Társat keresek!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Belevaló, a saját árnyékától meg nem ijedő társat keresek irodák bónuszaink levételéhez.
Mielőtt megkérdezel,kipróbált évek óta bejáratott módszer amit megosztanék bizonyos ok miatt.
Egy tőke erős embert keresek társnak.
Kérdezz privátba.


tokeeros embert bonusz leakasztashoz  ;D  adnak meg valahol tobb mint 150 euros bonuszt?

Idézetet írta: AC_28 Dátum március 22, 2013, 15:46:25
tokeeros embert bonusz leakasztashoz  ;D  adnak meg valahol tobb mint 150 euros bonuszt?

Én napi nem egy bonuszról beszélek ;Dés nem egy személyről ;D

Idézetet írta: gotti Dátum március 22, 2013, 15:50:43
Én napi nem egy bonuszról beszélek ;Dés nem egy személyről ;D


Latom a reszletekre ugyeles nem az erosseged.

Belevaló, a saját árnyékától meg nem ijedő társat keresek irodák bónuszaink levételéhez.

Egy tőke erős embert keresek társnak.


Bonuszozassal nem kell itt villognod, ezt a utat mar megjartam. Gondolom IP attbaszasokra multiidentitasokrol lesz szo... es ebbe egy epeszu ember nem megy szivesen bele.


Idézetet írta: AC_28 Dátum március 22, 2013, 15:57:39

Latom a reszletekre ugyeles nem az erosseged.

Belevaló, a saját árnyékától meg nem ijedő társat keresek irodák bónuszaink levételéhez.

Egy tőke erős embert keresek társnak.


Bonuszozassal nem kell itt villognod, ezt a utat mar megjartam. Gondolom IP attbaszasokra multiidentitasokrol lesz szo... es ebbe egy epeszu ember nem megy szivesen bele.


Szia!

Én ne tudom te honnen veszed ,hogy én mi tudok nyújtani.
Azt hogy te a hogy bonuszoztál az kit érdekel./gondolom anyuci apuci nevével óvatosan külön ip röl/
Akit érdekel majd jelentkezik akit nem érdekel az nem.

ha lenne mit nyujtanod, akkor azt a csaladnak, rokonoknak, ismerosoknek ajanlanad, nem idegenekhez fordulnal. Apropo az en anyucim apucim hagyhatod beken, mert en minden bonuszt csak egyszer, sajat nevemre vettem fel. Ezt nevezik betyar becsuletnek...

Idézetet írta: AC_28 Dátum március 22, 2013, 16:18:18
ha lenne mit nyujtanod, akkor azt a csaladnak, rokonoknak, ismerosoknek ajanlanad, nem idegenekhez fordulnal. Apropo az en anyucim apucim hagyhatod beken, mert en minden bonuszt csak egyszer, sajat nevemre vettem fel. Ezt nevezik betyar becsuletnek...


Igazi betyár vagy becsüllek.Ezzel zárjuk rövidre.