Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

Zolejman és 3 vendég van a témában


Valószínűleg neked van igazad, mert pár nap múlva egy harmadik chates csak azt mondta hogy tudnak a blokkolásról de ha be tudok jelentkezni akkor bármilyen magyaroknak is járó promóban részt vehetek. Mondjuk a VPN-t nem szeretik és kértek hogy ne használjak.

Agyf@szt is kapnék, ha most kiraknának az oldalról, mikor egyre jobban megy a trade!

B@szottul kiakadtam! Meccs elott tettem egy over 0.5 lay fogadást, hogy skalpoljam kezdes utan, aztan kezdesnel bebssza suspendedre aztan a meccs vegeig minden kibszott piac fel van fuggesztve! Erre a support annyit nyög, hogy igen a t&c ben le van irva, hogy lehetnek ilyenek is! Egyszeruen megszunik a cash out es nem lesz elerheto. Hogy a fszba toljak akarmilyen strategiat? Persze apróbetűbe minden le van irva! Retkek

Idézetet írta: lehetnyerek Dátum október 07, 2017, 08:43:46
B@szottul kiakadtam! Meccs elott tettem egy over 0.5 lay fogadást, hogy skalpoljam kezdes utan, aztan kezdesnel bebssza suspendedre aztan a meccs vegeig minden kibszott piac fel van fuggesztve! Erre a support annyit nyög, hogy igen a t&c ben le van irva, hogy lehetnek ilyenek is! Egyszeruen megszunik a cash out es nem lesz elerheto. Hogy a fszba toljak akarmilyen strategiat? Persze apróbetűbe minden le van irva! Retkek

Megértem a kiakadásod, de fel kell fognod, hogy a "cash out" az egy opcionális funkció. Sehol nem írja, hogy garantált a jelenléte. Erre fektetni a hangsúlyt, stratégiát építeni szerintem nem szerencsés.

Sokszor felmerült már ez, hogy a játékosok háborogtak amiatt, hogy nem volt "cash out" lehetőség. Korábban amikor nem volt ilyen opció akkor is tudtunk fogadni. Most ha pont van, akkor az egy extra érték számunkra. Valahogy így kell ezt felfogni. De ez csak egy vélemény.  :beerchug:

Kicsit olyan téma, mint a "kötelező" bónusz. Az emberek megszokják, hogy kapnak, s ha nincs akkor hatalmas a felháborodás. Hol írja, hogy kötelezőek bónuszokat adni? Peace.  ;)

Idézetet írta: lehetnyerek Dátum október 07, 2017, 08:43:46
B@szottul kiakadtam! Meccs elott tettem egy over 0.5 lay fogadást, hogy skalpoljam kezdes utan, aztan kezdesnel bebssza suspendedre aztan a meccs vegeig minden kibszott piac fel van fuggesztve! Erre a support annyit nyög, hogy igen a t&c ben le van irva, hogy lehetnek ilyenek is! Egyszeruen megszunik a cash out es nem lesz elerheto. Hogy a fszba toljak akarmilyen strategiat? Persze apróbetűbe minden le van irva! Retkek

Többször jártam már így én is, a support reakciója meg annyi, hogy sajnos megszakadt a kapcsolat a helyszínnel (miközben az összes többi iroda live kínálatában ott a mérkőzés). Ezt úgy lehet kivédeni, hogy megvárod a kezdőrúgást, és csak akkor szállsz be. Hiába van ott a going in-play, simán lehet, hogy nem így fog történni.

Engem most az foglalkoztat, hogy 2 napja nem tudok kifizetést kérni Netellerre, mert azóta nem tudnak megoldani egy állítólagos technikai problémát...


valaki tudna adni egy mukodo linket?

Idézetet írta: bayerngsk Dátum október 09, 2017, 16:51:13
valaki tudna adni egy mukodo linket?

Csak kb. tíz hozzászólást kellett volna visszaolvasnod, mielőtt felteszed ezt a kérdést :D

Az a link nekem nem mukodik

Nah "kipihentem" a fentieket! Újult erővel nekilátok! Reszkessetek :D

Idézetet írta: bayerngsk Dátum október 09, 2017, 16:51:13
valaki tudna adni egy mukodo linket?

Használj ingyenes VPN-t a böngésződhöz, vagy akár a telefonodhoz. Én is azzal tolom ;)

Idézetet írta: lehetnyerek Dátum október 09, 2017, 20:54:01
Használj ingyenes VPN-t a böngésződhöz, vagy akár a telefonodhoz. Én is azzal tolom ;)

Magyar vagy más nemzetiségi IP kell?
Nem baj ha német IP?

Idézetet írta: Larsson Dátum október 10, 2017, 17:05:10
Magyar vagy más nemzetiségi IP kell?
Nem baj ha német IP?
Angol ip-t használok elég régen, soha nem szóltak érte.

Idézetet írta: Larsson Dátum október 10, 2017, 17:05:10
Magyar vagy más nemzetiségi IP kell?
Nem baj ha német IP?

Német nem jó.
Angollal csináltam egy ideig, de zárolták a számlámat egy idő után biztonsági okokból. Azóta csak magyar IP-t használok, és gond nélkül hozzáféérek az oldalakhoz (a Hide My Ip ingyenesén van 3 magyar IP is).

Sziasztok!

Valaki tud adni elérhetőséget, ami működik chrome-on vagy operán??

Nálam ezen https://www.w-sul.betfair.com/sport/ nem lehet belépni.