Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


#1665 szeptember 04, 2014, 21:03:17, benedek185
Ja az meg a másik, hogy az oddsokról volt most szó, nem a jutalék levonásról. Oddsokról beszéltem. ;)
Na mindegy kinek mi, ízlések és pofonok. Mindenki olyan irodánál játszik, amilyennél akar.  :)

Idézetet írta: benedek185 Dátum szeptember 04, 2014, 20:19:18
Nos. Abban egyetértek veled, hogy fontosak az oddsok a fogadásban, de szerintem a kínálat se mindegy az irodaválasztásnál, vagy tévednék? Amiket felsoroltál jó irodák, de, hogy lényegesen jobbak lennének a Betfair-nél azért azt nem mondanám. Kezdjük előlről. A Pinnacle-ön tényleg jók az oddsok, de a kínálata közel sem túl nagy. A Marathonnak hatalmas a kínálata, magas oddsai vannak, de olyan szinten korlátoz, hogy az valami nevetséges. A Betvictor és a Coral tényleg jó, az Interwettennek kicsi a kínálata. A bet365-öt a jó oddsok és a nagy kínálat jellemzi. A válaszírás pillanatában rálestem az általad említett irodák oddsaira és a Betfair oddsaira és közel sem tapasztaltam olyan nagy különbségeket. Sőt, a bet-tel, az interwetten-nel és a coral-lal azonosak voltak az oddsok vagy magasabbak. Épp néhány napja néztem a bet és a Betfair oddsait és bizony a Betfairnél igenis voltak 5-6 tizeddel magasabb oddsok mint a bet-nél. Szóval nem tudom mi ez a nagy lehúzása a betfairnek. Sose értettem ezt az odds mániát. A kínálat is ugyanúgy fontos, mint az oddsok. Amúgy meg azért erős le közepes irodázni a Betfairt, az Interwettent, Coralt meg jobbnak tartod nála? Érdekes. Eleve az Interwetten már vicces, hogy egy lapon említed vele.  :D
Én azt írtam hogy egy adott eseményre/fogadásra VALAMELYIK iroda biztos jobbat kínál mint a Betfair (-6,5% nélkül is),lehet hogy az épp a Pinnacle vagy a Marathon vagy más a jobb irodák közül.Válassz ki holnap egy-két meccset találomra (vagy under/overt vagy AHCP-et vagy valamit-csak ne pont olyat amit egyedül a BF-en lehet fogadni,pl.7,5 szöglet a az első félidőben mert azon pénzmozgás sincs)aztán lépj be az Oddsportalra és fogsz találni olyan irodát ahol jobban adják mint a BF a legjobb pillanatban!Az általam példaként felsorolt irodáknak vannak hibáik amiket te nagyjából fel is soroltál,de EGYÜTT már valóban sokkal jobbak mint a Betfair.
Én hetente nagyon sok (biztos száz fölött,de talán több száz is lehet)eseményt/fogadást hasonlítok össze mármint hogy hol adják rá a legjobb oddsot és a Betfairnél  csak elvétve a legjobb(pedig mindig megnézem őket is,matchbookot is).Csak hogy alátámasszam amit írok visszanéztem a fogadási statisztikámban az utolsó ötven fogadást amire komolyabb pénzt tettem és BF egyszer sem szerepel,a csúnya Interwetten viszont pl. 7-szer is(Pinnacle vezet).gondolom elhiszed ezt nekem látatlanba is meg azt is hogy nem vagyok a saját zsebem ellensége és ott fogadok ahol a legjobbat adják rá.
Természetesen meccs előtti fogadásokról beszélek,élőben lehet más a helyzet mert arra jól van kialakítva a rendszerük.De élőben keveset fogadok (és már ott is sokszor verték más irodák-ha lassabbak is még -6,5% nélkül is),úgyhogy azon inkább nem vitatkozok arra nincs akkora rálátásom.

#1667 szeptember 04, 2014, 21:20:08, benedek185
Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum szeptember 04, 2014, 21:03:21
Én azt írtam hogy egy adott eseményre/fogadásra VALAMELYIK iroda biztos jobbat kínál mint a Betfair (-6,5% nélkül is),lehet hogy az épp a Pinnacle vagy a Marathon vagy más a jobb irodák közül.Válassz ki holnap egy-két meccset találomra (vagy under/overt vagy AHCP-et vagy valamit-csak ne pont olyat amit egyedül a BF-en lehet fogadni,pl.7,5 szöglet a az első félidőben mert azon pénzmozgás sincs)aztán lépj be az Oddsportalra és fogsz találni olyan irodát ahol jobban adják mint a BF a legjobb pillanatban!Az általam példaként felsorolt irodáknak vannak hibáik amiket te nagyjából fel is soroltál,de EGYÜTT már valóban sokkal jobbak mint a Betfair.
Én hetente nagyon sok (biztos száz fölött,de talán több száz is lehet)eseményt/fogadást hasonlítok össze mármint hogy hol adják rá a legjobb oddsot és a Betfairnél  csak elvétve a legjobb(pedig mindig megnézem őket is,matchbookot is).Csak hogy alátámasszam amit írok visszanéztem a fogadási statisztikámban az utolsó ötven fogadást amire komolyabb pénzt tettem és BF egyszer sem szerepel,a csúnya Interwetten viszont pl. 7-szer is(Pinnacle vezet).gondolom elhiszed ezt nekem látatlanba is meg azt is hogy nem vagyok a saját zsebem ellensége és ott fogadok ahol a legjobbat adják rá.
Természetesen meccs előtti fogadásokról beszélek,élőben lehet más a helyzet mert arra jól van kialakítva a rendszerük.De élőben keveset fogadok (és már ott is sokszor verték más irodák-ha lassabbak is még -6,5% nélkül is),úgyhogy azon inkább nem vitatkozok arra nincs akkora rálátásom.

Rendben, értelek.  :)
Erre mondtam, hogy kinek mi. Nekem pl. néha a kínálat a fontosabb egy adott meccs kapcsán, azaz van egy ötletem és ahhoz keresek megfelelő fogadási opciót és utána nézem csak az oddsokat, hogy az nekem megfelelő-e vagy sem.
Ízlések és pofonok.  :)

Ez rendben van, de kisebb piacokon gyenge oddsokat adnak nem nagy a kinálat ha elcsípsz valamit akkor teljesen rendben van.
Érdemes lenne áttértékelned és nem ragaszkodni egy irodához.
Liveban bf egyébként ott van én azt látom hogy sok iroda róla korrigál, ez úgyan akkor azt is jelenti hogy vannak nála jobbak  :)

Idézetet írta: bendehal Dátum szeptember 04, 2014, 21:37:35
Ez rendben van, de kisebb piacokon gyenge oddsokat adnak nem nagy a kinálat ha elcsípsz valamit akkor teljesen rendben van.
Érdemes lenne áttértékelned és nem ragaszkodni egy irodához.
Liveban bf egyébként ott van én azt látom hogy sok iroda róla korrigál, ez úgyan akkor azt is jelenti hogy vannak nála jobbak  :)

Félreértés ne essék, több irodánál is játszom (bet365, PaddyPower, Pinnacle stb.), nem csak a Betfairnél, még hogy ha ez is jött le most nektek.  :)

Persze,igazad van neked is  :beerchug: Mindenki úgy fogad ahogy akar.És ha összesítve az előnyöket és a hátrányokat összevetjük a Betfairt külök-külön egy-egy irodával akkor lehet hogy még a legtöbbet veri de összességében már elvesztette az előnyét.Szerintem túl mohók voltak.
kb.másfél éve szinte csak náluk fogadtam,most meg elvétve találok náluk megfelelőt.
Azért remélem hogy megtalálod a nyereséged a Bf-nél és másoknak meg segítettem azzal amit írtam.  :cya:

Aki a betfair-nél fogad, az jobban teszi, ha egyből a nettó szorzóval számol, azaz a jutalékkal csökkentett nyereményt nézi!
Különben a magasnak tűnő szorzó csak önámítás. (nekem egyébként sem tűnik magasnak, de elfogadom mások tapsztalatait, hogy vannak piacok és helyzetek, amikor verik a többi irodát még a -6,5-tel együtt is)

Az 1,5-ös szorzó valójában 1,4675 náluk
a 2-es 1,935
a 3-as 2,873...
(egy "mezei" ügyfél számára)


Az interwetten meg rossz példa, mert ott 5% "jutalékot" fizetnek a magyar ügyfelek, ráadásul a nyertes szelvény teljes értéke után és nem csak a nettó nyereményből.

1.5-ös szorzó 1,425
2-es 1.9
3-as 2.85

(érdekességként az 1.05-ös odds 0.9975 lenne náluk, így 1.05 alatt nem is engednek fogadni)

#1672 szeptember 04, 2014, 23:28:59, Nyuszika10
"Az interwetten meg rossz példa, mert ott 5% "jutalékot" fizetnek a magyar ügyfelek, ráadásul a nyertes szelvény teljes értéke után és nem csak a nettó nyereményből.

1.5-ös szorzó 1,425
2-es 1.9
3-as 2.85

(érdekességként az 1.05-ös odds 0.9975 lenne náluk, így 1.05 alatt nem is engednek fogadni)"

Azért ne általánosítsunk az Interwettent illetően,tőlem nem vonnak semmit se bruttó,se nettó.
De gondolom azért lehet mert ti aljas bónuszvadászok vagytok én pedig egy szimpatikus tag.  :angel:
Szinte alig tudom hogy kell kifizetést eszközölni náluk   ::) amíg ti talicskával toltátok ki a pénzt!

