Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum április 02, 2021, 18:05:11
Mastercard-dal csak befizetni lehet, semmelyik iroda sem fizet vissza!Úgy tudod kiszedni a pénzt hogy banki átutalást kérsz a számládra.A Mastercard egy rakás szar amúgy is az internetes pénzmozgatások szempontjából,különösen igaz a játékoldalakra és internetes pénztárcákra vonatkozólag.A Visával jobban jártál volna.

Igen csak banki utalás opciót sem találom sehol vagy nem is engedi azt sem.

Payments/Withdraw Methods-nál a kártyán kívűl az alternatíváknál mit kínál fel?

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum április 02, 2021, 22:51:43
Payments/Withdraw Methods-nál a kártyán kívűl az alternatíváknál mit kínál fel?

Na ugye rámentem a PÉNZKIFIZETÉS menüre.
Ott két almenü van.

egyik a hitelkártya/betéti kártya ott írja ki ezt: "Ezt a kártyát nem lehet arra használni, hogy pénzt vegyél ki vele a számládról. Kérjük, próbálkozz egy másik kártyával. Ha további információt szeretnél, kérjük, lépj kapcsolatba a kártyakibocsátó bankoddal."

A másik almenü az EGYÉB MÓDSZEREK és ott meg azt írja ki hogy: nincs fizetési adat / Nincs elérhető fizetési lehetőség.

Ez a nagyobb baj hogy banki átutalást sem tudom jelenleg megoldani írtam én ügyfélszolgálaton is nekik de nem tudtak segíteni.
OTP-s kártyám van és JUMP csomagban vagyok még de nem hiszem hogy ez lehet a gond, hisz befizetésnél minden rendben volt

Sajnos fogalmam sincs mit kellene tenned.
Ötletek:magyar nyelvű az oldal amiről idézel?Mert válts át angolra azok jobbak és informatívabbak szoktak lenni mint a magyar nyelvű oldalak.Ha már angol akkor passz.
Kérdezd meg az ügyfélszolgálatot hogyha beutalsz banki átutlással egy kisebb összeget még és játszol még (egyszer fogadsz az összeggel és jól van)akkor utána kiutalhatod-e banki átutalással?
Ha nem tetszik akkor kérdezd meg ha valamilyen elektronikus pénztárcával utalsz még be (én Netellert javaslom,de lehet Skrill vagy más egyéb) akkor utána az egész pénzt megkaphatod-e ugyanarra?
Más ötletem nincs,illetve kérdezd még meg általában hogy ebben a helyzetben hogy tudnál tőlük pénzt kivenni,hátha megmondják.
Arra viszont készülj fel hogy minden banki meg netes közvetítős utalás pénzedbe fog kerülni és többet eszedbe ne jusson a Mastercardot használni (a skrill pl. nem utal tovább szerencsejáték oldalra oda is ha avval fizetnél be hozzájuk).
Úgy érzem mindenhogy meg fogod fizetni a tanulópénzt,máskor előbb érdeklődj utána hogy hogyan mennek a pénzmozgások,megbizható-e az iroda milyen az ügyfélszolgálat,milyen ellenőrzést kaphatsz stb.Én soha sehova nem fizettem be úgy hogy alaposam meg nem néztem volna hogy hogyan tudok kifizettetni illetve próbálok beszerezni információkat a többi játékos tapasztalata alapján az adott fogadóirodáról (pl. itt a fórumon).

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum április 02, 2021, 18:05:11
Mastercard-dal csak befizetni lehet, semmelyik iroda sem fizet vissza!Úgy tudod kiszedni a pénzt hogy banki átutalást kérsz a számládra.A Mastercard egy rakás szar amúgy is az internetes pénzmozgatások szempontjából,különösen igaz a játékoldalakra és internetes pénztárcákra vonatkozólag.A Visával jobban jártál volna.

Ez nem teljesen igaz.. Valóban van olyan oldal, ahol nem fizetnek ki MasterCard-ra, de van, ahol meg gond nélkül, néhány óra alatt is.. De tény, hogy a Visa jobb.

