VB Totó 2010

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


mi van akkor ha két játékos úgyanannyi ólt lő és ők az elsők a góllövőlistába ?
Sneijder és Villa úgyanúgy áll  jjellenleg  gólal:D

Ilyenkor tudtommal a fogadóirodák is és a játékokban is elfogadják a tippedet nyertesnek. Már ha legalább egyiket eltaláltad.... :)
Milan? Itt hogy van?

Mindkét játékosra tippelők pontot kapnak.

A helyosztókra a szelvényeket felteszitek ma? Elutazunk holnap és még előtte szeretnék tippelni!
Előre is köszi!

Idézetet írta: gati78 Dátum július 08, 2010, 10:06:15
A helyosztókra a szelvényeket felteszitek ma? Elutazunk holnap és még előtte szeretnék tippelni!
Előre is köszi!

Sajnos mindketten el voltunk utazva, s nem láttuk, hogy írtál.

Az utolsó VBTotó felkerült. Sok sikert mindenkinek.  :great:

#35 július 09, 2010, 22:20:07, ScrappyCoco
Megnéztem a gólkirályok és a győztes kilétével hogy változna a tábla :) Még az utolsó 2 meccs szelvénye nincs benne, mivel sokan nem töltötték ki. De azzal is ugye max 6 pontot lehet behozni, vagyis ezek a variációk közel állnak a valósághoz. Holnap ha lesz kedvem/időm frissítem :)

Spanyol vb, gólkirály David Villa :
1. szumos 95 pont

2. horzol 91 pont
3.Lufu - 90 pont(9 pontos eredmény, 23 kimenetelt talált el, gólkirály, vb győztes pipa, csoportmeccsek alatt 6 pontos eredmény 18 kimenetel)
4.ScrappyCoco - 90 pont(9 pontos eredmény, 23 kimenetelt talált el, gólkirály, vb győztes pipa, csoportmeccsek alatt 6 pontos eredmény 16 kimenetel)
5.dmszab - 90 pont(8 pontos kimenetel)
6.stomi23 - 87 pont
7.demode - 86 pont(9 kimenetel)
8.Őrült király - 86 pont(7 kimenetel)
9.Marin10 - 84 pont

Spanyol vb, gólkirály nem David Villa:
1. stomi23 - 82 pont

2. aladarka - 77 pont
3. szumos - 75 pont
4-10.horzol,dmszab,palmus29,Lufu,ScrappyCoco,tomiszi,Seanconnery - 70 pont

Holland vb, gólkirály David Villa:
1. dbcooper - 82 pont

2. sziluka87 - 81 pont
3. szumos - 75 pont
4. Hud - 73 pont
5. janovicza - 72 pont
6. horzol - 71 pont
7. Lufu - 70 pont
8. ScrappyCoco - 70 pont
9. dmszab - 70 pont

Holland vb, nem D.V. a gólkirály:
1. dbcooper - 82 pont
2. slick85 - 72 pont
3. sziluka87 - 71 pont
4. zsebi78 - 69 pont
5. somi 78 - 63 pont
6. somi 78 - 63 pont
7-8-9. Lacapi,Mokuci71,stomi23  - 62 pont

Az esetleges hibákért elnézést kérek!

Érdekességek(az élbolyra vonatkozik)
A jelenleg a góllövőlista élén állók közül legtöbben David Villát tippelték. 1 tipp jött Diego Forlanra és szintén 1 Klose-re. Senki sem tippelt Müllerre, Sneijderre.
Több "nagymenő" fórumozó is 42 pontot ért el eddig : benson,Lacapi,Knapp,Gery185.
Volt olyan szelvény, ahol csak a csoportkör volt kitöltve, de ott is 45 pontot szerzett és abbahagyta. Ezen csak ámulni tudok, biztos vagyok benne ott lenne a top10-ben.

Hajrá David Villa:great:

Köszönjünk a részletes beszámolót!  :great:

Hello Milan!

Akkor most a játékban, aki Villát tippelte gólkirálynak az megkapja az érte járó pontot?

Idézetet írta: Lufu Dátum július 11, 2010, 23:48:16
Hello Milan!

Akkor most a játékban, aki Villát tippelte gólkirálynak az megkapja az érte járó pontot?

