TippmixPro

Előző téma - Következő téma

reca81 és 22 vendég van a témában


#2100 január 16, 2024, 14:38:43, Crowz
Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 09, 2024, 14:33:36Mondjuk ha nem erted miert jo ha bonuszokat kap egy jatekos az regen rossz.
Segitek. +EV

Jééézusom...
mondjuk ha nem érted, hogy hogyan működik a piacgazdaság és a kapitalizmus és azt hiszed, hogy a gamblereknek kitalált -+EV fogalmak irányítják azt, hogy az irodák (pláne amelyek monopol helyzetben vannak egy piacon) majd szívjóságból hozzátok vágnak ingyen pénzt,csak úgy, feltételek nélkül (mivel feltételekkel általában úgyis gyorsan bebukod nekik az összeget...)  akkor van egy rossz hírem....

Idézetet írta: Knapp Dátum január 09, 2024, 22:23:16Hát nem.
Aki komolyan játszik, az tudja, hogy a bónusz maga a garantált profit!

A bónusz meg az irodák részéről egy eszköz a fogadók megtartására.
Egy komoly irodának belefér.
Persze csak akkor van rá szükség, ha verseny van az irodák között, illetve ha szeretnéd a "márkahűséget" növelni és bizony a brandet építeni!

A bónuszvadászos idők tavaly pedig megint visszatértek, mikor a bet365 és az unibet illetve a vegas is versenyzett értünk.
Ami neked "ki nem szarja le", az valójában fél millió forint plusz volt.

Egyébként az unibetnél lévő pénzedhez kb. 3 mp alatt juthatsz hozzá és költheted is egyből vagy veheted fel atm-ből.
Ezt bizony a verseny hozta.


Lol garantált profit....le vagytok ragadva 2009-ben...
nekem a Zrt eddig kb összesen 450-500K körüli bónuszt dobott az elmúlt x évben (2020-23), szóval nem talált ez sem. (mondjuk ez lehet amiatt volt, mert 6 számjegyű összegekkel játszottam akkortájt :)  A fogadók nem nagyon mennek sehova, pláne miután már a pénzkezelés sem legális szürke irodákból, egyre több magyarországi bank egyszerűen nem fogad el tranzakciót ilyen forrásokból... plusz a zéertés jövedelem hivatalosan is adómentes, barátom... :D
Sok sikert a bet365 illetve az unibethez, gondolom a naponta változo oldalak, VPN-ek, mindenféle netes pénztárcaközötti konverziós díjak között neked van olyan konstrukció ami működött, de ez meg az állami zéertés topik... ha bónuszt akartok, játsszatok külföldi irodában mint régen, sok sikert, de ne várjátok már az állami irodától, hogy dob még bónuszt, pláne ha az onnan szerzett jövedelem is adómentes :beerchug:
ha ez nem lenne, én se használnám, mert igazából ipari hulladék....

Nem fogok neked regenyt irni, meghagyom Knappnak, aki nalam sokkal jobban tud ervelni es magyarazni.

Ha van mondjuk 3 olyan oldal, akiknel rendszeresen jatszok, mert megutik a mercet, akkor oda fogok elsosorban befizetni ahol bonuszt kinalnak. Ez alol a bet365 volt kivetel. Ha ott alltam befizetes elott, akkor mindig megneztem kinalnak e valahol valamit. Es ha igen odavittem a penzem. Kiforgattam es mentem tovabb.
Ennek semmi koze a piacgazdasaghoz vagy a kapitalizmushoz.
Ez ugyfelcsalogato.
A vegas sem azert kinal minden heten foci bonuszt mert jotekonykodnak. Hanem mert ugyfeleket akarnak szerezni. Ez igy mukodik. A legjobb modja a bonusz adas.
Ha nekem nem kinal semmit pro akkor miert jatszanek naluk? Akkor inkabb megyek a 22betre ahol vasarnap ejjel es unnepnap is 15perc es a kartyamra kier a penzem. Vagy megyek az unibetre ahol csak tavaly tobb100k volt a bonusz es freebet amit kaptam.
Ahhoz hogy rendszeres bonusz nelkul tomegeket vonzzon a pro, ahhoz bet365 szint kene. De hat az olyan messze van mint az Austral Open.

Idézetet írta: Sanci1962 Dátum január 16, 2024, 12:31:05Hello! Tudnátok segíteni egy kérdésben nekem? Az lenne a kérdésem, hogyan tudom beállítani az értesítéseket tippmixpron?Azt hogyha van nyeremény akkor küldjön üzenetet.
Előre is köszönöm szépen.

#2103 január 17, 2024, 17:06:23, Knapp
Idézetet írta: Crowz Dátum január 16, 2024, 14:28:12Jééézusom...
mondjuk ha nem érted, hogy hogyan működik a piacgazdaság és a kapitalizmus és azt hiszed, hogy a gamblereknek kitalált -+EV fogalmak irányítják azt, hogy az irodák (pláne amelyek monopol helyzetben vannak egy piacon) majd szívjóságból hozzátok vágnak ingyen pénzt,csak úgy, feltételek nélkül (mivel feltételekkel általában úgyis gyorsan bebukod nekik az összeget...)  akkor van egy rossz hírem....