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum szeptember 04, 2014, 23:26:56
"Az interwetten meg rossz példa, mert ott 5% "jutalékot" fizetnek a magyar ügyfelek, ráadásul a nyertes szelvény teljes értéke után és nem csak a nettó nyereményből.

1.5-ös szorzó 1,425
2-es 1.9
3-as 2.85

(érdekességként az 1.05-ös odds 0.9975 lenne náluk, így 1.05 alatt nem is engednek fogadni)"

Azért ne általánosítsunk az Interwettent illetően,tőlem nem vonnak semmit se bruttó,se nettó.
De gondolom azért lehet mert ti aljas bónuszvadászok vagytok én pedig egy szimpatikus tag.  :angel:
Szinte alig tudom hogy kell kifizetést eszközölni náluk   ::) amíg ti talicskával toltátok ki a pénzt!

Ez feltételezhetőleg így van!   ;D

Elvileg csak a németektől kéne kötelezően vonniuk, de úgy apránként a magyar ügyfelek többségére is bevezették.
Én is hallottam kivételekről, de nem tudom, hogy ez adminisztrációs hiba náluk vagy csak szimplán kamuztak és egyénileg döntöttek az 5% bevezetéséről.

hali

már jó pár hete elküldtem az irataimat betfair-nek, az ügyfélazonosítás miatt, de még azóta sem jött válasz, és az oldalon is azt írja, hogy nem vagyok leellenőrizve. azt hiszem megcsináltam azt a böngészőből feltöltős dolgot is, majd utána e-mail-ben is elküldtem az iratokat. egyébként kifizetés így is megy, már többször kértem, viszont elég sokáig tart (neteller-re), van hogy fél nap mire átér, lehet amiatt, mert még nem ellenőriztek le... no mindegy, ilyenkor melyik mail-re írjak nekik?

Ma végre megkaptam a nyereményem :

(You have won 5 free spins
Your free spins can be played on Iron Man2, Iron Man 3, Mr Cashback, Hulk or Spiderman.)

Viszont nem csak ezeken a játékokon lehetett pörgetni, én Bled 2 játékot választottam és 5 pörgetés 5,31 euró

A nyeremény szabadon használható, én sportfogadásra tettem fel.

Mindenkinek sok szerencsét.

From September 4 –October 2 you can take 1 free spin on our Betfair Super Slot every day for your chance to win Free Spin bonuses. Pull the lever, match 3 symbols and you'll be guaranteed a prize.

betfair nem kér íratokat csak akkor kér ha ausztráliai eseményekre akarsz fogadni.
Szóval full fölösleges ha nem akarsz aussie rögbire fogadni de ausztrál openre sem tudsz írat elkűldés nélkül.
Beatfair kifizetése igen ennyire lassú, fél nap ezzel szerintem nincs is gond.

Idézetet írta: bendehal Dátum szeptember 06, 2014, 17:07:04
betfair nem kér íratokat csak akkor kér ha ausztráliai eseményekre akarsz fogadni.
Szóval full fölösleges ha nem akarsz aussie rögbire fogadni de ausztrál openre sem tudsz írat elkűldés nélkül.
Beatfair kifizetése igen ennyire lassú, fél nap ezzel szerintem nincs is gond.

ja rendben, akkor tárgytalan. ausztrál eseményekre meg vajmi kevés esély van, hogy fogadok :)
köszi.

Idézetet írta: lulu65bj Dátum szeptember 06, 2014, 16:01:29
Ma végre megkaptam a nyereményem :

(You have won 5 free spins
Your free spins can be played on Iron Man2, Iron Man 3, Mr Cashback, Hulk or Spiderman.)

Viszont nem csak ezeken a játékokon lehetett pörgetni, én Bled 2 játékot választottam és 5 pörgetés 5,31 euró

A nyeremény szabadon használható, én sportfogadásra tettem fel.

Mindenkinek sok szerencsét.

From September 4 –October 2 you can take 1 free spin on our Betfair Super Slot every day for your chance to win Free Spin bonuses. Pull the lever, match 3 symbols and you'll be guaranteed a prize.

Te honnan tudtad hogy megkaptad?
Nekem sem e-mail, sem üzenet, ha betöltöm a játékot, ott se semmi. Első nap nyertem én is. Próbáltam rákérdezni a chaten, de a srác azt sem tudta hol van. Azt mondta augusztus vége óta nem látott kaszinós aktivitást a számlámon, tehát nem érti hogy pörgethettem 48 órája. Aztán meg összekeverte a világ körül utazós promóval, ahol száz euróért kell játszani először.

Én is 2x írtam a chaten, és akkor adták meg. Valamint az egyik játékot akartam indítani amit nyertem, és akkor adott fel egy új ablakot, hogy elérhető az 5 free spin és még másik játékokat is ajánlott ebben az ablakban.