Igen.

sziasztok
mikorára várható a vb totó végeredménye?


Idézetet írta: szumos Dátum július 07, 2010, 22:30:02
Ilyenkor tudtommal a fogadóirodák is és a játékokban is elfogadják a tippedet nyertesnek. Már ha legalább egyiket eltaláltad.... :)
Milan? Itt hogy van?

Sajnos nem így van...nekem a BAH-nál még a bronz meccs előtt azt mondták livechat-en és a szabályzatuk is leírja hogy holtverseny esetén, tehát ha 2 vagy több ember végez ugyanannyi góllal az élen akkor elosztják a nyereményt...legrosszabb esetben is 1,00 oddsot állapitanak meg, tehát magyarul aki Müller-re, Villa-ra, Forlan-ra vagy Sneijder-re (mint én is) tett akkor ők bizonyos osztásban részesülnek de legalább a tétüket visszakapják...ennek ellenére olyan vesztesnek hozták ki a szelót mint a baszott tehén és odairták hogy Thomas Müller a helyes eredmény!!  Jól be lettem etetve!!   :-\

Ennyit a tisztességről és a becsületességről, na meg arról nem is beszélve hogy a saját szabályzatukat szegték meg!!
Rohadt csaló bandák!!   :noway: :noway:

Idézetet írta: jorgi05 Dátum július 15, 2010, 15:55:19
Thomas Müller lett a gólkirály de mindegy!!!  ;)

Látod Milan ,
nem véletlenül irtam neked priviben , hogy Kiraly CSAK EGY lehet.  ;)
Igy, hogy a szabályzatban nem fogalmaztátok meg  világosan, hogy mi van ha holtverseny van, igy nagyobb igazságtalanság sújtja azokat akik nem Villára tettek.

Időközben szabályt módositani?  ::) Érdekes.

Idézetet írta: jorgi05 Dátum július 15, 2010, 16:01:12
Sajnos nem így van...nekem a BAH-nál még a bronz meccs előtt azt mondták livechat-en és a szabályzatuk is leírja hogy holtverseny esetén, tehát ha 2 vagy több ember végez ugyanannyi góllal az élen akkor elosztják a nyereményt...legrosszabb esetben is 1,00 oddsot állapitanak meg, tehát magyarul aki Müller-re, Villa-ra, Forlan-ra vagy Sneijder-re (mint én is) tett akkor ők bizonyos osztásban részesülnek de legalább a tétüket visszakapják...ennek ellenére olyan vesztesnek hozták ki a szelót mint a baszott tehén és odairták hogy Thomas Müller a helyes eredmény!!  Jól be lettem etetve!!   :-\

Ennyit a tisztességről és a becsületességről, na meg arról nem is beszélve hogy a saját szabályzatukat szegték meg!!
Rohadt csaló bandák!!   :noway: :noway:

A betclic is meglovagolta ezt a dolgot... De nekem például a bwin rendesen fizetett David Villa után! (igaz összetett fogadás volt, de ez lényegtelen) A tippjátékok is elfogadták mindenütt ha eltaláltad legalább az egyiket...
Egyébként sokakban (játékosokban és fogadóirodákban) van egy kis fogalmi zavar. Legjobb tudomásom szerint a vb legjobb játékosa, az aranycipős és a gólkirály fogalma három szorosan összefüggő, de külön fogalom és cím! A mostani vb azon kevesek egyike, amikor ezek 4 különböző emberhez kerültek. De ettől a vb-nek 4db gólkirálya lett! Az aranycipős Müller, a legjobb játékos pedig Forlan lett.
Hogy a fogadóirodák meglovagolják az osztott címet , az szerintem szabály ide vagy oda, nem korrekt.

#44 július 15, 2010, 16:50:53, prizma
Pld. a willhill-nél:

World Cup 2010 - Top Goalscorer Results
Thomas Muller (7/1)  

Ekkora oddsokkal csak nem képzeli valaki, hogy majd mindenki ki lesz fizetve?
Matekozzatok egy kicsit , túl nagyok az oddsok. :)
Az , hogy livechat-en mit mondanak, az nem kell elhinni... mindig   ;)


Mekkora odds-szal fogadták el valakinek (közületek) az irodák a többi 3 jelölt egyikét?