Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szia kelta! Megnéztem, sehol nincs feltüntetve, a lezárt fogadások között kellene lennie, de nincsen ott.

Köszi NoCukor! Lehetséges mert tényleg nem lépett pályára a meccsen Icardi.

#3152 augusztus 23, 2020, 11:34:13, Deniel555
Sziasztok! Gondoltam megosztom veletek a tapasztalataimat, hogy tanuljatok a hibámból. :)
Egy 3 napja regisztráltam kb. betfair-re és Neteller-el szerettem volna feltölteni a számlámat. Láttam hogy összesen 14 ezer forintot enged, lehet mert új felhasználó voltam nem tudom, ezért elsőre felnyomtam a 14-es felső határt, aminél ki is írta egy pillanatra hogy "pending" tehát nem jelent meg egyből a számlámon. Gondoltam biztos csak valami szokásos rutin check-et kaptam lévén mint új felhasználó, tehát egyből utána toltam még egy feltöltést hogy a teljes összeg fel kerüljön amivel nyerni szeretnék. Az is pending-re került. Egy pár órás várakozás után megkérdeztem a support team-et hogy mi a fasz a helyzet a befizetésemmel, a srác csak annyit mondott hogy valami general error ezért valószínű a Neteller hibázott, hát felhívtam őket, mivel a pénz ugye lekerült a számlámról csak sehol nem látszott. Ők azt mondták hogy minden rendben volt ezért a betfair hibázhatott csak. Jeleztem nekik a helyzetet, bizonyítnaom kellett fotókkal a fizetést és 72 órát mondtak hogy addig választ kapok e-mailben. Nem jött válasz, ma újra fel vettem velük a kapcsolatot, de már annyit sem írtak  hogy 72 óra, hanem csak hogy az ügyem be lett nyújtva és nagyon sajnálják de legyek türelmes, nem tudnak semmit igérni, azt látják hogy a Neteller-es befizetsi limitet túl toltam és ez akaszthatta meg a rendszert.... majd jelezni fognak :bash:. Szóval most várom a csodát, elég türelmetlen vagyok, de megpróbálom a jó oldalát nézni, és tanulgatom tesztelgetem a tradelési stratégiákat addig is 8) A legszebb az egészben hogy azóta fel fedeztem egy ígéretesebb stratégiát is mint amivel alapból indítani szerettem volna, szóval végülis jól jártam ezzel a "kispadra ültetéssel" . Vigyázzatok a Neteller-.es befizetéssel, ne toljatok fel túl sokat mert meg akaszthatja a rendszert úgy látszik :/ :'(

Na a mindenki által istenített iroda is tud szopatni :D

#3154 szeptember 07, 2020, 14:44:59, mikisun
Hello!
Nem emlékszem,hogy a skrill kérdésére mi a jó válasz,hogy ne baromkodjanak velem!
Töltenék fel pénzt szoftver vásárlás céljából és ugye a kérdés,hogy fogom e a pénzt pokerre,lóversenyre meg ilyesmire fordítani?
Mi a jó válasz?

#3155 szeptember 07, 2020, 19:00:54, Alk
Passz, de ha a gamblinget választod, azzal nem lőhetsz mellé. Megkérdezhetem, hogy melyik szoftver? Már csak azért, hogy ezek szerint nem lehet kártyával fizetni?

Szia Alk!
Persze,hogy megmondom!
A geeks toyról van szó!
Viszont van egy sokkal nagyobb gond,mert a válasz előtt jóval elintéztem mindent már és a geekset is sikerült megrendelni.
Nevezetesen,hogy kér vmi net framework szarságot a geeks!
Fura mert eddig nem kellett hozzá!
Azt sem tudom,hogy ki az?!
Próbáltam telepíteni,de kiír minden baromságot a rendszer,hogy api error meg ilyesmi!
Vki tudja mi lehet a baj?
Ha kell beírom ide az összes baromságot,amit kiír a rendszer.
Csak gondoltam,hátha tudja vki anélkül is!
Király,hogy mától fut a geeks de nem tudom használni a framwork szarság miatt!
Nagyon köszönöm a segítséget!

http://www.geekstoy.com/forum/showthread.php?12900-Problem-installing-Geek-Toy-on-new-Pc-with-windows-10

Itt azt írják (lap alja felé), hogy a Microsoft .net framework 3.5-ös verzióját kell telepíteni.

"I have been searching forums for help.
Concluded so far that :-
* Windows 10 comes with .Net 4.5 framework installed
* Geeks toy needs .Net 3.5 Framework for it to be installed and run
* so I need to install .Net 3.5 Framework onto a brand new PC with Windows 10 operating system installed that already has .Net 4.5 framework installed
* these 2 frameworks can both be installed and run together without problems"

Az alábbi linken ez le is tölthető, ha minden igaz:

https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=21


Na akkor ez csecs!
Nagyon köszi,hogy segitel Alk!
Sajna nekem win7 home basic van!
Próbáltunk már win 10 ez rakni a laptopokra de nem lehetett.
Nincs vmi javító pack vajon,amivel win 7 re is jó lenne ez a framework,,?



Idézetet írta: mikisun Dátum szeptember 07, 2020, 21:54:19
Nincs vmi javító pack vajon,amivel win 7 re is jó lenne ez a framework,,?
Ezt nem tudom. Azóta fejlemények? A 14 napos free trial-t akkor ki sem használtad?


Köszi szépen Admin!
Még nem,de most új fejlemény van!
Nagy küszködés árán sikerült felrakni a net frame 4.8-at a gépre,de még nem tudom,hogy működik e?
Eddig telepíteni sem hagyta,most ezt mahinációval de sikerült meglépni.
A gond most ott van,hogy előfizettem a geeksre de nem megy!
Azért ez gáz!
Már két napja kifizettem a 3 hónapos díját és semmi!
Vki ért a számtech dolgokhoz esetleg?
Geeks belépési próbálkozásaim után ezt írja ki a rendszer:

the api returned the following error codes.
header error code:ok
login error code:api error
minor error code:login task-execute-exception
ngerrorcode error code:the request was aborted:could not create
ssl/tls secure channel.


Nos,ha jól emlékszem már volt ilyen problema de nem emlékszem hogy oldottuk meg!
Mintha innen segített volna vki,akkor is.
Előre is köszönöm a segítséget Srácok!


A számtech nem az én világom, de amit bemásoltam, ott azt írta a fórumozó, hogy hiába van neki 3.5-ös verziónál frissebb, azt kell telepítenie. Például a Windows 10-hez a 4.5 tartozik, de neki a 3.5 kellett. Ezt a Geeks toy fejlesztője/fejlesztői is leokézták. A 3.5-öt tedd fel, s az elvileg megoldja a problémát.

Azt is felraktuk Alk!A 3.5 est.Akkor meg kiírta a geeks,H neki a 4.8 kell,szal csecs!A végén kiderül,H a geeksesek csesztek el vmit?Amúgy köszönöm Alk,H próbálsz segíteni!:)

Lehet érdemes lenne felvenni velük a kapcsolatot. Sajnos nem látok money back guaranteet náluk, pedig az még egy jó megoldás lehetne. Mindenesetre én írnék nekik, ha valakinek, nekik tudniuk kell, mi a gond.