Rosszul írja a kolléga, én MC kártyával ki-befizettem, nem volt vele gond. Azért múlt idő, mert ma nem megy, de 1-2 hete még igen. Most a 2 (igazából 3) lépcsős azonosítás kavart be szerintem, hétfőn próbálok utánajárni.

A más lehetőség szerintem azért üres neked, mert máshogy még nem fizettél be és jellemzően csak úgy vehetsz ki, ahogy már befizettél. Nekem pl. ott van a Skrill és a Neteller.  Ha befizetsz bankszámláról, utána már a kivétnek is mennie kell.

A betfair nem engedi automatikusan bárhová kikérni a pénzt, még akkor sem, ha azt már használtad befizetésre.
Példa: Ha befizettél 100 eurót netellerrel, meg 200 eurót kártyával, játszottál, és 300 euró az egyenleged, akkor nem tudod kikérni a 300-at sem netellerre, sem kártyára. Hanem 100-at enged netellerre, 200-at kártyára.

Ezt furcsállnám, ha nyersz és van 1000 €-d, akkor nem férsz a nyereséghez?

Idézetet írta: PioDVD Dátum április 10, 2021, 10:02:57
Ezt furcsállnám, ha nyersz és van 1000 €-d, akkor nem férsz a nyereséghez?

Ilyent senki nem írt.

Max. arányosan, annak függvényében, hogy melyikkel mennyit fizettél be.

Az arányost sem írta. :) De lehet, arra gondolt. (a példából nem derült ki)

Tapasztalatom nincs, mert ezer éve használtam a Skrillt (még más volt a neve, talán MB) és a Netellert, mostanában a MC kártyán ment ki-be a pénz.

Közben beszéltem a bankkal, sajnos a bf-nél a "hiba", bekapcsolták a szigorúbb azonosítást, csak a bank még szigorúbb, az SMS után még egy kódot meg kellene adni, csak arra már nem készült fel a bf, így elakad a történet. De ez valószínűleg csak a befizetést érinti, pech, hogy most az kellene nekem. :) Nem tudom, mekkora gond ez, elvileg minden kártyát érintenie kellene és így lépniük. Majd kiderül.

Megoldották, kikapcsolták az erős hitelesítést. :)
De muszáj lesz visszakapcsolni, gondolom, addig fejlesztenek.

Sziasztok!

Sikeres többlépcsős azonosítás után dombornyomott, OTP Mastercard kártyával befizettem be az oldalra (ahogy 10 éve teszem Unibet, Bet365 simán működik). Nyertem egy viszonylag nagy összeget ruletten, így elindítottam a kifizetést. Minden probléma nélkül kiìrta hogy a kártyára sikerült a kifizetés, melynek átfutási ideje 2-5 munkanap. Másnap hajnalban visszakerült az összeg a profilomra és azt mondták a banknál van a probléma (semmilyen értesítést nem kaptam a transzfer meghiusulásáról, én vettem észre...). Bementem, a bank nem lát semmilyen utalásra való kísérletet sem. Próbaltam a befizetési összeggel azonos pénzt utalni, az sem sikerült. 3 hete ígérget chaten az éppen aktuális név, hogy a pénzügyük dolgozik az ügyön és majd kapok e-mailt a megoldásról. E-mail sehol, telefonos vagy e-mailes elérhetőség sehol (telefon egy napig működött, de a chathez irányított, most már fel sem veszik), marad a chat és a várakozás. Pár napja írtam nekik, bekérték a számlakivonatomat is, azon látszik a swift es iban kódom remélem indítanak végre egy banki átutalást, mert nekem semmilyen más alternatívát nem kínál fel kifizetésre az oldal csak a kártyát ami nem működik...

Ki hogy hidalta át ezt a problémát, valakinek van hasonló tapasztalata? Abszolút tanácstalan vagyok és ők sem állnak a helyzet magaslatán. Neteller es Skrillről befizetni tudnék, de ezek után nem sok reménnyel tenném hogy még több pénzem ragadjon fent...

Köszi.

