Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

Salvio és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: ab_aevo Dátum január 29, 2014, 11:55:27
Lehet kérdeztem már ilyet régebben, de már nem vagyok benne biztos. Az érdekelne engem, hogy betfairen egyes teniszmeccsekre utólag nincs-e elérhető olyan grafikon vagy statisztika ami az oddsok alakúlását mutatja a meccs alatt? Ha esetleg rendszerezve is lennének még jobb lenne.

Idézetet írta: Chessmaster Dátum április 18, 2013, 20:23:52
http://www.fracsoft.com/  (fizetős)

http://data.betfair.com/

Ezen a két linken a Betfair indulása óta az összes sportesemény kezdetétől a végéig az odds mozgás követhető. Ebből következik, hogy mintákat, újra és újra előforduló alakzatokat keresnek és találnak, és ezeket építik be stratégiákba.

Chessmaster

Android tulajoktól kérdezem hogy az tényleg igaz hogy a Google nem engedélyezi a szerencsejátékot, és emiatt nincs olyan applikáció amivel fogadni is lehet?

Én azzal kezdeném a helyedben, hogy megnézem az áruházat, hogy az általad preferált fogadóirodának van-e alkalmazása. Vagy fordítva. Felmenni az oldalukra és megnézni. Én betfairnél vagyok, és 3 klikk alatt kiderítettem, hogy van Androidra. 8)


#1428 február 18, 2014, 18:23:13, sprstar
Élőben fogadtam a következőképpen:

Állás: Vinogradar 0 - 3 Inter Zapresic

Amire tettem: bal oldalon ilyen: Inter Zapresic +1 és ezen belül backeltem a Vinogradar -1 -et.

Jól értelmezem, hogy arra fogadtam, hogy az Inter Zapresic nyer, és úgy, h elvettem egy gólt a Vinogradartól (tehát mintha -1-ről indulna)?   :D


Frissítés: Nem, benéztem. Pont fordítva.

Egy kis technikai segítségre lenne szükségem. Szeretnék befizetni a betfairhez MasterCardról, beírom az összeget, CVC kódot és a jelszavamat, de nem teljesíti a tranzakciót, helyette felül ezt írja ki: An error has occurred while processing your request. Valakinek van valami ötlete, hogy mi lehet ez?

Közben megtudtam, hogy a hiba náluk van, szóval várnom kell. Bocs a felesleges írosgatásért.


Idézetet írta: Pikaa Dátum február 22, 2014, 09:21:34
Hogy van ez?  ???



Tegyél arra, hogy a Man utd nem fog nyerni (layeld őket) és ha mégis nyernek, visszakapod a tétet egészen 5 euróig.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum február 22, 2014, 09:26:09
Tegyél arra, hogy a Man utd nem fog nyerni (layeld őket) és ha mégis nyernek, visszakapod a tétet egészen 5 euróig.

Én is így képzeltem,csak inkább rákérdeztem. Köszi  :ok:

Payout a Betfair Lay fogadásnál szerintem a tét és az odds szorzatát jelenti, tehát 5 euró esetén most 8,15 eurót. De az furcsán hangzik, hogy többet fizetnek vissza, mint amennyit kockáztatok.

Akkor ha Layelni szeretném a MU-t, és visszaszeretném kapni a pénzt,ha netán a tipp vesztes lesz,akkor "Your liability" vagy "Your payout"-ot válasszam ki?  :)

A pénzt azt szerintem mindenképp visszakapod, (ha jól veszem ki a leírásból) ez a két kapcsoló csak arra szolgál, hogy a liability és a payout összegét mutassa. Ha viszont 5 euró payout határig szól a visszatérítés, akkor elvileg az olyan 3 eurónyi téttel megtett fogadást jelent 1.6 körüli oddsznál erre a meccsre.

Én még egy párszor azért elolvasom a kiírást, mielőtt játszom, mert még mindig nehezen hiszem el, hogy bármilyen kimenetel esetén nyereséggel lehet kiszállni ebből a promóból

Idézetet írta: pocket Dátum február 22, 2014, 11:44:35
A pénzt azt szerintem mindenképp visszakapod, (ha jól veszem ki a leírásból) ez a két kapcsoló csak arra szolgál, hogy a liability és a payout összegét mutassa. Ha viszont 5 euró payout határig szól a visszatérítés, akkor elvileg az olyan 3 eurónyi téttel megtett fogadást jelent 1.6 körüli oddsznál erre a meccsre.

Én még egy párszor azért elolvasom a kiírást, mielőtt játszom, mert még mindig nehezen hiszem el, hogy bármilyen kimenetel esetén nyereséggel lehet kiszállni ebből a promóból

Én 2 hete kaptam 10 euróig térítették vissza. Backeltem vele, másik bookinál pedig ellene tettem. Másnap jóvá írta betfair a vesztes tétett.

Eddig nekem is rendesen visszafizették még amit a promóban írtak, de most lay fogadást kell tenni az MU ellen, és ha az veszít, akkor visszafizetik a fogadás payout összegét, ami ugye több, mint amit feltettem, ha pedig nyer, akkor értelemszerűen én is nyerek. Tehát elvileg csak nyerni lehet evvel a promóval, még visszafogadni sem kell sehol. Ezért vagyok egy kicsit elbizonytalanodva.

Ja, nem bocsánat, keveset szoktam Lay fogadást tenni, a payout összege az annyi, amennyit kockáztatok, és nem amennyi téttel játszom, mert a Betfair Lay fogadás esetén nem a feltett tétet vonja le a számlából hanem a tét szorozva odds összegét, tehát a payout összegét. Akkor elvileg az azt jelenti, ha 3 euroval Lay fogadást teszek az MU ellen, akkor 3x1.65=4.95 eurot von le a számlából.