Olimpia Fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


titanbet-en találtam egy olyat, hogy az Ausztrál női pólósokat 2.75-ért adják... bet365-ön pedig az Olaszokra van 4-es odds.
Hátha valaki akar/tud vele mit kezdeni...

Köszi, jó lenne, de már befektettem a ping-pong surebetekbe...  ;D
Bár valószínű titanbeten elírták az oddsot, és később érvénytelenítik. De még soha nem fogadtam ott, nem tudom, hogy viselkednek.

Ja ezt jó lenne tudni, érvénytelenítik -e, különben futok a bankba feltenni a házat  ;D

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum július 30, 2012, 14:58:54
Köszi, jó lenne, de már befektettem a ping-pong surebetekbe...  ;D
Bár valószínű titanbeten elírták az oddsot, és később érvénytelenítik. De még soha nem fogadtam ott, nem tudom, hogy viselkednek.

Ilyen esetem itt még nem volt... Olyan volt, hogy élőben kint felejtettek valamit és azt utána törölték.
Raktam rá egy picit és majd kiderül... :D

Idézetet írta: Dacsi Dátum július 30, 2012, 15:01:30
Ilyen esetem itt még nem volt... Olyan volt, hogy élőben kint felejtettek valamit és azt utána törölték.
Raktam rá egy picit és majd kiderül... :D
Titanbeten még nem regiztem, van esetleg valami első befizetési bónusz? És a mennyi a minimum befizetés?

#35 július 30, 2012, 15:24:25, Dacsi
Idézetet írta: Dacsi Dátum július 30, 2012, 15:01:30
Ilyen esetem itt még nem volt... Olyan volt, hogy élőben kint felejtettek valamit és azt utána törölték.
Raktam rá egy picit és majd kiderül... :D
Közben chateltem egyet Andreaval és ő azt mondta, hogy nem törlik. (mondjuk még így sem vagyok benne biztos, hogy ha ausztrália nyer, akkor nem törlik...)

IdézetAndrea: It will not be canceled, Sir
you: okey
you: thank you
you: have a nice day
Andrea: These are the Odds in case Australia wins
Andrea: Have a nice day too

Szerk.: Ingyen pénzből játszom náluk, szóval sokat nem tudok mondani... Skrillről a minimum befizetés 20 dollár.

Idézetet írta: patyi Dátum július 30, 2012, 12:25:22
Fed-Benne 2  11.75x odds
Feliciano 7-6-ra nyeri az első szettet  7x odds
Isner 7-6 nyeri az első szettet 6.5x  odds

Ha a háromból 1 jön már elég korrekt profit és egyik sem esélytelen...

+3.5
Korrekt profit. Feliciano meg szarjon sünt, hogy elveszítette a rövidítést... :redchug:

Holnap 200 m pillangón tippmix 2,07 -et ad, hogy Cseh Laci dobogós helyen végez, ugyanerre Unibet pl. kerek 5.00 -ös oddsot. Hozzáértőktől kérdem, most akkor ki nézte be? Én a felé hajlok, hogy meglehet a bronz Lacinak, és a netes oddsok kicsit elvannak tájolva.

Idézetet írta: Őrült Király Dátum július 30, 2012, 17:44:21
Holnap 200 m pillangón tippmix 2,07 -et ad, hogy Cseh Laci dobogós helyen végez, ugyanerre Unibet pl. kerek 5.00 -ös oddsot. Hozzáértőktől kérdem, most akkor ki nézte be? Én a felé hajlok, hogy meglehet a bronz Lacinak, és a netes oddsok kicsit elvannak tájolva.

Előbb jusson be a döntőbe. Szerintem meg még az is necces lesz.
Én az unibetes oddsokat tartom jónak.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum július 30, 2012, 17:59:11
Előbb jusson be a döntőbe. Szerintem meg még az is necces lesz.
Én az unibetes oddsokat tartom jónak.

Szintén...és Phelps most kifog kapni szerintem. Nagyon nincs formában. Ha bátor lennék most tennék Clary győzelmére 7.5-ért, de Jukic is elég meggyőző. Reális Lacira az 5-ös odds, 2-es pályáról nem lesz könnyű dolga, de talán meglesz a döntő.

Hajrá Laci és Bence!!

Én már húzok is a totózóba egy százast rászánok erre a 15%-os surebetre... :)

#41 július 30, 2012, 18:25:36, Őrült Király
Kicsit utánanéztem az erőviszonyoknak, meglátásom szerint az 5-6. hely a reális. Bejut a döntőbe abban elég bizonyos vagyok, két blama egymás után Cseh Lacitól, ezt nem tudom, és nem is akarom elképzelni. Most nyomni kell az elődöntőben is, ami a csövön kifér, ennyi.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum július 30, 2012, 18:12:16
Én már húzok is a totózóba egy százast rászánok erre a 15%-os surebetre... :)

Jól teszed! Úgy látom, kész aranybánya ez az olimpia ebből a szempontból.
Kérdés, unibeték mennyivel engedik megtenni.

Idézetet írta: benson Dátum július 30, 2012, 18:33:40
Jól teszed! Úgy látom, kész aranybánya ez az olimpia ebből a szempontból.
Kérdés, unibeték mennyivel engedik megtenni.

Engedi az unibet bőven!  ;)
De a néni is csak nézett a totózóban, hogy mennyivel megtoltam :)

Idézetet írta: Dacsi Dátum július 30, 2012, 15:21:16
Közben chateltem egyet Andreaval és ő azt mondta, hogy nem törlik. (mondjuk még így sem vagyok benne biztos, hogy ha ausztrália nyer, akkor nem törlik...)

Szerk.: Ingyen pénzből játszom náluk, szóval sokat nem tudok mondani... Skrillről a minimum befizetés 20 dollár.
Igazat mondott a csaj, jóváírták! Ezt akkor jól benézték...  ;D