Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

Titti7, Zolejman és 3 vendég van a témában


Sziasztok!

Segítséget szeretnék tőletek többet is.

1. kérdés
Abaqoos-ról fogok holnap befizetni 100$-t, ha esetleg szeretnék kifizetést kérni akkor tudok ugyan ide vagy visa kártyársa? hogyan működik?

2. kérdés
Az adatigazolást hogyan tudnám véghez vinni ha nem kapok közüzemi számlát, bank számla kivonatot semmi iloyesmit? (elektronikusan intézek mindent) esetleg az a papír jó nekik ahol a bankszámla adataim vannak és rajta a címem is? ami a lakcím kártyán is van, és amivel regisztráltam.

Deletos

Idézetet írta: Deletos Dátum február 23, 2014, 20:13:42
Sziasztok!


2. kérdés
Az adatigazolást hogyan tudnám véghez vinni ha nem kapok közüzemi számlát, bank számla kivonatot semmi iloyesmit? (elektronikusan intézek mindent) esetleg az a papír jó nekik ahol a bankszámla adataim vannak és rajta a címem is? ami a lakcím kártyán is van, és amivel regisztráltam.

Deletos

Elektronikus számlakivonat teljesen jó.

Idézetet írta: sleve Dátum február 23, 2014, 20:24:31
Elektronikus számlakivonat teljesen jó.
elektronikus alatt mire gondolsz? netbankon csináljak egy képernyőképet vagy mi?

Idézetet írta: Deletos Dátum február 23, 2014, 20:32:11
elektronikus alatt mire gondolsz? netbankon csináljak egy képernyőképet vagy mi?

Akár printscreen is lehet de pl. az otp-nél le lehet tölteni a számlakivonatot én azt szoktam elküldeni.

Idézetet írta: sleve Dátum február 23, 2014, 20:40:22
Akár printscreen is lehet de pl. az otp-nél le lehet tölteni a számlakivonatot én azt szoktam elküldeni.

jaja, hülye voltam, le esett :) az lesz, maximum be megyek a fiókba és megkérem őket hogy nyomtassanak nekem egy számla kivonatot az is megteszi :)

Köszönöm a segítséget!

Sziasztok. 2 hónapja ismerkedem a vetfairrel ami nagyon kis idő ,de nagyon mozgat. Úgy gondolom ,találtam egy olyan stratégiát ,amely számomra megfelelő nyereséget termelne. Azonban lenne pár kérdőjel még a fejemben hogy mit és mégis hogyan érdemes. Első kérdésem ,hogy regisztrálás után , x összeg befizetése után már tudom használni a pl geekstoy próbajáték módját? Milyen kártyáról érdemes utalni? amivel a legkevesebb a görcsölés (átfutási idő ,levonások, stb). 5-10 ezer eurós kezdő bankroll esetén léphet-e fel esetleg valami szívózás ,kérdőre vonás ,nyereség esetén számlabefagyasztás? Az igazság az ,hogy a betfair világa amiatt is kezdett el érdekelni ,mert úgy tudom nem korlátoznak le folyamatos profit esetén sem ,csak a járulék 5% a betfairnek amit le kell nyelni. Ha a nyereményt bizonyos időközönként utalom a kártyára ,azt az összeget adózni kell ,ha igen milyen módon? Válaszotok előre is köszönöm ,rengeteg fórumot olvasok ,de annyi információ van hogy rengeteg elvész :D

Idézetet írta: Zolejman Dátum február 26, 2014, 13:56:24
Sziasztok. 2 hónapja ismerkedem a vetfairrel ami nagyon kis idő ,de nagyon mozgat. Úgy gondolom ,találtam egy olyan stratégiát ,amely számomra megfelelő nyereséget termelne. Azonban lenne pár kérdőjel még a fejemben hogy mit és mégis hogyan érdemes. Első kérdésem ,hogy regisztrálás után , x összeg befizetése után már tudom használni a pl geekstoy próbajáték módját? Milyen kártyáról érdemes utalni? amivel a legkevesebb a görcsölés (átfutási idő ,levonások, stb). 5-10 ezer eurós kezdő bankroll esetén léphet-e fel esetleg valami szívózás ,kérdőre vonás ,nyereség esetén számlabefagyasztás? Az igazság az ,hogy a betfair világa amiatt is kezdett el érdekelni ,mert úgy tudom nem korlátoznak le folyamatos profit esetén sem ,csak a járulék 5% a betfairnek amit le kell nyelni. Ha a nyereményt bizonyos időközönként utalom a kártyára ,azt az összeget adózni kell ,ha igen milyen módon? Válaszotok előre is köszönöm ,rengeteg fórumot olvasok ,de annyi információ van hogy rengeteg elvész :D

Az az 5% jutalék már 6,5%.
Ha kártyával fizetsz be (utalás akkor van, ha bankszámláról indítod a tranzakciót), akkor azonnal megjelenik a pénz a fogadószámládon.
Kérdés persze, hogy a bankod engedi-e a kártyád fogadóirodákhoz használni. Ez a gyakorlatban egyből kiderül. Ha ez miatt csináltatnál kártyát, akkor előzetesen kérdezz rá!
A kártyás befizetések díja 1,5%, ha jól tudom, bár én nem használom ezt az opciót.

Az adózásnak van külön témája a fórumon. Elvileg a bevételeid után kell bevallanod és megfizetned az adót és az EHO-t, ami azt jelenti, hogy ha becsületesen csinálod, a tényleges profitodnál sokkal több adót fizethetsz.


