Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Hát igen pont a Live rész ami még midig jó,ekkora "rake" melett is.Azt szoktam is használni.De Matcbook 1% Smarket 2% Betdaq 3%.Matchbook,Smarket -en még forgalom is van, mérkőzés előtti oddsok verik a betfairt a magas com miatt.
Kicsit elszaladt velük a ló,úgyérzem visszaélnek a bizalmammal ;D Remélem fejlődik Matcbook is live-on és majd akkor néznek. :)

Lehet kérdeztem már ilyet régebben, de már nem vagyok benne biztos. Az érdekelne engem, hogy betfairen egyes teniszmeccsekre utólag nincs-e elérhető olyan grafikon vagy statisztika ami az oddsok alakúlását mutatja a meccs alatt? Ha esetleg rendszerezve is lennének még jobb lenne.

Lenne még egy kérdésem, ha már az előzőre nem válaszol senki. Miért van az, hogy bár az ikon mutatja, hogy egy adott meccsen van cash out opció, mégsem tudom használni.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum január 29, 2014, 14:06:19
Lenne még egy kérdésem, ha már az előzőre nem válaszol senki. Miért van az, hogy bár az ikon mutatja, hogy egy adott meccsen van cash out opció, mégsem tudom használni.

Ez egy kurva jó kérdés.. előbb én is ki akartam szállni de nem akart felugrani a cash out opció... pedig azt írta van... Természetesen nem is jött be..

Másnak is csinál így a Bf,hogy van pl:12 focimeccs és abból 10 suspended?!
Mert a tököm már kivan velük!
Mi lehet,ennek az oka?!

#1415 január 30, 2014, 21:19:31, matekgerilla
Racing Santander 0-0   Real Sociedad    A meccs félbeszakítva! Az első forduló eredménye: 1-3
Kombinációs fogadást kötöttem rá, és ilyenkor nem tudom, hogy mi van. Az angolom meg nem olyan, hogy értsem a szabályzatot, hogy ilyenkor benyelik-e tétet, vagy visszatérítik, vagy ezt kiveszik a kombiból, és a maradék él tovább.
Vagy az előző eredményt veszik figyelembe?
Tud valaki válaszolni?
Köszi!

Idézetet írta: matekgerilla Dátum január 30, 2014, 21:16:31
Racing Santander 0-0   Real Sociedad    A meccs félbeszakítva! Az első forduló eredménye: 1-3
Kombinációs fogadást kötöttem rá, és ilyenkor nem tudom, hogy mi van. Az angolom meg nem olyan, hogy értsem a szabályzatot, hogy ilyenkor benyelik-e tétet, vagy visszatérítik, vagy ezt kiveszik a kombiból, és a maradék él tovább.
Vagy az előző eredményt veszik figyelembe?
Tud valaki válaszolni?
Köszi!

A betfair szabályzatát nem ismerem, de törlésnél az az általános eljárás, hogy várnak egy kicsit (pár órát vagy pár napot, hátha folytatódik a meccs mondjuk másnap) és ha nem, akkor 1-es szorzóval számolják el a fogadásokat.
Tehát egy kombit nem húz a mélybe.  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum január 30, 2014, 23:03:26
A betfair szabályzatát nem ismerem, de törlésnél az az általános eljárás, hogy várnak egy kicsit (pár órát vagy pár napot, hátha folytatódik a meccs mondjuk másnap) és ha nem, akkor 1-es szorzóval számolják el a fogadásokat.
Tehát egy kombit nem húz a mélybe.  :)

köszönöm a választ! :ok:

Hali.Van 1 kis problémám... Nem rég regisztráltam a Betfaire,és most ott tartok hogy hitelesítenem kell az adataimat,és nem tudom pontosan hogy mit kell nekik elküldenem,elég csak a személyim és a lakcímem,vagy még esetleg mást is ezeken kívül.Mielött azt gondolnátok hogy nem olvastam már a régebbi bejegyzésekben,ezekről,olvastam csak az utolsó ilyen hozzászólás amit találtam  az 2010-es.ezért is érdeklődöm hogy azóta változtattak-e valamiben..és hogy pontosan mit is kell elküldenem nekik.Ha valaki tudna nekem segíteni és leírná lépésekben,hogy mit küldjek nagyon megköszönném,és elöre is köszönöm.  azért bemásolom angolul is...

All Other Countries

You will be asked to verify the details on your Betfair account for one of the following reasons:

When you have reached a certain discount rate or threshold (such as large deposits or withdrawals).

When you attempt to bet on an Australian market.

Please note this will offer significant benefits as you will be able to access the complete range of Betfair products and commission discounts once your details have been verified.
How Do I Complete The Identity Verification Process (KYC)?

