Tippjáték+

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: benson Dátum november 11, 2011, 09:26:46
Nem kötekedésből, de akkor most ennek a pontnak már nincs értelme, hiszen mindhárom mérkőzésre tippelni kell a nyereményhez:

"minimum 1 tippet kell tenni a részvételhez, s maximum hármat"

Nincs igazad, igenis van értelme. Van aki leadhat csak két tippet, s nyerhet abban az esetben, ha nincs telitalálat.

Idézetet írta: Milan Dátum november 11, 2011, 09:31:25
Nincs igazad, igenis van értelme. Van aki leadhat csak két tippet, s nyerhet abban az esetben, ha nincs telitalálat.

Oké, főnök, de akkor meg ez sántít:

"Ahhoz, hogy valaki nyerjen mind a három mérkőzésre leadott tipp helyes kell, hogy legyen!"

Csak úgy tud helyes lenni mindhárom tippje, ha van is három tippje.

Rendben, értem én a lényeget (nem muszáj mindhárom meccsre tippelni, a nyereményhez viszont minden leadott tippnek helyesnek kell lennie), viszont szerintem jobb ezt most tisztázni, mint a kiértékelés után (lásd BL-játék).  :cya:

Idézetet írta: benson Dátum november 11, 2011, 09:48:03
Oké, főnök, de akkor meg ez sántít:

"Ahhoz, hogy valaki nyerjen mind a három mérkőzésre leadott tipp helyes kell, hogy legyen!"

Csak úgy tud helyes lenni mindhárom tippje, ha van is három tippje.

Rendben, értem én a lényeget (nem muszáj mindhárom meccsre tippelni, a nyereményhez viszont minden leadott tippnek helyesnek kell lennie), viszont szerintem jobb ezt most tisztázni, mint a kiértékelés után (lásd BL-játék).  :cya:

Persze, hogy igen. Örvendek is, hogy megemlítetted, hogy tisztázva legyen az ügy.  ;)

Szerintem, hogy ne legyen nézet eltérés törlöm a minimum korlátot.

Mérkőzés 1: Bosznia és Hercegovina- Portugália
Tipp: 3,5  gól felett
odds: 4,40
Mérkőzés 2: Csehország - Montenegró
Tipp: 3,5 gól felett
odds: 4,15
Mérkőzés 3: Törökország - Horvátország
Tipp: 3,5 gól felett
odds: 4,80