Magyarok az Olimpián!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hány aranyérmet szerez Magyarország?

0-1
1 (3.1%)
2-3
11 (34.4%)
4 vagy több
20 (62.5%)

Összes szavazó: 31

Szavazás lezárva: július 28, 2012, 15:21:28

Lochte brutál lesz az már most látszódott, szerintem teszem is majd.

Húú de mák, hogy fortunán nem lehetett rakni Laci 1-3-ra, ezt így megúsztam. Phelps azért majdnem ellazulta ;D Az mekkora betli lett volna, ha kiesik...

Szerintem gyenge ez a Phelps. Sima Lochte lesz este. Laci meg... nem is tudom. Csak ment Phelpssel, aztán gondolta elég lesz. Nem lett :'(

Istenem. Sosem értettem miért kell ennyire ellazsálni egy előfutomat.  Meg is érdemeljük. mi a faszért kell Phelpset követni meg nézni. Úszni kell a saját tempóban és kész. Csak tudja hogy kell 4.11-4.12-t úsznia. Még az a szerencsétlen Marin is megelőzte Lacit.

A két úszás láttán azt mondom, Milánéknak mégsem kell majd olyansokat fizetni a nyerteseknek az érmekért..

Olimpia előtt pár hónappal volt egy kis vitám egy másik fórumon vagy itt azt már nem tudom.,meg fészbukkon is ;D)arról hogyan szerepelnek majd a magyar úszók az olimpián.Én azt mondtam egy érem lesz esetleg meg pár döntő...Mindenki lehurogott hogy lehetek ilyen negatív meg hogy biztos nem így lesz mivel az eb-n jól szerepeltek.Igen csak hogy nem az eb-re kell kihegyezni a formát.Látszott ez ma Lacin is...és a többieken is fog szerintem.Reméltem akkor is hogy azért nem lesz igazam mivel örülnék sok sok éremnek énis meg fanatikus magyar szurkoló vagyok de a realitás mást mondat velem.Szerintem most a vizes küldöttség még a minimális elvárásokat se fogja hozni.Nekem Cseh Laci az egyik leginkább túlsztárolt uszó.(elmúlt évek alapján mondtam bárki bármit NULLA eredménnyel nagy világversenyekről..ne vegyük ilyet ide mint huszadrangú eb olimpia előtt) Volt szó itt 12éremről én személy szerint azt is sokallom.Én örülnék már 6-8éremnek is.SZivem persze mást most hogy majd behúzunk 15-20érmet de a helyzet összképe teljesen mást mond.
Persze tudom majd itt is sokan az ellenkezőjét mondják és majd írják milyen negatív vagyok(teljesen jogosan) de azért ha magunkba nézünk mi is valami hasonló várunk(persze úgy ahogy itt mindenki énis reménykedek a jobb eredményekben).

Idézetet írta: Pozzato Dátum július 28, 2012, 11:59:27
Olimpia előtt pár hónappal volt egy kis vitám egy másik fórumon vagy itt azt már nem tudom.,meg fészbukkon is ;D)arról hogyan szerepelnek majd a magyar úszók az olimpián.Én azt mondtam egy érem lesz esetleg meg pár döntő...Mindenki lehurogott hogy lehetek ilyen negatív meg hogy biztos nem így lesz mivel az eb-n jól szerepeltek.Igen csak hogy nem az eb-re kell kihegyezni a formát.Látszott ez ma Lacin is...és a többieken is fog szerintem.Reméltem akkor is hogy azért nem lesz igazam mivel örülnék sok sok éremnek énis meg fanatikus magyar szurkoló vagyok de a realitás mást mondat velem.Szerintem most a vizes küldöttség még a minimális elvárásokat se fogja hozni.Nekem Cseh Laci az egyik leginkább túlsztárolt uszó.(elmúlt évek alapján mondtam bárki bármit NULLA eredménnyel nagy világversenyekről..ne vegyük ilyet ide mint huszadrangú eb olimpia előtt) Volt szó itt 12éremről én személy szerint azt is sokallom.Én örülnék már 6-8éremnek is.SZivem persze mást most hogy majd behúzunk 15-20érmet de a helyzet összképe teljesen mást mond.
Persze tudom majd itt is sokan az ellenkezőjét mondják és majd írják milyen negatív vagyok(teljesen jogosan) de azért ha magunkba nézünk mi is valami hasonló várunk(persze úgy ahogy itt mindenki énis reménykedek a jobb eredményekben).

Nem vagy negatív, szerinted ez a realitás, remélem belebuksz, ennyi!  ;) ;D ;D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum július 28, 2012, 12:03:43
Nem vagy negatív, szerinted ez a realitás, remélem belebuksz, ennyi!  ;) ;D ;D
Igen énis remélem bár ettől függetlenül ugyanúgy fogadok rájuk ;D
Bár mondjuk számomra ez hogy Laci még döntőbe se került ez kicsit erős...

Gergő milyet odavert... :ok: Biedermann megy a levesbe, gyönyörű ;D

Kis Gergő hatalmas! Futamgyőzelem!  :beerchug:

Idézetet írta: Cesc18 Dátum július 28, 2012, 12:09:36
Gergő milyet odavert... :ok: Biedermann megy a levesbe, gyönyörű ;D

Kellett a győzelemhez Park hibája, de lényeg, hogy ott van a döntőben!  :beerchug:

Cseh László érthetően elkeseredetten nyilatkozott a futam után. "Azt hittem, hogy ennél jobb időt úszunk. Végig együtt mentem Phelpsszel, nem hittem volna, hogy ez ilyen gyenge idő lesz, és nem lesz elég a döntőhöz. És arra sem számítottam, hogy az utánunk következő futam ilyen erős lesz. A felkészülésem úgy érzem jól sikerül, még most is maradt bennem, ezt elrontottam. Nincs mit tenni, készülök a következő számokra."

Jó mondjuk tényleg csalóka lehetett, hogy Phelpsel ment...

Lochtéra amúgy 1.4...várható volt, hogy esik.

Laci csak Phelpsre figyelt, aki kevesebb koksszal egy nagy kalap xar.

Gyurta Dániel 59.76, új országos csúcs!!!   :beerchug:

Tóth Krisztina továbbjutott!! Huh de kemény volt!  :D


MEGVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN HIHETETLEEEEEEEEEEN :great: :great: :great: :great: :great: :great: :great: :great: :great: :great: :great: :great: