Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: corsica Dátum január 02, 2015, 11:16:15
Minden fórumozónak sikerekben gazdag új évet kívánok!
Legalább négy éve fogadtam utoljára a betfair-n. A számlám US $-ban volt. VISA kártyával forintban utaltam, ezt váltották át.Ismét ide fizetnék be, kérdezem változott-e valami azóta ezzel kapcsolatban? Továbbá: olvasom, hogy a min. tét: 0.1 Euró.
Akkor most nem 4.00 Eu/$ ??

Neked is!
Drogost kijavítanám, mert csak az exchange részen annyi, de most már van rendes sportfogadás oldala is (hányás szorzókkal és hányás displayyel :D) ahol a min. az tíz cent.

Kössz srácok. Eddig nem is figyeltem. A sportfogadási oldalon tényleg hányás  szorzók vannak.

Hali!

Hol találok Betfairen duplaesélyt végeredményre ,csak halftime/fulltime kombinációkat látok.


Idézetet írta: oldsmuggler Dátum január 03, 2015, 01:49:17
Double Chance

Kösz, és mit jelentek ezek: 1/3 2/5 4/7 4/9 4/11 ?

Ezek az angol formátumú (fractional) oddsok. A My account - Betting résznél tudod átállítani.

Sziasztok!
Nemrég regisztráltam ennél az irodánál és találtam egy hasznos opciót, a beállításoknál.
Napi veszteség (tét) limit!Tud valaki olyan bukit, ahol van ilyen?!

#1957 január 11, 2015, 21:10:50, Irtis
Vigyázzatok az Australian wallettel. Innen csak úgy lehet pénzt kivenni, ha a személyazonosságot és a lakcímet igazoló dokumentumokat egy helyi értelmiségi aláírásával igazolja! Tiszta vicc. Aki nem szeretne ezen a folyamaton végigszenvedni, az ne utaljon át pénzt az ausztrál részlegbe.

Send us one of each of these categories, certified by a community leader:

1.       Your ID

Send a copy of your passport, driving licence, or National ID card.

2.       Your address

A copy of a utility or tax bill or a bank statement will do the trick – as long as it's not more than 3 months old.


Once you've got your three documents together, get a community leader  – a doctor, a teacher, a dentist, a local councillor – to write on each one "I certify that this is a true copy of the original document", followed by their name, signature and what they do for a living.
Remember to put your username on each one so we know who you are.

Then scan it and email it to us at [email protected]. Job done.

Idézetet írta: Irtis Dátum január 11, 2015, 20:32:01
Vigyázzatok az Australian wallettel. Innen csak úgy lehet pénzt kivenni, ha a személyazonosságot és a lakcímet igazol dokumentumokat egy helyi értelmiségi aláírásával igazolja! Tiszta vicc. Aki nem szeretne ezen a folyamaton végigszenvedni, az ne utaljon át pénzt az ausztrál részlegbe.

Send us one of each of these categories, certified by a community leader:

1.       Your ID

Send a copy of your passport, driving licence, or National ID card.

2.       Your address

A copy of a utility or tax bill or a bank statement will do the trick – as long as it's not more than 3 months old.


Once you've got your three documents together, get a community leader  – a doctor, a teacher, a dentist, a local councillor – to write on each one "I certify that this is a true copy of the original document", followed by their name, signature and what they do for a living.
Remember to put your username on each one so we know who you are.

Then scan it and email it to us at [email protected]. Job done.

Ezt én is néztem... Szóval ha teszek az australian walletre, akkor onnan azt nem tehetem vissza a normál betfair számlára ha nincsenek meg ezek az aláírások? Az utóbbi időben pedig rászoktam a betfairre, de így felejtős az AO alatt.

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 11, 2015, 20:43:01
Szóval ha teszek az australian walletre, akkor onnan azt nem tehetem vissza a normál betfair számlára ha nincsenek meg ezek az aláírások?
Pontosan. Én hamisítottam egy ilyen igazolást egy kitalált tanártól, meglátjuk beszopják-e. Amúgy kész röhej, mert úgy sem tudják ellenőrizni, hogy az igazoló személy tényleg létezik-e. Meg egyébként is minek ez az egész...
Az ausztrál részleg egyébként sem túl jó, mert a régi felület van, kisebb a forgalom (emiatt valószínűleg az oddsok is rosszabbak) és nincs cash out.

Idézetet írta: Irtis Dátum január 11, 2015, 21:15:22
Pontosan. Én hamisítottam egy ilyen igazolást egy kitalált tanártól, meglátjuk beszopják-e. Amúgy kész röhej, mert úgy sem tudják ellenőrizni, hogy az igazoló személy tényleg létezik-e. Meg egyébként is minek ez az egész...
Az ausztrál részleg egyébként sem túl jó, mert a régi felület van, kisebb a forgalom (emiatt valószínűleg az oddsok is rosszabbak) és nincs cash out.

Majd írj hogy bejött-e a kamu. Van egy csomó olyan egykori aussie utasom akik imádtak(adtam nekik vegemite-ot :D), és megvan az e-mail címük, sőt vannak akikkel néha szoktunk levelezni is (nem bánnám egyszer kihasználni őket ha arra járok  ;D). Lehet hogy rápróbálok valakire, bár a nagyja már nyugdíjas...

Hi!
Ma ezt az imélt kamtam csak nem tudom mit jelent. Valaki legyen szíves fordítsa le nekem. Köszi.

"   

In just six weeks we have paid out €75,000 to loyal customers through our new weekly promotion Free Bet Mondays. And there's another €15,000 ready to trigger on Monday. Oh yes.

All you have to do to get your name in the hat is play one spin.

With Free Bet Mondays, Bonus Bar, and new promotions every week, 2015 really is the year of the Free Bet on Betfair Arcade."

A fordítás:
Mindössze 6 hét alatt 75 ezer eurót fizettünk ki a hűséges játékosainknak az új hetente megrendezésre kerülő promóciónkban, a Free Bet Mondaysban, és további 15 ezer vár kiosztásra hétfőn. Igen!
A sorsoláson való részvételhez csak egyet kell pörgetned.
2015 igazán az ingyenes fogadások éve a Betfair Arcade-en a Free Bet Mondays, a Bonus Bar és a heti új promócióknak köszönhetően.

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 12, 2015, 05:36:32
Majd írj hogy bejött-e a kamu. Van egy csomó olyan egykori aussie utasom akik imádtak(adtam nekik vegemite-ot :D), és megvan az e-mail címük, sőt vannak akikkel néha szoktunk levelezni is (nem bánnám egyszer kihasználni őket ha arra járok  ;D). Lehet hogy rápróbálok valakire, bár a nagyja már nyugdíjas...
Nyilván magyarok is tausíthatják az iratokat. Majd írok a fejleményekről.

#1964 január 13, 2015, 14:42:34, Irtis
Így igazolta Vona Gábor képzeletbeli tanár a bankszámlakivonatomat.  :D Ennyit is ér ez a hülye ügyfélazonosítási rendszer. Mostantól ki tudok venni pénzt az Australian Walletről. Szóval lehet nyomulni nyugodtan, csak egy ehhez hasonló igazolást kell gyártani.