Bajnokok Ligája 2021/22

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri a 2021-22-es BL-döntőt?

Liverpool
5 (55.6%)
Real Madrid
4 (44.4%)

Összes szavazó: 9

Szavazás lezárva: május 28, 2022, 13:41:03

Azért Guardiola is szépen kialakított egy City színész tanodát!! ;) Ha a pályán vagyok ettől még nekem is elgurult volna a gyógyszerem :redchug:  Nem volt méltó az angolokhoz de persze az Atletico ugyanezt csinálta volna fordított helyzetben! Csak Tőlük ezt már megszoktuk... ;D

Remélem REAL - POOL döntő lesz!! ;)

Kicsit olyan volt, mintha a City direkt rájátszott volna mindenre, közben az Atletico meg a keménység és az alattomosság közötti határt lépkedte át, lehet a provokációra, de akkor is átlépte. Nem jó fej egyik csapat sem :D

dehogynem jók TIB!!!
Imádom az indulatokat és a repkedő lapokat, mikor rajt van a zseton!
....ja,ja foci, meg sport! Az egy másik kérdéskör - mondhatni érzelemmentes fogadónak tök mindegy :D

Idézetet írta: Sound Dátum április 14, 2022, 09:43:14dehogynem jók TIB!!!
Imádom az indulatokat és a repkedő lapokat, mikor rajt van a zseton!
....ja,ja foci, meg sport! Az egy másik kérdéskör - mondhatni érzelemmentes fogadónak tök mindegy :D

Igazad van :) én is lapokat vártam, csak ez a hajhúzkodás meg hisztik, olyan nem sportpályára való. Cantona legalább páros lábbal beleszállt abba, akit nem kedvelt :D

Olvasom ezen a 63-as oldalon a nagyívű véleményt a meccsről. Nem értem, hogy a sárga lapok számával mit akar igazolni a vélemény összehányója? Arról nem hallott még a cikk írója, hogy mondjuk reklamálásért vagy időhúzásért adnak sárgát pl. egy Barcelona játékosnak? Vagy hogy Simeone pályafutása során mondjuk mindegyik lapját lábtörésért kapta, míg Guardiola mondjuk színészkedésért és reklamálásért. Ez a csávó nagyon butus...

Ancelotti lehet a világ legjobbja?

Az elmúlt napokban felmerült egy kérdés, miszerint az olasz edző lehetne minden idők legjobbja. Mi a titka és hogyan merült fel ez az elmélet? Olvasd tovább


Gólszerzőkkel együtt ki mit jósol a két elődöntőre?

Részemről:

Man City - Real Madrid
2:2
B. Silva, De Bruyne v Benzema (2)

Liverpool - Villarreal
2:0
Salah, Diaz


Lenn az Anfield Roadon nincsen kegyelem

Azt mondták, hogy Emery kevés ehhez a szinthez, tényleg így volna? Olvasd tovább


Ez csúcsfoci, van tempó, Benzema megint beköszönt, szinte szokásos. Prime Ronaldo és Messi nem voltak ennyire jók, mint az öreg Karim idén.

Mindenhol van 1-2 mp keses a hangban a kephez kepest?

Idézetet írta: RedMunchen Dátum április 26, 2022, 21:45:30Mindenhol van 1-2 mp keses a hangban a kephez kepest?
itt igen, de nem vészes

Idézetet írta: RedMunchen Dátum április 26, 2022, 21:45:30Mindenhol van 1-2 mp keses a hangban a kephez kepest?

Foden befejelte, aztan Hajdu B akkor kezdte el mondani, hogy jon a beadas.. ;D


Szerintem egyébként innen megint képes lesz megcsinálni a Real.
Alapban jobban reagál a változásokra Ancelotti, fel van készítve a csapata arra, hogy mit és hogyan csináljon, ha nem alakulnak kedvezően a dolgok.