Lol garantált profit....le vagytok ragadva 2009-ben...
nekem a Zrt eddig kb összesen 450-500K körüli bónuszt dobott az elmúlt x évben (2020-23), szóval nem talált ez sem. (mondjuk ez lehet amiatt volt, mert 6 számjegyű összegekkel játszottam akkortájt :)  A fogadók nem nagyon mennek sehova, pláne miután már a pénzkezelés sem legális szürke irodákból, egyre több magyarországi bank egyszerűen nem fogad el tranzakciót ilyen forrásokból... plusz a zéertés jövedelem hivatalosan is adómentes, barátom... :D
Sok sikert a bet365 illetve az unibethez, gondolom a naponta változo oldalak, VPN-ek, mindenféle netes pénztárcaközötti konverziós díjak között neked van olyan konstrukció ami működött, de ez meg az állami zéertés topik... ha bónuszt akartok, játsszatok külföldi irodában mint régen, sok sikert, de ne várjátok már az állami irodától, hogy dob még bónuszt, pláne ha az onnan szerzett jövedelem is adómentes :beerchug:
ha ez nem lenne, én se használnám, mert igazából ipari hulladék....

A piacgazdaság úgy működik normális esetben, hogy nem hoznak létre mesterségesen, állami segítséggel monopolhelyzetet a riválisok kiirtásával.
Pont azért nincsenek bónuszok, mert nincs piaci verseny.
A tippmixpro nem akar versenyezni, a többit meg nem hagyják.

Hja és ilyen környezetben a szorzókkal sem kell versenyezniük, vagy mondjuk a kifizetés gyorsaságában.
Ezek meg is látszanak ám.
Csápolhatsz ennek, de érted sem kell ezentúl versenyeznie a tippmixpronak.
Nem csak én szívtam meg, hanem te is, csak neked lassabban esik le.

Hm.
Ha szerinted gyorsan bebukom a bónuszösszeget, mert annak feltételei vannak, akkor asszem te még 2009-be se érkeztél meg...


Na és a más irodáktól szerzett nyereményeid után mennyit adóztál eddig?
És persze minden nyertes szelvényed leadóztad, nem kivonva belőlük a vesztes szelvényeid árát, ugye?
Mert hogy hivatalosan így kéne.     ;) 

Hja, tényleg hatalmas versenyelőny az adómentesség...   ;D

Az internetes pénztárcák költségei tényleg elég magasak, de mondjuk az unibetnél használható revolut azonnali ki- és befizetést biztosít, a revolut részéről ingyenesen.
 Ingyen utalok onnan is, meg fizetek vele, váltok devizát vagy vásárolok vele online, sőt, még ingyenesen készpénzt is vehetek fel vele az unibetes kiutalásom elindításának percében is.
Hja. Állsz bármelyik ATM-nél, rányomsz a telódon az unibet oldalán a kifizetésre, 3 mp-en belül a revolut számlán a pénz, pár mp múlva meg a kezedben.
Ez 2024.
Ennyit arról, ki ragadt le 2009-ben.
(Mert az is a te költséged, veszteséged, mikor hetente 2-3 napig más használja a pénzed és nem te!)

Bár nekem is ritkán kell készpénz, csak szemléltetni próbáltam, hogy mennyivel előrébb jár az, aki versenyeztetve van a piacon és felhasználóbarát szolgáltatást akar nyújtani...
Nem véletlenül megy a hazudozás az említett "nem biztonságos" pénzügyi szolgáltatóról is...

Ehhez képest a helyzetbe hozott tippmixpro ügyfélszolgálatnak volt pofája 20 nap után válaszolni egy emailre, amelyet egy belépési problémával kapcsolatban írtam.
Mégis hol és ki engedhetné ezt meg magának egy piacgazdaságban?!


A külföldi irodákkal nem csak bónuszokat vesztettünk, hanem követendő mintákat és egy szemléletmódot is, aminek átvételére így nem is lesz rákényszerítve az állami szolgáltató.
(meg a kamuriválisa sem)

Idézetet írta: Knapp Dátum január 17, 2024, 17:02:22Bár nekem is ritkán kell készpénz, csak szemléltetni próbáltam, hogy mennyivel előrébb jár az, aki versenyeztetve van a piacon és felhasználóbarát szolgáltatást akar nyújtani...
Nem véletlenül megy a hazudozás az említett "nem biztonságos" pénzügyi szolgáltatóról is...
Questor-károsultak likes this.

Idézetet írta: Knapp Dátum január 17, 2024, 17:02:22A piacgazdaság úgy működik normális esetben, hogy nem hoznak létre mesterségesen, állami segítséggel monopolhelyzetet a riválisok kiirtásával.
Pont azért nincsenek bónuszok, mert nincs piaci verseny.
A tippmixpro nem akar versenyezni, a többit meg nem hagyják.

