Online Fogadóirodák Blokkolása

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


nem megy, a weboldal nem érhető el

Idézetet írta: tharom2 Dátum augusztus 14, 2014, 10:47:27
nem megy, a weboldal nem érhető el
Te már elvesztél, nem tudok rajtad segíteni.  :P

#182 augusztus 14, 2014, 13:44:07, BvB_09
Idézetet írta: tharom2 Dátum augusztus 14, 2014, 10:41:36
Nálam nem működik ma már ez a link http://www.sportgiochi365.com
:o :o :o :o

Én Nekem sem, hiába próbálkoztam. Mindegy, találtam egyelőre másik domaint. Lehet, hogy csak technikai probléma van  :)

Már működik, tényleg csak technikai probléma volt.

Ha véletlenül látnák a hatóságnál a magyar ügyfelek befizetéseit, akkor ma idegbajt kapnának: tegnap blokkolták a bet365-t, erre ma az ügyfelek tömegesen tolják be oda a 60,000 ft-okat. (a kick off bónusz miatt)

Más.
A 10bet valószínűleg pont azért került le a blokkolásra váró irodák listájáról, mert vállalta, hogy kitiltja a magyar ügyfeleket, azaz nem végez "illegális" tevékenységet kis országunkban.
Ebből legalább tudjuk, hogy ha lekerül egy iroda a listáról, akkor az rossz jel is lehet...

A titanbetnél meg az az üzenet fogadott, hogy új magyar ügyfeleket nem fogadnak a szabályozás miatt, egyébként meg nesze egy 5 eurós freebet: bet5free a kód.


10bet válaszolt, kiutalták a pénzemet neteller számlára.


Érdekes, hogy a Bet365 nem is reagált e-mailben a blokkolásra, csak a bónuszról küldtek értesítőt. Így viszont nem tudom, érdemes-e egyáltalán rástartolni...

Még mindig nagyon ül a pár napja tett IQ tesztes hasonlata itt vkinek.. elképesztő mi megy a fórumban, a többnyire eddig "láthatatlan" tagoktól :D
Nem tudom eldönteni néha, hogy röhögjek, vagy fogjam a fejem.. :crazy:

Én nem értem minek kell folyamatosan fosni. Van kismillió alternatív domain, van Zenmate, van TOR, vannak VPN szolgáltatások, akkor minek. Akkor is elérem őket ha nem akarom. Az meg hogy Frankfurtból érem el őket hirtelen, addig nem zavarja őket, amíg nem próbálom kijátszani a szabályokat.

Idézetet írta: prince62 Dátum augusztus 14, 2014, 14:13:59
Érdekes, hogy a Bet365 nem is reagált e-mailben a blokkolásra, csak a bónuszról küldtek értesítőt. Így viszont nem tudom, érdemes-e egyáltalán rástartolni...

Hülyén mutatna, ha egy komoly cég azt írná emailben az ügyfeleinek:
"szarunk a magyar hatóságok értelmetlen blokkolási kísérletére"

A bónuszajánlat meg ez nélkül is pont azt mutatja, hogy a magyar ügyfelek fontosak nekik továbbra is, innentől csak rajtad múlik rástartolsz-e az ajánlatra.

Mondjuk aki eloszor kerul ilyen helyzetbe annak fura lehet de majd beleszokik. 14 eves koromtol vagyok kolis azokat is folyton ki kellett jatszani, de az elejen ugyanilyen elveszettnek ereztem magam :)

A droidok beindultak már a betclic.biz is rajta a listán.

Idézetet írta: Wezli Dátum augusztus 14, 2014, 16:08:30
A droidok beindultak már a betclic.biz is rajta a listán.

Ezt hol láttad?
A Felügyelet oldalán, a hirdetményekben még nincs nyoma.

Egyébként az Unibethez nem lehet befizetni Skrill és Netellerről. Ezt bírták írni:

"A Skrill/ Neteller befizetési lehetőség sajnos biztonsági okokból megszűnt a magyar piacon, kérem tekintse meg az egyéb befizetési opciókat a Számlám/ Befizetés menüpont alatt."

Idézetet írta: beerka Dátum augusztus 14, 2014, 16:15:03
Ezt hol láttad?
A Felügyelet oldalán, a hirdetményekben még nincs nyoma.

Egyébként az Unibethez nem lehet befizetni Skrill és Netellerről. Ezt bírták írni:

"A Skrill/ Neteller befizetési lehetőség sajnos biztonsági okokból megszűnt a magyar piacon, kérem tekintse meg az egyéb befizetési opciókat a Számlám/ Befizetés menüpont alatt."

http://www.szf.hu/hirdetmenyek.html