Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: hbalazs25 Dátum május 11, 2014, 22:40:40
Sziasztok!

Ha In-play ben felajánlok egy mondjuk Back 1.2-es odds helyett ugyan arra a kimenetelre egy saját odds-ot, legyen 1.5 és a meccs végéig senki nem fogadja el akkor mi történik? Visszakapom a tétet vagy azt már elvesztettem? Illetve ha kilépek a tétből amikor még nem fogadta el senki akkor történik valamilyen levonás?

semmi és semmi

Idézetet írta: hbalazs25 Dátum május 11, 2014, 22:40:40
Sziasztok!

Ha In-play ben felajánlok egy mondjuk Back 1.2-es odds helyett ugyan arra a kimenetelre egy saját odds-ot, legyen 1.5 és a meccs végéig senki nem fogadja el akkor mi történik? Visszakapom a tétet vagy azt már elvesztettem? Illetve ha kilépek a tétből amikor még nem fogadta el senki akkor történik valamilyen levonás?

Lehet egyáltalán ilyet?  ::)
Úgy tudom, hogy mindig az aktuális back értéket ajánlja fel, nem?  ::) Mert akkor mindenki ezt csinálná!  :D

Lehet,csak nem fogják elfogadni,mert ott nem hülyék vannak. Mert nem fognak venni drágábban olyat, aminek nem valós az ára és jóval olcsóbban is megkapja.

Olyat is lehet, hogy pl. focimeccsen valami történik és a  felfüggesztés után az aktuális gólszám valós oddsa 1,5. Ekkor valaki(k) beajánlanak 15-ös oddsot, 500-ért,hátha "elnézi" valaki a gyors cselekvésben a tizedes pontot. Trükközni próbálnak. Ezt a felhasználót a Betfair súlyos figyelmeztetésben részesíti, mert ott sem hülyék vannak.(Mivel nem névtelenül, anonym, rejtve, álnéven lehet tétet tenni). A több mint négymillió felhasználóról pontosan  tudják, ki, mikor mit cselekszik a Betfairen. A mai számítógépes technikával ez nem is meglepő.

#1533 május 12, 2014, 21:27:31, benedek185
Miért ne lehetne? A "Back" piacon is lehet oddsokat ajánlani/módostani, nem csak a "Lay" oldalon. Ez nem titok. Más kérdés, hogy túloldalt elfogadják-e az ajánlott oddsot.

Balekokra karriert építeni nem biztos hogy kifizetődő lesz, azok rend szerint nem rendelkeznek elegendő összeggel hogy eltartsanak  :'(

Idézetet írta: bendehal Dátum május 12, 2014, 22:04:08
Balekokra karriert építeni nem biztos hogy kifizetődő lesz, azok rend szerint nem rendelkeznek elegendő összeggel hogy eltartsanak  :'(

Ezt most mire értetted, meg kinek szólt? :)

Neked és bazsinak (felül értékelt oddsokról) hoznak ezek ésszel persze némi pénzt de távolról sem elegendőt. De kiegészítésnek lehet egy alternatíva.

#1537 május 13, 2014, 00:01:21, benedek185
Idézetet írta: bendehal Dátum május 12, 2014, 22:44:05
Neked és bazsinak (felül értékelt oddsokról) hoznak ezek ésszel persze némi pénzt de távolról sem elegendőt. De kiegészítésnek lehet egy alternatíva.

Basszus, tudom persze. Nem is úgy értettem, hogy egy 1.6-os oddsra 12-eset ajánlok. Persze, hogy így hülyeség meg totál értelmetlen.  ;D  ;D Ennyire ne nézz már zöldfülűnek. Már régóta benne vagyok a sportfogadásban, meg Betfair-en is otthon vagyok. Persze van még hova fejlődnöm. Fejlődni mindig kell, tanulni a hibáinkból. :)
Úgy értettem, hogy ha van egy 1.65-ös odds, és én az 1.75-öt tartom reálisnak, akkor bepróbálkozhatok azzal, persze garancia nincs rá, hogy vki a világ másik felén el is fogadja azt. Ebben mindig van egyfajta plusz rizikó. De amúgy nem nagyon szoktam oddsokat ajánlgatni, mindig az éppen aktuális back vagy lay szorzókkal játszom. Ennyi.  :)

Ha csak kicsit ajánlok többet elfogadják, ha pedig előre berakok egy 2-es odds-t az esélyesemre, és mondjuk bukik egy adogatást, talán már el is fogadták. Nem kell élőben nézni, ott lehet hagyni a meccset, persze csak ha tuti az a tuti.. :D

#1539 május 13, 2014, 00:08:21, benedek185
Idézetet írta: hbalazs25 Dátum május 12, 2014, 23:43:51
Ha csak kicsit ajánlok többet elfogadják, ha pedig előre berakok egy 2-es odds-t az esélyesemre, és mondjuk bukik egy adogatást, talán már el is fogadták. Nem kell élőben nézni, ott lehet hagyni a meccset, persze csak ha tuti az a tuti.. :D

Sosincs tuti! Semmi sem az.  :D

Még mindig nem értem...  :D Próbáltam, ha átírom Betfair-en az aktuális pl.: 1.20 back odds-ot 1.40-re, amikor leokézom 1.20-vel teszi meg. Ez miért van?  ::)

#1541 május 14, 2014, 08:48:00, benedek185
Emberek, megjött a pénz MasterCard-ra, ráadásul totál ingyen. Működik a dolog úgy néz ki, mondjuk beletelt vagy 3-4 munkanapba.
Méghogy nem lehet MasterCard-ra kifizetni...   :D Annyira erősködött a Support, hogy ne próbáljam meg, mintha az életem múlna rajta. Hát mégis megpróbáltam és bevált.  ;D
Tehát, mostantól azt terjesszétek hogy lehet rá kifizetni, ne azt, hogy nem lehet. :)
Amúgy egy oldalt ismerek még ahol ki lehet fizetni rá, az pedig a PaddyPower.

Sziasztok! Mi a különbség a "total goals" és az "over/under" között?
Kösz a válaszokat, előre is!

Idézetet írta: csaba-61 Dátum május 14, 2014, 08:51:14
Sziasztok! Mi a különbség a "total goals" és az "over/under" között?
Kösz a válaszokat, előre is!

total goals-t csak meccs után fizetik ki, az Over undert meg ha beesik a gól akkor azonnal, én más különbséget nem vettem észre.

Ma kaptam egy ilyen emailt a betfairtől.

Az lenne a kérdésem hogy szimplán  rakjak 200 euroért mobilról egy barátságos mecsre, és ha elmegy vissza adják a tétet?
Lehet egyébként mondjuk csak 150ért is rakni? mert azt nem írják hogy max 200, csak annyit hogy 200euro.