Idézetet írta: hricsi91628 Dátum április 11, 2021, 10:37:14
Sziasztok!

Sikeres többlépcsős azonosítás után dombornyomott, OTP Mastercard kártyával befizettem be az oldalra (ahogy 10 éve teszem Unibet, Bet365 simán működik). Nyertem egy viszonylag nagy összeget ruletten, így elindítottam a kifizetést. Minden probléma nélkül kiìrta hogy a kártyára sikerült a kifizetés, melynek átfutási ideje 2-5 munkanap. Másnap hajnalban visszakerült az összeg a profilomra és azt mondták a banknál van a probléma (semmilyen értesítést nem kaptam a transzfer meghiusulásáról, én vettem észre...). Bementem, a bank nem lát semmilyen utalásra való kísérletet sem. Próbaltam a befizetési összeggel azonos pénzt utalni, az sem sikerült. 3 hete ígérget chaten az éppen aktuális név, hogy a pénzügyük dolgozik az ügyön és majd kapok e-mailt a megoldásról. E-mail sehol, telefonos vagy e-mailes elérhetőség sehol (telefon egy napig működött, de a chathez irányított, most már fel sem veszik), marad a chat és a várakozás. Pár napja írtam nekik, bekérték a számlakivonatomat is, azon látszik a swift es iban kódom remélem indítanak végre egy banki átutalást, mert nekem semmilyen más alternatívát nem kínál fel kifizetésre az oldal csak a kártyát ami nem működik...

Ki hogy hidalta át ezt a problémát, valakinek van hasonló tapasztalata? Abszolút tanácstalan vagyok és ők sem állnak a helyzet magaslatán. Neteller es Skrillről befizetni tudnék, de ezek után nem sok reménnyel tenném hogy még több pénzem ragadjon fent...

Köszi.
Mastercard kártyára nem lehet kifizetést kérni sehol. Csak a kártyához tartozó bankszámlára banki utalást. Csak VISA-ra lehet kifizetést kérni.

Én már egyszer leírtam.Amelyik játékoldallal kapcsolatban voltam/vagyok tudomásom szerint egyik sem fizet vissza Mastercardra.(És az utóbbi 18 évben amióta játszok néhány kétes hírű helyet illetve néhány kevésbé ismert újat leszámítva szinte mindenhol volt pénzmozgásom.)De banki átutalással visszakérheted a pénzed ha MC-vel fizettél be,én így utaltam vissza a Unibetről,PartyPokerről és a PokerStarsról.Hogy a Betfairrel mi a helyzet azt nem tudom mert korábban Visa-t használtam náluk aztán meg Skrillt.
Ha valaki szerint egyes termek fizetnek vissza MC-ra akkor írja le légy szíves hogy melyikek azok,honnan tolták vissza a pénzt egyenesen a kártyára (és nem banki átutalással a mögötte levő számlára mert egy banki átutalás eseleg sokba is kerülhet-a bank számít fel sokat,vagy nem biztos hogy engedi a  terem).
Ha tartósan akartok játszani és kerülni az idegbajt a pénz miatt akkor felejtsétek el a Mastercardot és Visát kérjetek!

Igen unibeten és bet365ön is banki átutalással fizettem ki a nyereményt (ingyen), mivel magára a kátyára nem tudnak utalni, de ez az oldal valamiért nem engedi ezt az opciót. Pedig a leírásukban elfogadott a magyar Mastercard. Ha csinálok egy visa kártyát az otpnél es arról befizetek, majd arra ki az szerintetek megoldást jelenthet? Mert a leírásukban az is szerepel hogy annyit fizethetek ki amennyit be... ( magyarul nem nyerhetek?!) Több millió forintról van szó, így abszolút nem érdekelne a 15 eurós banki átutalási díj sem ha engedné végre. Leginkább az az idegesítő, hogy chaten nincs megoldás az állítólagos pénzügy meg 3 hete hallgat. Skrillről vagy netellerről mi a tapasztalatod? Sok jót nem olvastam róluk próbálom utolsó opciónak hagyni 10-15% levonnak állítólag a transferek végére.