Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

Zolejman és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum november 11, 2014, 15:34:45
atallitod as oddsot 1.05-re es meg azt is be tudod allitani hogy ha meccs kozben esik az odds akkor ervenyesitse! De ha olyat akarsz h most 1.5 es utana mikor 1.05 lesz akkor te 1.5 on fogadhass az azert durva lenne!

Nem, nem azt akartam
Viszont nekem nem megy, ha éppen 1.50 van, és átírom 1.05-re, akkor érvényesíti az 1.50-et ...

Ezt szerintem csak fogadórobottal lehet megcsinálni. Olvasgattam ilyenekről, de nem sok pozitív visszajelzést láttam. Főleg focinál, ahol egy gól után az összes párosítatlan fogadást törlik az "asztalról", majd újraállításnál elég gyorsan teljesülhet úgy a fogadásod, hogy az nem is valós szorzó.

Idézetet írta: mukusz745 Dátum november 11, 2014, 15:52:48
Nem, nem azt akartam
Viszont nekem nem megy, ha éppen 1.50 van, és átírom 1.05-re, akkor érvényesíti az 1.50-et ...
ÉRtem én modnjuk csak lay fogadással csináltam hasonlót vagy kétszer úgyhogy nem vagyok a mestere :D mondjuk magának a betfair-nek se!

Szerintem a betfair csak azután vesz fel embereket Ügyfelesnek, miután megfeleltek a Homo erectus teszten.
Leírtam nekik, hogy nem kaptam meg az ingyen fogadásokat a tenisz promócióból, és hogy kérem, nézzenek utána és intézkedjenek. Egy órán belül visszaírtak, hogy ellenőrizték a számlámat, valóban jogosult vagyok, de az ingyen fogadás már reggel óta a számlámon van. Megnéztem, egy ingyen fogadásom valóban volt, de az még a Golf ajánlatból van ott, és le is van ez írva:

(O)Golf Special OHL Classic, Place an Outright Winner bet on the Turkish Airlines Open and receive a free in-play bet on the OHL Classic (Expires 17 Nov)

Visszaírtam nekik ezt, mire azt a választ kaptam, hogy nem-nem, én értek valamit félre, mert a teniszre kötött fogadásaim miatt kaptam a golfos ingyen fogadást :D.
Gondoltam, hogy írok nekik még egy kört, de rájöttem, hogy teljesen felesleges. Az angol munkatársaik nem beszélnek angolul, amelyik mégis, az meg gondolkodásra alkalmatlan. Ha megoldanak egy problémát, az valószínűleg csodával határos.


Ezt szépen megoldották ;D

(HD)Goodwill Free Bet, (HD)Goodwill Free bet (Expires 19 Nov)


Idézetet írta: iLogic Dátum november 12, 2014, 18:01:47
Ezt szépen megoldották ;D

(HD)Goodwill Free Bet, (HD)Goodwill Free bet (Expires 19 Nov)

Néha sikeres a Goodwill Hunting!   :ok:

kukkatsátok meg az emaileteket, kaptam 35$-t blackjackre bónuszként, 25x forgatás. tisztán kipörgött nekem 32$  :cya:

#1897 november 12, 2014, 22:11:49, Wonder68
Én is kaptam :ok:
Érdekes hogy az emailban 20€ írt, de belépve 35$ lett...
Valószínű, hogy 20Ł volt az eredeti összeg.

Ekkora nodepobonus, ritkán osztogatnak :D
Közeleg a Karácsony :great: :great: :great:

Engem vajon miért felejtettek ki?  >:( Már megint...  :crazy: Nektek gratula  ;)

20 euróból 67,5 euró lett :ok: Ma egész rendesek voltak velem a betfairesek :redchug:

Idézetet írta: Knapp Dátum november 12, 2014, 18:50:41
Néha sikeres a Goodwill Hunting!   :ok:

Vadásztam rá bőszen, elhiheted. Nem is az 5 euró érdekelt, csak az, ha meghirdetnek egy promót, akkor teljesítsék is az abban foglaltakat. Mondjuk az is igaz, hogy elég csúnya visszajelzést írtam a kitöltendő tesztre, s lehet, hogy amiatt adták csak meg inkább a jó szándékuk jeleként az ingyen fogadást. Igazából rájöttem, hogy a betfaires ügyfeleseknél csak arrogáns viselkedéssel lehet sikert elérni, a WillHill-bet365 kombónál meg a jófiút kell adni, és jön az ingyen kör :D

#1901 november 13, 2014, 10:16:12, sportfogado1111
Idézetet írta: iLogic Dátum november 13, 2014, 01:13:19
20 euróból 67,5 euró lett :ok: Ma egész rendesek voltak velem a betfairesek :redchug:

nekem elvették a nyereményemet.... át akartam tenni a sport számlámra és eltűnt az éterben...  :bash:

erre hivatkozik a chates: You unlock your winnings and return the €20 bonus once you have wagered €500 on "Blackjack Progressive" with the bonus or your own funds. If you do not use the €20 playable bonus within 7 days, the bonus and any winnings will expire.

ez mit jelent pontosan? fordítóval beszélek vele. Nem túl értelemsen fordítja ezt le. köszi előre is.

Idézetet írta: sportfogado1111 Dátum november 13, 2014, 10:13:53
nekem elvették a nyereményemet.... át akartam tenni a sport számlámra és eltűnt az éterben...  :bash:

erre hivatkozik a chates: You unlock your winnings and return the €20 bonus once you have wagered €500 on "Blackjack Progressive" with the bonus or your own funds. If you do not use the €20 playable bonus within 7 days, the bonus and any winnings will expire.

ez mit jelent pontosan? fordítóval beszélek vele. Nem túl értelemsen fordítja ezt le. köszi előre is.

Azelőtt akartad átrakni a fogadó számlára, hogy megforgattad volna 25x a teljes 20 eurót.

Idézetet írta: lacuss Dátum november 13, 2014, 10:27:52
Azelőtt akartad átrakni a fogadó számlára, hogy megforgattad volna 25x a teljes 20 eurót.

nem dehogy,megforgattam kiírta a szöveget hogy gratulálunk blablabla,még nyomtam 1 kört és megpróbáltam áttenni.

Idézetet írta: sportfogado1111 Dátum november 13, 2014, 10:13:53
nekem elvették a nyereményemet.... át akartam tenni a sport számlámra és eltűnt az éterben...  :bash:

erre hivatkozik a chates: You unlock your winnings and return the €20 bonus once you have wagered €500 on "Blackjack Progressive" with the bonus or your own funds. If you do not use the €20 playable bonus within 7 days, the bonus and any winnings will expire.

ez mit jelent pontosan? fordítóval beszélek vele. Nem túl értelemsen fordítja ezt le. köszi előre is.

A 35 dollárra nyertél még 32 dollárt, vagy a kapott 35 dollárból lett 32? Mert a kapott bónuszt nem lehet mozgatni, az a betfairnél marad.
Az utalást sikerült megcsinálnod? Tehát ott kiírta, hogy sikeres volt, vagy ott se sikerült már?