akik válaszolnak!
Jó odds-okat, és szép napot!

Az 1,5% az a jutalék, amit a betfair levon a kártyás befizetések után. Egyes irodáknál ez bevett gyakorlat (pl. Unibet), míg más irodák (pl. Sportingbet) jelenleg nem alkalmazzák.
A Visa Debit kártya pedig Visa Deltaként volt ismert korábban.  http://www.ask.com/question/what-is-visa-delta

#1383 január 11, 2014, 01:04:03, matekgerilla
Idézetet írta: Tigris Dátum január 10, 2014, 14:15:16
Az 1,5% az a jutalék, amit a betfair levon a kártyás befizetések után. Egyes irodáknál ez bevett gyakorlat (pl. Unibet), míg más irodák (pl. Sportingbet) jelenleg nem alkalmazzák.
A Visa Debit kártya pedig Visa Deltaként volt ismert korábban.  http://www.ask.com/question/what-is-visa-delta





Köszi szépen a választ! Még annyit kérdeznék, hogy ez kifizetésnél is így megy, hogy levonnak valamicskét?

Idézetet írta: matekgerilla Dátum január 11, 2014, 01:01:06
Köszi szépen a választ! Még annyit kérdeznék, hogy ez kifizetésnél is így megy, hogy levonnak valamicskét?

Banki átutalásnál 5 eurót vonnak le...

- Bet €5 or more on any Exchange Australian Open 2014 tennis markets January 13-19
- Get a 100% refund if you don't make a net profit – up to €5*


Ez azt jelenti, hogy 5 €-ig visszatérítik a vesztes tétet?

Igen. Emailben kaptad az ajánlatot?

Idézetet írta: rosco Dátum január 14, 2014, 13:00:01
- Bet €5 or more on any Exchange Australian Open 2014 tennis markets January 13-19
- Get a 100% refund if you don't make a net profit – up to €5*


Ez azt jelenti, hogy 5 €-ig visszatérítik a vesztes tétet?

Szerintem az összesített eredményedre vonatkozik, tehát ha az első 5 euród nyer, próbálhatod még elveszíteni.  (ugye 5 euróval többet kell január 19-ig veszítened, mint amennyit addig nyertél) 

Nekem is jön időnként ehhez hasonló ajánlat, bár most kihagytak a szórásból.

Idézetet írta: Irtis Dátum január 14, 2014, 13:08:07
Igen. Emailben kaptad az ajánlatot?

Igen, e-mailben jött.

Szopat a betfair. Van pénz a számlámon és nem enged fogadni, mindig ezt a hibaüzenetet írja. Eddig nem írt ilyeneket. Mi a tökömet jelent ez?

Idézetet írta: rosco Dátum január 15, 2014, 00:03:20
Szopat a betfair. Van pénz a számlámon és nem enged fogadni, mindig ezt a hibaüzenetet írja. Eddig nem írt ilyeneket. Mi a tökömet jelent ez?

Véletlenül nem az AUS Openre akartál fogadni? Minden ausztráliában játszott sporteseményt csak az aus walletről enged fogadni, ahova külön át kell utalni a pénzt, visszafele viszont nem megy olyan egyszerűen mivel plusz verifikálást igényel.

Idézetet írta: rosco Dátum január 15, 2014, 00:03:20
Szopat a betfair. Van pénz a számlámon és nem enged fogadni, mindig ezt a hibaüzenetet írja. Eddig nem írt ilyeneket. Mi a tökömet jelent ez?

gondolom AusOpen-re akarsz fogadni. az ausztral szabalyozas miatt at kell tenned penzt a 'Main Wallet'-bol az 'Australia License Wallet'-be. kattints a 'My Account'-ra es ott tudsz transzferalni penzt a walletek kozt.

Sziasztok! Este regelek Betfair-re. Ha valami baráti promóció van, mint a bwinen, akkor nyugodtan dobjon valaki meghívót. Illetve kérdés, h milyen bónuszok vannak náluk most? Mert egyik oldalon ezt, a másikon meg azt lát az ember.. És ugye nekem is kicsit kevés az angolom ehhez.  :-\

Idézetet írta: sprstar Dátum január 17, 2014, 14:32:08
Sziasztok! Este regelek Betfair-re. Ha valami baráti promóció van, mint a bwinen, akkor nyugodtan dobjon valaki meghívót. Illetve kérdés, h milyen bónuszok vannak náluk most? Mert egyik oldalon ezt, a másikon meg azt lát az ember.. És ugye nekem is kicsit kevés az angolom ehhez.  :-\

Pl. ez elég jó: :) http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,10839.0.html

Regisztrációnál alul amikor fizetek be, kér valami kártya nickname-et, amiez ez van írva: Please enter the card name. This is a unique name of up to 8 characters which you can use to indentify your card. Letters and numbers only.

Nagyjából ha bármit akarok beírni a piros X marad ott... :S Most akkor ide mit kellene írnom?  :-\