Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: Iceman19841 Dátum március 30, 2015, 10:58:13
Sziasztok!
Hol találhatok pontos leírást a betfiarról.
fogadás ,szorzó változtatás és annak kockázatai.
lay fogadás stb
Előre is köszönöm

http://www.sportfogadas.org/cikk-Tradeles_a_Betfairen-182.html

http://learning.betfair.com/hu/


Idézetet írta: Lancer Dátum március 30, 2015, 10:00:29
Sziasztok van most 1 promó ez ránk is vonatkozik nem látok országot. https://promotions.betfair.com/sports-bet10get30-tc?promotionCode=ZSK200&returnURL=https%3A//betfair.com/sport
Betfair account will be registered in the United Kingdom or Republic of Ireland

A szorzó változtatás mivel jár?
Röviden?
Köszi

Idézetet írta: Iceman19841 Dátum március 30, 2015, 13:02:23
A szorzó változtatás mivel jár?
Röviden?
Köszi

Röviden: nő vagy csökken a szorzó.
Hosszabban: ha megtennél egy kimenetelt mondjuk 1,9-en, de jelenleg csak 1,88-ra kínálják, akkor egy csökkenés esetén nem lesz párosítva a fogadásod, emelkedés után viszont nagy eséllyel igen. Eladás (lay) esetén fordítsd meg a mondatom értelmezését.

#2045 április 15, 2017, 22:37:21, sportfogadó32
.



Idézetet írta: sportfogadó32 Dátum március 31, 2015, 01:16:23
Megérkezett az első kifizetésem Betfairtől,15 euro,mert ez a min. kifizetés banki átutalással.
Ebből 5 euro a levonás,ezután 2034 ft-os elszámolásforgalmi jutalék,így kb. 967 ft maradt a 4500-ból mire ide ért.

A 2034 ft-os elszámolásforgalmi jutalék,az nagyobb összegnél is ennyi,vagy több lesz,ha többet utalnék ki?

Ha jól tudom,ez nagyobb összegnél is ennyi lesz,pl 100 euronál.

Olvastam valahol,hogy valakinek 10 ezer ft-os utalásnál 2034 ft. volt,tehát nem változott.
Gondoltam még arra is,hogy Erste banknál a Sfift kódból van 2 fajta is,egyik 8 karakter,másik 11.,esetleg ez miatt lenne a levonás.

Jól értelmezem?  Van itt valaki aki banki utalással kéri a nyereményét?

A legegyszerűbb, ha bevezeted a Skrill-t. A banki átutalás állítólag piszkosul nem éri meg. Én kártyáztam náluk addig, amíg nem működött a skrill-em, tehát személyes tapasztalatom nincsen a banki átutlással kapcsolatban, de az biztos, hogy amíg kártyára 4-6 banki nap volt míg a pénzem megérkezett, addig Skrill esetében 1 nap volt a skrilles átfutás majd 2-3 nap a bankhoz megérkezés, jelentősen olcsóbban. Ráadásul a bank sem látja azt, hogy nem az Szrt-nél fogadok, hanem máshol. Véleményem szerint felejtsd el a nem Skrill-es be- és kifizetési lehetőségeket.

Nem működik az Erste Maestroval a Skrill,sem a bankkártya,sem a bankszámla hitelesítés.
Netelleren lehet Maestrot használni?

Idézetet írta: sportfogadó32 Dátum március 31, 2015, 01:53:46
Nem működik az Erste Maestroval a Skrill,sem a bankkártya,sem a bankszámla hitelesítés.
Netelleren lehet Maestrot használni?

Nem tudom, Netellerem nincsen. Ha komolyan gondolod a dolgot, váltsd le a Maestro-t. Esetleg a bankot is.

Idézetet írta: sportfogadó32 Dátum március 31, 2015, 01:16:23
Megérkezett az első kifizetésem Betfairtől,15 euro,mert ez a min. kifizetés banki átutalással.
Ebből 5 euro a levonás,ezután 2034 ft-os elszámolásforgalmi jutalék,így kb. 967 ft maradt a 4500-ból mire ide ért.

A 2034 ft-os elszámolásforgalmi jutalék,az nagyobb összegnél is ennyi,vagy több lesz,ha többet utalnék ki?

Ha jól tudom,ez nagyobb összegnél is ennyi lesz,pl 100 euronál.

Olvastam valahol,hogy valakinek 10 ezer ft-os utalásnál 2034 ft. volt,tehát nem változott.
Gondoltam még arra is,hogy Erste banknál a Sfift kódból van 2 fajta is,egyik 8 karakter,másik 11.,esetleg ez miatt lenne a levonás.

Jól értelmezem?  Van itt valaki aki banki utalással kéri a nyereményét?

Ja igen, az erste ilyen:
Ha kapsz akár csak egy dollárt valakitől, levonnak 2034ft valuta érkezés címén..
Valakivel így jól ki lehetne szúrni, utalgatni neki naponta 1$, és egy hónap múlva minusz 60Eft lenne a számláján :crazy:

Április 11.-ig megint van olyan promó, mint a tizis, a boszis, meg a lóversenyes volt, csak most akadályokat kell a lóval ugrani  ;D Vezetett a pacim, de az utolsó akadály után inkább tankolt  :D Vannak még új kaszinó promók azon kivül is, bár én múltkor csúnyán bebuktam vele, de azért az 5 eurósba beszállok  :)

Idézetet írta: alexthebest Dátum április 03, 2015, 14:47:16
Április 11.-ig megint van olyan promó, mint a tizis, a boszis, meg a lóversenyes volt, csak most akadályokat kell a lóval ugrani  ;D Vezetett a pacim, de az utolsó akadály után inkább tankolt  :D Vannak még új kaszinó promók azon kivül is, bár én múltkor csúnyán bebuktam vele, de azért az 5 eurósba beszállok  :)
Asszem itt is lehet F5-olni (mint a spin2win-en) mielott beer a lo. Valaki probalja ki.

Idézetet írta: junglefever Dátum április 03, 2015, 14:50:40
Asszem itt is lehet F5-olni (mint a spin2win-en) mielott beer a lo. Valaki probalja ki.

Igen, lehet. Eddig 9 futamból viszont egyet se sikerült megnyernie az én választottamnak.

Idézetet írta: iLogic Dátum április 03, 2015, 14:59:53
Igen, lehet. Eddig 9 futamból viszont egyet se sikerült megnyernie az én választottamnak.

Pff, az milyen már  :D

Idézetet írta: iLogic Dátum április 03, 2015, 14:59:53
Igen, lehet. Eddig 9 futamból viszont egyet se sikerült megnyernie az én választottamnak.

Nekem kb 20.. abba is hagytam