To complete this process you can choose either of two methods:

    Hard Copy Document check

Please see the information below for more details:
Hard Copy Document Procedure:

When it is deemed that other methods are unsuitable, we will ask that you send us a photocopy or scan of one document from each of the categories listed below:

    Personal Identification - one photo ID from the following list:
        Passport
        Driving licence
        National Identification card (photographic)
        Citizenship certificate
    Address Verification - one of the following:
        Utility Bill (less than 3 months old)
        Tax Bill
        Copy of Bank Statement - (less than 3 months old)
    Source of Payment Verification - one of the following:
        Betfair account registered Credit or Debit card (front only). For Security Compliance you must blank out all card number digits except for the last four.
        Copy of Credit or Debit card account statement of a card registered on your Betfair account (less than 3 months old) For Security Compliance you must blank out all card number digits except for the last four.
        Copy of bank statement - must have Betfair transaction or card number visible on it (less than 3 months old)

Please note:

All documents must be certified as true copies of the originals by a professionally qualified community figure.

Documents can be certified by any professionally qualified person or equivalent such as:

    A lawyer / solicitor
    An accountant / bank manager
    A town clerk or civil servant (including police, fire or military officers)
    A doctor / dentist / pharmacist
    A teacher or professor

Each document must be signed individually by this certifier, who must put their name, signature and rank/title. They must certify that the document that they have seen is the original.

Please DO NOT send in original documents to be certified by the Betfair Staff.

Should you wish to avoid this and you live in the UK or Australia, the Post Office will accept and certify your documents and send their details to Betfair. This will enable you to be certified without having to send us the copied documents yourself, full details of this service can be found on our help pages.
Please be aware:

    The documents must be clear and legible and have all your usernames or telephone account ID on all documents. If this is not the case processing time may be longer and may result in temporary account suspension.
    Use the highest resolution available on your fax machine (recommended resolution supported by most machines: 'Photo').
    Please send scans in JPEG or GIF file formats only with a maximum size of 10MB per page.
    For Security Compliance you must blank out all digits except for the last four of the account and card numbers, leaving the start and expiry date visible.
    Please send documents that state your residential address. Regrettably, documents addressed to a PO Box number are unacceptable for validation.

You can send these documents via one of the following methods:

    By E-mail
        [email protected]

    By Post
        Verification Team
        Betfair
        Waterfront
        Hammersmith Embankment
        Chancellors Road
        London
        W6 9HP
        United Kingdom

Hahó sziasztok! Kéne egy kis segítség!
Fogadtam multiple-ben 1 hó 31.-ei meccsekere kombóban, de törölni szeretném.
Már nézegetem egy ideje, de nem jövök rá, hogy hol lehetne ezt törölni! Az angol tudásom meg mintha nem is lenne.
Köszönöm előre is ha valaki segít!

Idézetet írta: matekgerilla Dátum január 31, 2014, 13:37:04
Hahó sziasztok! Kéne egy kis segítség!
Fogadtam multiple-ben 1 hó 31.-ei meccsekere kombóban, de törölni szeretném.
Már nézegetem egy ideje, de nem jövök rá, hogy hol lehetne ezt törölni! Az angol tudásom meg mintha nem is lenne.
Köszönöm előre is ha valaki segít!

Ilyen nem létezik szerintem, legalábbis soha nem hallottam róla!

Régebben olvastam valahol, hogy a betdaq is igen jó oldal, jóval kevesebb jutalékot kér, mint a betfair. Ha valaki mostanában aktívan használja és megtenné, hogy picit felvilágosít, érdekelne, hogy az elmúlt évben mennyit sikerült előrelépniük élő fogadási események tekintetében.  :cya:

Meg ha valaki nagyobb téten játszik az adózásról mesélhetne, mert összezavarodtam. Valóban 600 ezer Ft-ig adómentes és utána adóköteles, vagy már módosult ez a határ (esetleg meg is szűnt)?

Sziasztok!

Itt is lenne egy kérdésem. Ugyanarról a lakcímről lehet két embernek betfair számlája? Ha jól olvasgattam, akkor csak a bónuszokra kell figyelni, mert az csak egy embernek jár.

Köszönöm.

Idézetet írta: sprstar Dátum február 01, 2014, 02:42:48
Régebben olvastam valahol, hogy a betdaq is igen jó oldal, jóval kevesebb jutalékot kér, mint a betfair. Ha valaki mostanában aktívan használja és megtenné, hogy picit felvilágosít, érdekelne, hogy az elmúlt évben mennyit sikerült előrelépniük élő fogadási események tekintetében.  :cya:

Meg ha valaki nagyobb téten játszik az adózásról mesélhetne, mert összezavarodtam. Valóban 600 ezer Ft-ig adómentes és utána adóköteles, vagy már módosult ez a határ (esetleg meg is szűnt)?

A jutalék alacsonyabb, viszont kevesebb esemény van. Az új Matchbook focira most 0% , csak ott is kevés az élő esemény. Egyébként a Betdaq pont azonos oddsokon dolgozik.

Köszi. Igen a kevesebb esemény aggasztó számomra. No mindegy, akkor egy ideig még maradok betfairon. :)

:ok: