csabax tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában



Idézetet írta: csabax Dátum október 17, 2015, 11:08:56
West Brom - Sunderland

Tipp: West Brom  :great:
Odds: 2.00
Tét: 10
Fogadóiroda: bet365


Hazai győzelmet várok!

Már csak azért is ezt teszem, mert kimondottan gyenge az utolsó előtti helyen álló vendégcsapat, de igazából azért fogadok a WBA sikerére, mert egyelőre még nem számítok az új edző okozta nagyobb felbuzdulásra. Mint ismeretes, Sam Allardyce lett a Sunderland menedzsere. Bár őt élvonalbeli angol menedzsernek tartom, az a helyzet, hogy már nem ez a véleményem a mostani együtteséről, s nem hiszek abban, hogy Sam bácsi néhány nap alatt tudott változtatni ezen.

Ugyan a hazai gárda sem félelmetes, sőt, egyáltalán nem az, de a vendégcsapat formája - hogyan is fogalmazzak visszafogottan? - mégiscsak nagyon siralmas. Még nincs hazai győzelme a West Bromnak, s ha van ellenfél, amelyik ellen bepótolhatja ezirányú lemaradását, akkor az a Fekete Macskák együttese.

Nem számítok élvezetes meccsre hanem annál inkább brusztolós, hajtós és hibákkal tarkított összecsapásra, de az a véleményem, hogy a WBA otthon tudja tartani a három pontot.

Hiányzók: Ben Foster, illetve Lens, Coates és Matthews.

Tipp: West Brom.

1-0


Idézetet írta: csabax Dátum október 17, 2015, 12:09:32
Southampton - Leicester

Tipp: 3.5 gól felett  :beerchug:
Odds: 2.75
Tét: 10
Fogadóiroda: bet365


Gólokra gyúrok! Már alapból is gólban gazdag ígérkezik a találkozó, úgy elsőre és sokadjára is legalább 3-4 gólt saccolok, s mivel reménykedem, hogy az a 3 találat inkább 4 gól lesz, arra fogadok, hogy 3.5 gól felett lesz a mérkőzésen. Mindkét csapat jónak nevezhető formában van, egyiktől sem idegen a gólszerzés, emellett pedig kapott gólok tekintetében is egyaránt jól áll mind a két együttes, tehát nagyon úgy tűnik, hogy egy kis szerencsével tényleg nagyon gólgazdag lehet a találkozó.

A vendégekben simán benne van egy szerzett gól, de amilyen jól kezdte az idényt a Leicester, talán még a 2 gól is. Ha pedig minden jó lesz és összejön a két vendéggól, akkor már teljesen nyert ügy van és hátra lehet dőlni, hiszen a többi gólról gondoskodni fog a hazai együttes. Sőt, ha a Szenteknek "kijön a lépés", akkor még akár egyetlen vendéggól is elegendő lehet, mert akkor a hazaiak - nagy valószínűség szerint - rámolni fognak hármat-négyet-ötöt-hatot.

Van két olyan játékosuk a hazaiaknak, akikben nem csak az a közös, hogy csatárok, hanem az is, hogy gólérzékenyek: Graziano Pelle az egyik, Dusan Tadic pedig a másik. Mindkét focista előtt ott van a számtalan példa, hogy nagyon jó ajánlólevelet jelent a Southampton játékosának lenni, s az ebben a csapatban nyújtott pazar teljesítmény után szinte garantált a nagyon gazdag klubokba való szerződési lehetőség. Vagyis a kimagasló pénzkereseti lehetőség. Ha jobban belegondolok, akár még egy másik Southampton-játékos, Sadio Mane is ide sorolható. Ha minden klappol és ők ketten-hárman jó napot "fognak ki", akkor simán képesek arra hogy fejenként 2-3 gólt szerezzenek és felhívják magukra a pénzes klubok figyelmét. Most itt van egy nagy lehetőség, hiszen abban biztosak lehetnek a hazaiak, hogy kapott gólok esetén sem fog bunkerbe beállni a vendégcsapat, hanem rohamozni fog az egyenlítésért.

Ha tényleg nagyon jól fog működni minden, akkor 3-4 gólnál sokkal több lesz ezen a meccsen és simán jöhet a háromnál több gólról szóló tippem.

Tipp: 3.5 gól felett.

