Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


#1395 január 17, 2014, 21:57:45, sprstar
Ja egyébként köszi Tigris! :)  :D És a kártyának a nicknevét is sikerült orvosolni :D

#1396 január 19, 2014, 19:23:23, sprstar
Sziasztok! :D

Élőben fogadtam egy meccsre Goal under/overr-e úgy, h meg lett szakítva a meccs (már a fogadást is így kötöttem), csak a betfair ezt nem érzékelte.. 17:00-kor kezdődött és még nem lett újrakezdve. Ha másik időpontban lesz lejátszva, akkor addig nem lehetne valamit tenni, hogy visszakapjam a pénzt? A bankom 98%-a a meccsen van és rohadtul kéne.. :D  :bash: :bash:

Nézzenek oda.. Ahogy írok ide, egyből megoldódik a probléma...  :great:

 :noway:

At Betfair you always get the best possible products and services. To ensure you continue to get a premium experience, we are increasing the base commission rate on Betfair Exchange markets in your country to 6.5% from January 30th.

Idézetet írta: CUCS77 Dátum január 24, 2014, 15:39:03
:noway:

At Betfair you always get the best possible products and services. To ensure you continue to get a premium experience, we are increasing the base commission rate on Betfair Exchange markets in your country to 6.5% from January 30th.

Azért én itt vélek némi paradoxont felfedezni, ti nem? :)

Idézetet írta: Wezli Dátum január 24, 2014, 17:42:26
Azért én itt vélek némi paradoxont felfedezni, ti nem? :)

A minőséget meg kell fizetni!  :D

Biztosan vannak olyanok, akik a "játékélményért" cserébe a nyereményük 50%-át is szívesen otthagynák. hehe

Valaki meg tudja ezt magyarázni, hogy miért vesztettem?  Legyetek szívesek!
HT/FT-ot játszottam meg kb. a játékidő 83. percében backkeltem a 1/x-et 4 dollárral, és a 1/2-őt 4 dollárral.
A HT 1-0 volt, a 2. félidőben meg 1-1, így kialakult a 2-1-es végeredmény.
1/x nyert logikusan!  De benéztem a profit & loss fiokba, és ott azt írta, hogy -8dollár!
Alább csatolom a hozzá képeket.

Idézetet írta: matekgerilla Dátum január 24, 2014, 23:07:02
Valaki meg tudja ezt magyarázni, hogy miért vesztettem?

A HT/FT az nem első és második félidő hanem az első félidő és a teljes játékidő eredménye.

Mivel fi 1-0volt és 2-1 lett így a HT/FT Brentford/Brentford lett mivel mindkét játékrész végén a hazaik vezettek.


Köszönöm a gyors válaszokat! Így legalább megnyugodtam, hogy semmi gáz azon kívül, hogy én vagyok a hülye, mivel nem megfelelően értelmeztem idáig a HT/FT-ot. Pedig a nevében is benne van HT(eredménye)/FT(eredménye)... :bash:

Mohoságuk egy újabb szintet lépett.Februártól 6.5% a comisson  6% helyett. :bash:
Legalábbis Mo-on.

Azért még így is a messze legjobban itt éri meg fogadni.. néha hatalmas különbségek vannak mondjuk a bet365 és a betfair között a betfair javára.

Idézetet írta: nasgur Dátum január 27, 2014, 14:16:34
Azért még így is a messze legjobban itt éri meg fogadni.. néha hatalmas különbségek vannak mondjuk a bet365 és a betfair között a betfair javára.

Akkor ezt csak én nem veszem észre...  :D
Más irodákkal szemben is nézed? Vagy mely piacokon tapasztalod ezt?

Ha megnézem a mai Real Sociedad - Elche meccs szorzóit, akkor:
Betfair 1.55 - 4.5 - 7.2
Pinnacle 1.53 - 4.5 - 7.03
Betfair nettó (már 6.5%-kal) 1.514 - 4.27 - 6.8

A nettó szorzókkal szerintem a betfair erős "középmezőny", hacsak nem ülsz egész nap a gép előtt, hátha egy pár másodpercre bekínál valaki egy extra jó szorzót.
Én valahogy mindig találok más irodát, ahol megfogadhatom jobb szorzóval, amit tenni akarok... (persze nem mindig a Pinnacle-t)

Idézetet írta: Knapp Dátum január 27, 2014, 17:20:03
Akkor ezt csak én nem veszem észre...  :D
Más irodákkal szemben is nézed? Vagy mely piacokon tapasztalod ezt?

Ha megnézem a mai Real Sociedad - Elche meccs szorzóit, akkor:
Betfair 1.55 - 4.5 - 7.2
Pinnacle 1.53 - 4.5 - 7.03
Betfair nettó (már 6.5%-kal) 1.514 - 4.27 - 6.8

A nettó szorzókkal szerintem a betfair erős "középmezőny", hacsak nem ülsz egész nap a gép előtt, hátha egy pár másodpercre bekínál valaki egy extra jó szorzót.
Én valahogy mindig találok más irodát, ahol megfogadhatom jobb szorzóval, amit tenni akarok... (persze nem mindig a Pinnacle-t)

Ha vissza akarsz fogadni az illető eseményre (vagy tradelni) akkor még mindig jó a betfair, mivel a pinnacle vagy akármelyik klasszikus irodánál a jutalék bele van számolva mind a két szorzóba amit megjátszol, betfairen pedig csak az esetleges nyereményedbe (a 2 fogadás alapján)

Idézetet írta: Knapp Dátum január 27, 2014, 17:20:03
Akkor ezt csak én nem veszem észre...  :D
Más irodákkal szemben is nézed? Vagy mely piacokon tapasztalod ezt?

Ha megnézem a mai Real Sociedad - Elche meccs szorzóit, akkor:
Betfair 1.55 - 4.5 - 7.2
Pinnacle 1.53 - 4.5 - 7.03
Betfair nettó (már 6.5%-kal) 1.514 - 4.27 - 6.8

A nettó szorzókkal szerintem a betfair erős "középmezőny", hacsak nem ülsz egész nap a gép előtt, hátha egy pár másodpercre bekínál valaki egy extra jó szorzót.
Én valahogy mindig találok más irodát, ahol megfogadhatom jobb szorzóval, amit tenni akarok... (persze nem mindig a Pinnacle-t)


Nem minden esetben kínál jobb szorzott, de sokszor vannak meccsek mikor brutális a különbség. egy példa a hétvégéről:

City - Watford   city win
Betfair: 1,12
Bet365: 1,06


De én általában gól overe fogadok élőbe és kb 70%-ba jobb a betfairen az over vagy legalább egálba van a bet365-el. Többi irodával nem foglalkozom a szerényes live kínálat miatt. Sok olyan live over van ami mondjuk beten 1,20 betfairen akár 1,26-1,28 ami hatalmas különbség.


Azért ez a 6.5% már elég magas, és jelenleg nem nagyon indokolta semmi az emelést.

"The market base rate specified in the 'Rules' tab in the 'full market view' of a market is usually 5%, however please refer to emails or web messages from Betfair explaining our current charges.

In Albania, Armenia, Croatia, Monaco, Serbia & Montenegro, and Slovakia the default Market Base Rate is 7%.
In Indonesia, Malaysia, Poland, and Romania the default Market Base Rate is 6.5%.
In Argentina, Belarus, Columbia, Estonia, Hungary, Kazakhstan, Luxembourg, Mexico, and Singapore the default Market Base Rate is 6%.
In Norway and Finland the default Market Base Rate is 5.5%."

Ahogy nézem van még egy ettől magasabb kategória is...
(Bár nem tudom, mennyire aktuális ez a lista, tekintve, hogy Serbia & Montenegro szerepel rajta.)  :-X