Köszönöm a gyors választ! Az adózást inkább úgy értem ,hogy mi az az összeg ami ha átmozog a kártyámon ,esetleg megkeres valamely kedves Adóhatóság ?!:)

Idézetet írta: Zolejman Dátum február 26, 2014, 15:01:50
Köszönöm a gyors választ! Az adózást inkább úgy értem ,hogy mi az az összeg ami ha átmozog a kártyámon ,esetleg megkeres valamely kedves Adóhatóság ?!:)

Szerintem itt a forumon odáig még senki se jutott. A legjobb ha nyitsz egy skrill kártyát, és onnan fizetsz ki-be, a pénzt pedig a skrillszámlához tartozó bankkártyáról veszed ki. Célszerű egy pénznembe lenni a skrillnek és a betfairnek mert szép pénzeket lehet bukni a sok átváltással.

Köszönöm! De a 6,5% back fogadásnál csak a profitból vonja le igaz?

Idézetet írta: Zolejman Dátum február 26, 2014, 18:05:14
Köszönöm! De a 6,5% back fogadásnál csak a profitból vonja le igaz?

Mindig csak a profitból.

Idézetet írta: Zolejman Dátum február 26, 2014, 13:56:24
Sziasztok. 2 hónapja ismerkedem a vetfairrel ami nagyon kis idő ,de nagyon mozgat. Úgy gondolom ,találtam egy olyan stratégiát ,amely számomra megfelelő nyereséget termelne.

Hányszor hittem már én is ezt.  :cya:

Idézetet írta: Zolejman Dátum február 26, 2014, 18:05:14
Köszönöm! De a 6,5% back fogadásnál csak a profitból vonja le igaz?

Nem elég az?
Olyan, mint ha jóval alacsonyabb szorzóval fogadnál.

A vesztes téteknél a tét 100%-át elbukod, onnan már nincs mit levonni.   :)

Félre érted ,én még nagyon az elején vagyok ,nem azt mondtam hogy megtaláltam a kifogásolhatatlan stratégiát ,csak múltbéli statisztikák ,eredmények eddig azt támasztják alá ,hogy működőképes. Nekem is volt már 3-4 heuréka flessem sajnos ,amelyek rombadőltek... De azért ,mert még új vagyok nem kell lekezelőnek lenni ,nem az alkoholista Jóskabácsi vagyok a szombat délelőtti falusi lottózóból  ::) Tisztában vagyok vele ,hogy itt sokótok jóval nagyobb tudással rendelkezik ,mint én de nem a stratégiátok kiderítése végett regisztráltam ide ,csak gondoltam tapasztaltabbaktól érdeklődöm mi s ,hogy működik. Nem szeretnék csak úgy bimm-bumm belevágni. :)

#1453 március 04, 2014, 14:46:41, Lancer
Sziasztok egy kis segítség kéne betfair probálkozom nyereséges stratégiával, olvasgatok és most teszteltem valamit. Meccs előtt 9 odds volt arra hogy nem lesz döntetlen a meccs (Lay fogadás ha jól tudom). Majd telt múlt az idő elérkezhetünk a 60. perc környékére és arra hogy döntetlen lesz a meccs (Back fogadás) 3.1 odds volt. Ha ezt a kettőt a képen látható két összeggel megraktam volna akkor minden kép nyernék? (Meccs végeredmény 2-0 lett,) Tehát a Lay fogadásom a meccs előtt elméletben nyertes lenne és 21 fontot nyernék. Csatoltam egy képet remélem valaki tud segíteni! Tapasztalatok, kiprobált működö stratégiák érdekelnének!

Csatoltam pár képet remélem van aki ért ezekhez.

Első kép:

Backelni tudtál volna 4,8ért, ez egyértelmű, de a lay nem (biztos, hogy) ment volna 4,3-ért, mert amikor te layelsz 4,3-on akkor az a back oldalon fog megjelenni, ahol pedig láthatod, hogy 4,8 a legjobb (és tizedenként esik: 4,6; 4,5...), hiszen te is arra raktál (és ugye mindenki a magas oddson akar backelni). Itt az idő múlásával az X lay is felfelé ment volna, nem pedig a te általad megtett 4,3 irányába. Ha viszont egyenlít a másik csapat, akkor leesik a back és a lay szorzó is (2 körüli szorzóra), így tudtál volna layelni 4,3-ért mert pikpakk backelte volna valaki. Szóval csak akkor nyerő ez, ha egyenlít a csapat. Egyébként nem.

A cash out opció még nem teljesen tiszta, de gyanítom, akkor az történik, hogy az alacsony backet próbálják layelni (vagy fordítva)

Példa: Backeltél 4,8as szorzón 10$ért. Az eredmény marad 1-0 a félidőig, így csökken az esély, tehát a döntetlen back és lay szorzója is felfelé kúszik (mivel 1-0, így nem túl gyorsan). Ilyenkor megjelenik a cash out opció az eredmény alatt, akkor az folyamatosan csökkenni kezd, kivéve ha bekövetkezik a döntetlen. Itt ugyanis fel fog ajánlani valamennyi profitot. Kb a 48-ból 13-20 $t kivehetsz (ami persze az alapvető erőviszonyoktól is függ, illetve sok egyéb tényezőtől is), és ekkor jön benned a kérdés, h miért csak ennyit ad a nyerhető 48-ból. Hát azért, mert még van egy félidő. 

Szóval ez a taktika nem biztos, sőt szerintem lutri. Ötletekre csak akkor számíts, ha te is (és most tedd a szívedre a kezed és légy őszinte magaddal) megosztanád másokkal egy virtuális kösziért cserébe a taktikádat amivel egy csomót keresel, mellesleg évekig dolgoztál rajta.