4 gól (2-2)

#11329 október 18, 2015, 17:22:48, csabax
Köln - Hannover

Tipp: Köln  :noway:
Odds: 1.95
Tét: 10
Fogadóiroda: bet365


Nagyon úgy tűnik, hogy nem érdemes kihagynom ezt a hazaiak győzelmére kínált közel duplázós szorzót. Már csak azért is, mert már akkor is, amikor még szó sem volt oddsról ennél a meccsnél, kizárólag csakis a Kecskések egyértelmű sikerében gondolkoztam. Amikor pedig kijött a bukik 2-höz közeli ajánlata, akkor csak bámultam, mint borjú az új kaput, s arra gondoltam, hogy ezek a bukmékerek vagy nagyon el vannak tévedve, vagy pedig olyan infók birtokában vannak, amikhez én - bármennyire is keresgélek - nem jutok hozzá. Van még egy másik elképzelésem is a bukikról: nagyon jó "anyaghoz" jutottak hozzá.

Szerintem semmi sem indokolja a hazaiak ennyire magas győzelmi szorzóját, de ha ez van, hát akkor ez van, s nincs mese, illik elfogadni. A hazai csapat jó formában van, ellenfele viszont nagyon pocsékban. A Köln eddig jól teljesít otthon (nincs még veresége sem), ám a Hannover gyengécske idegenben (nincsen győzelme sem). A házigazda gárda az élmezőny elején van, míg a Hannover az utolsó előtti helyen van. Azzal számolok, hogy a kölni csapat még huzamosabb ideig a német élvonal első felében szándékozik tartózkodni, s ehhez mindenképpen szüksége van a hannoveriek elleni 3 pontra.

Ehhez a győzelemhez nyilván és leginkább Modeste és Osako tud hozzájárulni gólok formájában, de tőlem akár még Zoller is bekapcsolódhat a buliba. Én egyáltalán nem ellenzem a dolgot! A vendégcsapat középen is, hátul is eléggé ingatag, elöl pedig nagyon látszik, hogy az általában a társak támogatása nélkül maradó Sobiech egyszemélyben túl kevésnek bizonyul ahhoz, hogy nyerni tudjon a Hannover. Szerintem nem kell semmi más a hazai győzelemhez, csak egy kis odafigyelés, koncentráció, hasonlók és ha ez megvan, akkor simán összehozható az otthoni három pont.

Tipp: Köln.


0-1

Idézetet írta: csabax Dátum október 17, 2015, 16:27:57
Real Madrid - Levante, 1.5 gól felett a hazai csapat  :great:
30. perc: 2-0

#11331 október 18, 2015, 23:01:35, csabax
Molde - Mjondalen 1  :great:


#11332 október 19, 2015, 11:38:53, csabax
Talán:

Minaur Baia Mare - HC Metalurg, HC Metalurg +5.5 hendikep  :great:

#11333 október 19, 2015, 14:10:29, csabax
Sparta Rotterdam - FC Oss 1  :great:


#11334 október 19, 2015, 15:08:01, csabax
Newcastle - Norwich, szerez gólt a vendégcsapat  :great:

#11335 október 19, 2015, 16:30:39, csabax
Rosenborg - Bodo/Glimt, 1.5 gól felett  :great:


#11336 október 19, 2015, 17:32:15, csabax
FC Köbenhavn - Hobro 1  :great:

#11337 október 18, 2015, 18:46:50, csabax
Van egy csapatom a FANTASY PREMIER LEAGUE-ben és néhány nappal ezelőtt - még a mostani forduló elkezdése előtt - a következő igazoláson babráltam: Wijnaldum (Newcastle) jött volna csapatom valamelyik jelenlegi focistája helyett. Sőt, már annyira készen volt a dolog, hogy már csak jóvá kellett volna hagynom az igazolást, de valamiért mégsem tettem meg ezt és minden maradt a régiben.

Nos, nagyon úgy tűnik, hogy most verhetem a fejem a falba, hiszen Wijnaldum már 3 szerzett gólnál tart a Norwich ellen.  ;D

U.i.: Már 4 szerzett gólnál jár Wijnaldum.

#11338 október 19, 2015, 18:37:41, csabax
Partizan - Javor, DNB 1  :great:

#11339 október 19, 2015, 18:16:51, csabax
Inter - Juventus, szerez gólt a hazai csapat  :noway: