Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ezt ti hova kaptátok?

exchange gamesnél kell lennie ha kaptál

Én rouletteztem vele..
Valószinűleg minden gamenél ki lehet pörgetni.

A 4 dollár után,most meg 5-öt kaptam,na végre valami a Betfairtől :) Egyébként szép lassan türelmesen fellehet tornászni holdemes játékkal.

Idézetet írta: fedor911 Dátum november 07, 2014, 13:45:43
A 4 dollár után,most meg 5-öt kaptam,na végre valami a Betfairtől :) Egyébként szép lassan türelmesen fellehet tornászni holdemes játékkal.
s hol kaptál te erről értesítést?

2 euró bónuszbl 10,5 euró lett.  :)
Elég künnyű ezzel nyerni, vagy csak szerencsém volt, mert 10-15 kör alatt 1 kivétellel mindig az esélyes kéz nyert.

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum november 07, 2014, 14:17:43
s hol kaptál te erről értesítést?

belépsz és elvileg ott csücsül a bónusz a számládon én sem kaptam emailt a mairól csak a tegnapiról!

Nektek hogy volt ez a promó? Mert nekem csütörtökön és pénteken is ott volt a 2 font az exchange bonus számlámon. Aztán csütörtökön volt egy kérdőiv is, aminek a kitöltésével is 2 font bónusz jár. Kitöltöttem, és rákérdeztem chaten, azt mondták azért szombaton irják jóvá. Még sehol semmi, rákérdeztem megint, azt mondta a srác, t0z percen belül jóvá0rja. Nem irta, chat, ott egy másik azt mondta a kérdőivért már pénteken megkaptam. Na akkor ez hogy van? :D Érdemes még egy kört futni? Ki hogyan kapta meg? (tetszik ez az ingyen pénz  :D )

Idézetet írta: alexthebest Dátum november 08, 2014, 19:58:23
Nektek hogy volt ez a promó? Mert nekem csütörtökön és pénteken is ott volt a 2 font az exchange bonus számlámon. Aztán csütörtökön volt egy kérdőiv is, aminek a kitöltésével is 2 font bónusz jár. Kitöltöttem, és rákérdeztem chaten, azt mondták azért szombaton irják jóvá. Még sehol semmi, rákérdeztem megint, azt mondta a srác, t0z percen belül jóvá0rja. Nem irta, chat, ott egy másik azt mondta a kérdőivért már pénteken megkaptam. Na akkor ez hogy van? :D Érdemes még egy kört futni? Ki hogyan kapta meg? (tetszik ez az ingyen pénz  :D )

Kitöltöttem én is a kvízt, tegnap írták jóvá azt a bónuszt.

#1869 november 08, 2014, 21:47:42, benedek185
Én is kitöltöttem azt a kérdőívet 2 napja és egyelőre sehol semmi. Ilyenkor mi van? :)

Szerk.: Már tárgytalan a dolog, megoldódott. Megjátszottam a bónuszt Black Jacken,majd átraktam a pénzt a fő számlámra.  :)

Idézetet írta: alexthebest Dátum november 08, 2014, 19:58:23
Aztán csütörtökön volt egy kérdőiv is, aminek a kitöltésével is 2 font bónusz jár. Kitöltöttem, és rákérdeztem chaten, azt mondták azért szombaton irják jóvá. Még sehol semmi, rákérdeztem megint, azt mondta a srác, t0z percen belül jóvá0rja. Nem irta, chat, ott egy másik azt mondta a kérdőivért már pénteken megkaptam. Na akkor ez hogy van? :D Érdemes még egy kört futni? Ki hogyan kapta meg? (tetszik ez az ingyen pénz  :D )

A számládon belül menj bele a "Summary"-be, azon belül, ha lentebb görgetsz, megtalálod az "Exchange Games Wallet"-et, ott lesz feltüntetve a 2 euró/font stb. Értelemszerűen ezt a bónuszt az Exchange Games-en belül kell megjátszani, majd ha ez megvolt, akkor akár át is rakhatod a fő számládra.  :)

Bocs, hogy ide írok, de a mobilos részt senki nem olvassa.
Szóval betfair mobilos részén fogadásnál hol látom, hogy az aktuális oddson mennyi pénzért lehet fogadni?
Szeretném látni, mert van mikor csak pár $-ral fogadható, meg van mikor 10000$-ral.
Köszi

Nekem a Betfair mobil, amikor bejelentkeztem először a sportbook, fix oddszos oldalát töltötte be, onnan valahogy tovább lehet jutni az exchange oldalra, ahol lehet látni, hogy mire mennyit lehet tenni.

Idézetet írta: pocket Dátum november 10, 2014, 14:33:41
Nekem a Betfair mobil, amikor bejelentkeztem először a sportbook, fix oddszos oldalát töltötte be, onnan valahogy tovább lehet jutni az exchange oldalra, ahol lehet látni, hogy mire mennyit lehet tenni.

Csak, hogy világos legyen. Betfairen lehet fogadni fix oddas-szal is? Ott hol látom a limitet?

A Sportbook fix odsszos oldalnál nem lehet látni limitet, vagy engedi feltenni az összeget, vagy nem, olyan mint a többi normál sportfogadó oldal, például a bet365. Az Exchange oldalon pedig, ahogy a legtöbben ismerik a Betfairt, és ahol adják-veszik a tippeket, ott lehet látni, hogy mozognak az oddsok meg a rájuk pakolt összegek, hogy az egyben a limitet is jelenti abban nem vagyok biztos.