Hja és ilyen környezetben a szorzókkal sem kell versenyezniük, vagy mondjuk a kifizetés gyorsaságában.
Ezek meg is látszanak ám.
Csápolhatsz ennek, de érted sem kell ezentúl versenyeznie a tippmixpronak.
Nem csak én szívtam meg, hanem te is, csak neked lassabban esik le.

Hm.
Ha szerinted gyorsan bebukom a bónuszösszeget, mert annak feltételei vannak, akkor asszem te még 2009-be se érkeztél meg...


Na és a más irodáktól szerzett nyereményeid után mennyit adóztál eddig?
És persze minden nyertes szelvényed leadóztad, nem kivonva belőlük a vesztes szelvényeid árát, ugye?
Mert hogy hivatalosan így kéne.     ;) 

Hja, tényleg hatalmas versenyelőny az adómentesség...   ;D

Az internetes pénztárcák költségei tényleg elég magasak, de mondjuk az unibetnél használható revolut azonnali ki- és befizetést biztosít, a revolut részéről ingyenesen.
 Ingyen utalok onnan is, meg fizetek vele, váltok devizát vagy vásárolok vele online, sőt, még ingyenesen készpénzt is vehetek fel vele az unibetes kiutalásom elindításának percében is.
Hja. Állsz bármelyik ATM-nél, rányomsz a telódon az unibet oldalán a kifizetésre, 3 mp-en belül a revolut számlán a pénz, pár mp múlva meg a kezedben.
Ez 2024.
Ennyit arról, ki ragadt le 2009-ben.
(Mert az is a te költséged, veszteséged, mikor hetente 2-3 napig más használja a pénzed és nem te!)

Bár nekem is ritkán kell készpénz, csak szemléltetni próbáltam, hogy mennyivel előrébb jár az, aki versenyeztetve van a piacon és felhasználóbarát szolgáltatást akar nyújtani...
Nem véletlenül megy a hazudozás az említett "nem biztonságos" pénzügyi szolgáltatóról is...

Ehhez képest a helyzetbe hozott tippmixpro ügyfélszolgálatnak volt pofája 20 nap után válaszolni egy emailre, amelyet egy belépési problémával kapcsolatban írtam.
Mégis hol és ki engedhetné ezt meg magának egy piacgazdaságban?!


A külföldi irodákkal nem csak bónuszokat vesztettünk, hanem követendő mintákat és egy szemléletmódot is, aminek átvételére így nem is lesz rákényszerítve az állami szolgáltató.
(meg a kamuriválisa sem)


Akkor én is írtam nekik, amikor nem lehetett belépni. Kaptam választ, amire én így válaszoltam: "Van pofájuk 41 nap után válaszolni? Hol élünk a 20.században?"

Nézzetek rá a promó fülre, én kaptam most egy 10 ezres bónuszt.

Idézetet írta: Zzz Dátum január 19, 2024, 15:18:43Nézzetek rá a promó fülre, én kaptam most egy 10 ezres bónuszt.

Milyen jellegű bónusz?

Nálam a megújulás előtt gyönyörűen jöttek a bónuszok, azóta pedig semmi.

Idézetet írta: dki1980 Dátum január 19, 2024, 15:44:25Milyen jellegű bónusz?

Nálam a megújulás előtt gyönyörűen jöttek a bónuszok, azóta pedig semmi.
Befizetés nélküli. Bónusz szekcióban kellett beírni egy bónuszkódot és rögtön jóváírták. 2-szer kell forgatni min. 1.5-ös odds-on, hogy kivehető legyen.

Idézetet írta: dki1980 Dátum január 19, 2024, 15:44:25Milyen jellegű bónusz?

Nálam a megújulás előtt gyönyörűen jöttek a bónuszok, azóta pedig semmi.

Hello! Mikor regisztráltál hozzájuk? Mert ide se jön semmi mióta újitottak.

Jajj bocsi, Zzz :) Nem neked ment a kérdés hanem Dki-nek. ;)

Idézetet írta: Csenii Dátum január 19, 2024, 18:03:43Hello! Mikor regisztráltál hozzájuk? Mert ide se jön semmi mióta újitottak.

Az első nap, amikor elindult az eredeti Pro  :redchug:

Idézetet írta: Zzz Dátum január 19, 2024, 15:18:43Nézzetek rá a promó fülre, én kaptam most egy 10 ezres bónuszt.

Nekem 80k jött  :ok:  :great:

Idézetet írta: dki1980 Dátum január 19, 2024, 18:13:03Az első nap, amikor elindult az eredeti Pro  :redchug:

Akkor ezért kapod. A régiek levannak sz*rva. Még egyet újitanak rajta, aztán te is le leszel. ;) Legalább ez boldogítson bennünket, halandókat. :D
Amúgy köszi a választ. ;)

Ja, hogy az eredeti. Oké. Nagyon nem vagyok ma képben. :D Akkor én miért? Nem? :O