London 2012

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Pisti1987 Dátum július 26, 2012, 10:27:42
Olyannyira meglepetés lenne, hogy minden bizonnyal akkor se lenne döntős, ha kijutott volna, mivel ha jól tudom országonként csak 2 ember lehet döntős minden számban. :)

Nem csak a döntőbe, de az egész mezőnybe nemzetenként 2 úszó indulhat. De egyébként ezeket így fejből adják meg az irodák? Csak mert ha felmennek a hivatalos oldalra és megnézik, hogy kik indulnak akkor ilyen hiba nem fordulhatna elő.

Idézetet írta: Cesc18 Dátum július 26, 2012, 11:02:46
Nem csak a döntőbe, de az egész mezőnybe nemzetenként 2 úszó indulhat. De egyébként ezeket így fejből adják meg az irodák? Csak mert ha felmennek a hivatalos oldalra és megnézik, hogy kik indulnak akkor ilyen hiba nem fordulhatna elő.
Ja igen, csak VB-n és EB-n indulhat 2-nél több egy számban, de döntőbe ott is max. ketten.
Mindenesetre erre tényleg figyelhetnének.

Spanyol foci  ;D ;D ;D Japók megtanítják őket focizni!

Most nézem Andy Murray megkapta az első fordulóban Wawrinkát  ;D  jó kis bemelegítés lesz neki!


Szép volt Japán, így kell ezt! :ok:

Idézetet írta: Cesc18 Dátum július 26, 2012, 17:38:53
Szép volt Japán, így kell ezt! :ok:

Én azt sajnálom, hogy nem született igazságos eredmény, az kb 0-4 lett volna, ennyi helyzetet kihagyni  :D

úgy érzem nem ez lesz az egyetlen meglepetés a fociban...:D

1 nap 1 óra van hátra!!!  :'(  :great:  :redchug:

Brazilok adnak az érzésnek rendesen ;D Sztem 6-7 alatt meg sem állnak.

Idézetet írta: alexthebest Dátum július 26, 2012, 21:20:37
Brazilok adnak az érzésnek rendesen ;D Sztem 6-7 alatt meg sem állnak.

Ügyesen játszanak,rúgjanak is!!  ;) :great:

Na alakul a meccs :o Még jó hogy góloverre és nem hendire tettem :redchug:

A lezárt olimpiai topicban indult egy beszélgetés, hogy szerzünk-e 11,5 érem felett, és ott többen azt mondták, hogy simán.
Hát nem tudom hogy jön ki, de reálisan szerintem aki értem fog szerezni az:
- Berki
- Pars
- Cseh 400m
- Gyurta 200m
- Janics 200m
- Janics, Kovács 500m
- Kozák
- Vajda

Esetleg még:
- FFi vízilabda
- Hosszú

A többi liszt...

Ez csak 10, akárhogy számolom..

Én a másik két csapatot, a női vizilabdásokat és a kéziseket sem irnám le. Nem mondom hogy megnyerik - bár szerintem a nők esélyesek rá - de az érem belefér. Egyéni vagy kajak esetén a négyeseknél a női négyes mindenképp éremesélyes, és a birkózó-öklöző fronton is jön egy érem általában, illetve az öttusát se felejtsük ki. Szerintem a 10,5 fölött benne van én a 3,5 arany alatt 2,40 -en gondolkodom, reálisan 1 kajak, 1 úszó meg még egy valami jöhet, ha több lenne, akkor nagyon örülnék. Éremből viszont a 11 simán meglehet. 

Ugye a karalábé Ns jóslata: 8 arany-, 7 ezüst-, és 12 bronzérem. Tegnap este csak emiatt vettem meg az újságot, de még nem volt időm megnézni, hogy ez hogy jöhet nekik össze..

Idézetet írta: Latzka Dátum július 27, 2012, 09:13:56
Ugye a karalábé Ns jóslata: 8 arany-, 7 ezüst-, és 12 bronzérem. Tegnap este csak emiatt vettem meg az újságot, de még nem volt időm megnézni, hogy ez hogy jöhet nekik össze..

Én is ezért akartam megvenni, de végül is elfelejtettem, most kerestem az nso.hu-n, de nem találom...
Közben meg akartam tenni a hosszú távú fogadásodat, de az érmek számára, illetve a szerb-magyar ki a jobbra, azt írja a fortunawin, hogy nem kombinálható.  :noway:
Na nem baj, az 50-es odds is jó lesz. :)