Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


nekem se sikerül gólt rúgni, túl jó a kapus

a gól esetén biztos jó kis nyeremény lenne

Ma próbálkoztam harmadszorra, és belőttem az első gólt. 10 ingyen pörgetés a jutalom, ami 24-48 óra múlva jelenik meg a számlán.

Idézetet írta: norbi33 Dátum június 16, 2014, 10:49:23
Ma próbálkoztam harmadszorra, és belőttem az első gólt. 10 ingyen pörgetés a jutalom, ami 24-48 óra múlva jelenik meg a számlán.

És fogadsz is a betfair-nél?

Nem kizárt, hogy a forgalom befolyásolja a gólszerzési esélyeinket.  :)

Na mostmár 2 napja engem se enged lőni, azt írja,hogy már kihasználtan a mai büntetőt.... :noway:

Idézetet írta: Knapp Dátum június 16, 2014, 12:45:08
És fogadsz is a betfair-nél?

Nem kizárt, hogy a forgalom befolyásolja a gólszerzési esélyeinket.  :)

Az utóbbi időben nem fogadtam itt. A 10 ingyen pörgetést pedig csak a Hulk-on lehetett felhasználni, 60 centet adott. Ma viszont nem sikerült berúgnom a 11-est sajnos.

Jött egy mail 50% Pénz visszatérítésről 10euróig, 17-19 között lehet kihasználni vb meccseken.

Végre nem védett a kapus, erre kapufát lőttem.  ;D ;D

#1567 június 17, 2014, 17:15:49, Wonder68
Tegnap sikerült berugnom :D
Ezért ma elég sokáig aludtam ;D ;D

Idézetet írta: bendehal Dátum június 17, 2014, 16:39:09
Jött egy mail 50% Pénz visszatérítésről 10euróig, 17-19 között lehet kihasználni vb meccseken.
Nekem meg 50 €-ig.Sőt ma is lejárt egy ugyanilyen és megkaptam  az 50€ jóváírásom.

Üdv.  :) Van nekem most egy olyan kicsi gondom, hogy próbálok befizetni a betfairre átutalássan, de valamiért visszadobják a pénzt a számlára, eddig mindig sikerült és csak igy fizettem be, most meg valami nem jó. Tud valaki erre megoldást?   ???

Mostmár tényleg bekaphatja az a nyomi kpaus, zsinórban hetedszer fogja meg a büntetőm.

Idézetet írta: lacuss Dátum június 20, 2014, 07:25:28
Mostmár tényleg bekaphatja az a nyomi kpaus, zsinórban hetedszer fogja meg a büntetőm.

Én most bevágtam kegyetlenül :D úgyse érek vele sokat,kaptam 10pörgetést, nyerek belőle 2$t amit megkell pörgetni vagy 30szor :D

Idézetet írta: Kenyér Dátum június 20, 2014, 07:30:31
Én most bevágtam kegyetlenül :D úgyse érek vele sokat,kaptam 10pörgetést, nyerek belőle 2$t amit megkell pörgetni vagy 30szor :D

Engem az sem érdekel ha nem ad semmit, ez most már személyes ügy :D

Idézetet írta: Kenyér Dátum június 20, 2014, 07:30:31
Én most bevágtam kegyetlenül :D úgyse érek vele sokat,kaptam 10pörgetést, nyerek belőle 2$t amit megkell pörgetni vagy 30szor :D

Nincs forgatási követelmény egyből a számlára kerül.

Áhhh lehetetlen ennek a gyökérnek berúgni