Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

Zolejman és 5 vendég van a témában


Végre bevágtam a büntetőt :D
Értesítenek róla, vagy hogyan veszem észre, ha jóváírták?

2 befizetés 0/11 büntető.  :'(

Idézetet írta: stdavid Dátum június 28, 2014, 20:00:01
Végre bevágtam a büntetőt :D
Értesítenek róla, vagy hogyan veszem észre, ha jóváírták?

Nem értesítettek, másnap kora este vettem észre, hogy már elérhető a 3 slot valamelyikéhez belépve.

Megint sikerült berúgni! :beerchug: 6-ból 2 így a mérleg. Este a pörgetésekre adott 4.74$-t. :ok:

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum június 28, 2014, 20:03:32
2 befizetés 0/11 büntető.  :'(

Akkor még jól állsz, itt 0/16. De már hiányozna az érzés ha nem lenne, a reggeli "agyérgörcs" és a vele járó adrenalinlöket segít felébredni  :D

Idézetet írta: hurkabalint Dátum június 29, 2014, 08:55:23
Megint sikerült berúgni! :beerchug: 6-ból 2 így a mérleg. Este a pörgetésekre adott 4.74$-t. :ok:

Ne bosszants minket, falábúakat  ;D
Azért grat  :great:

Most a pörgetésekre csak 0.60$-t adott.

Végre belőttem! :great: Jobb felső a nyerő!

Idézetet írta: LosGabos Dátum június 30, 2014, 18:22:14
Végre belőttem! :great: Jobb felső a nyerő!

Nekem is oda ment be tegnap, Betfair Ochoa mozdulni sem tudott!
Ma két nap ingyen pörgetéseit egyszerre kaptam meg, az egészből lett 0,9 USD az Iron Man 3 játékon!  :D
Megérte az izgalmakat...

Az enyémet úgy fogta ki, hogy észre se vettem! Az már elég bunda, nem?  ;D Mondom kilövöm a pókot a helyéről, erre következő kép, hogy írja, hogy a kapus kivédte...  :D

Én már csak  abban reménykedem, hogy majd a góltalanokat a végén kárpótolják egy húsos freebettel.  :D  :beerchug:

nálam ma 18x is kifogta, 20nál beb*szok :D


Minden nap játszottam és VÉGRE BEBA@@TAM a bal felsőbe. A kapus meg sem tudott mozdulni. A Free spin nem is érdekel, de végre én is legyőztem!! :D   Este mulatok.  :beerchug: :beerchug:

Végre nekem is sikerült berúgni!!! :DD
Kapok valami értesítést ha megjött a free spin?