Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

csabax és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: LosGabos Dátum január 18, 2016, 18:22:48
Melyik gépen lehet lepörgetni az 5 free-t, mert nem találom. Thx.

Én ma pörgettem a 3 egyezőt, úgyhogy még 48 órát várnom kell. A szöveg egyébként a legnépszerűbb játékokat írta.

Idézetet írta: flamman Dátum január 18, 2016, 12:19:19
Sziasztok, betfairen hol tudok visszanézni előző napi meccset, hogy pl. mekkora oddsok, mekkora pénzforgalom volt bizonyos meccsen, kimenetelein? Láttam már ilyet, de most nem találom.

data.betfair.com

Idézetet írta: dynand Dátum január 20, 2016, 17:38:03
data.betfair.com

Köszi!
Sajna bejelentkezést kér hozzá, ha meg akarom nézni, nekem pedig nincs regisztrációm itt...

fONTOS KÉRDÉSEM LENNE HOZZÁTOK!!! Magyar e-mail ahol fel tudom venni a betfairral a kapcsolatot, tudtok-e nekem olyat mondani???

Még annyi lenne, hogy befizetni szerettem volna a sógornőm kártyájáról, és ez álltal letiltott mident!! Sajnos. Mi ilyenkor a teendő. Valami elérhetőség van???

Mit vártál ha a te neveden van a számla? [email protected] Írj rájuk hátha visszaállítják a számlád de szerintem azt fogják válaszolni hogy hívd fel őket.

Idézetet írta: szinyor9 Dátum január 21, 2016, 15:06:54
Még annyi lenne, hogy befizetni szerettem volna a sógornőm kártyájáról, és ez álltal letiltott mident!! Sajnos. Mi ilyenkor a teendő. Valami elérhetőség van???
Ez nagyon buta dolog volt, sztem 1 óra telefon plussz egy óra telefonálás a kártya tulajdonosal.
Plussz 3 példányban meghatalmazás faxolása.  :redchug:

Próbálj meg új számlát csinálni , majd feltöltesz egy minimális összeget a saját bankkártyáddal. Szerintem nem fognak baszakodni.

Nem tudsz új számlát nyitni,csak akkor ha felhívod őket és törlöd a jelenlegit.

Megkaptam a választ.  Sajnos nincs magyar anyanyelvűek, így van-e esély arra, hogy lépjen kapcsolatba velünk angolul? Elnézést kérünk a kellemetlenségért. Szólj, ha van valami más tudok segíteni. Vagy talán a GYIK majd jöhet? Szeretjük, hogy csipog is; talál meg minketBetfairCS. Mi az a GYIK???


Idézetet írta: szinyor9 Dátum január 23, 2016, 23:25:38
Megkaptam a választ.  Sajnos nincs magyar anyanyelvűek, így van-e esély arra, hogy lépjen kapcsolatba velünk angolul? Elnézést kérünk a kellemetlenségért. Szólj, ha van valami más tudok segíteni. Vagy talán a GYIK majd jöhet? Szeretjük, hogy csipog is; talál meg minketBetfairCS. Mi az a GYIK???

Azért tagolhatnád úgy a hozzászólásodat, hogy kiderüljön, melyik része származik az ügyfélszolgálattól és melyik saját!   ;)
A Gyakran Ismételt Kérdésekre a válaszok valahol össze vannak szedve a legtöbb irodánál.

Szólj, ha van valami más tudok segíteni!


Hali!
Van most ez a promo is : https://promos.betfair.com/promotion?promoCode=FREESPINSTARB20P

Nekem 5 pörgetéssel adott 0,60$

Sajnos így írtak nekem vissza ennyire értelmetlenül. Csak beemeltek nektek, kiváncsi voltam, hogy ti ezt hogy értelmezitek???Látom a gyik megfogott titeket, de örülnék neki, ha valaki tudna abban segíteni, hogy hogyan tudnék velük kapcsolatba lépni.

Idézetet írta: szinyor9 Dátum január 24, 2016, 20:44:00
Sajnos így írtak nekem vissza ennyire értelmetlenül. Csak beemeltek nektek, kiváncsi voltam, hogy ti ezt hogy értelmezitek???Látom a gyik megfogott titeket, de örülnék neki, ha valaki tudna abban segíteni, hogy hogyan tudnék velük kapcsolatba lépni.

Van akit megfogott a gyik, van aki megfogná a gyikot, ez már csak ilyen  ;D

Amúgy az lenne a legjobb ha van olyan ismerősöd aki tud angolul, és felhívjátok a betfairt.