Haladó Tippjáték - Február 2012

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ma utolsó nap és 7en 100 felett  :D  :ok:

Idézetet írta: gerry Dátum február 28, 2012, 22:46:26
így látni, a fejlődésünket, 1 év múlva 4-500 pont kellesz az első helyhez  :D  :beerchug:

igazából akkor indult 5-6 ember most meg...

Idézetet írta: csacsa44 Dátum február 29, 2012, 08:08:21
Srácok, van egy nagyon rossz hírem, főleg azoknak, akik velem együtt az első helyre pályáznak!!! Ma én javítom a tippjátékot!!!!!!:D  ;D ;D

Nézzük a pozitív oldalát: a 2. helyért akkor még nyílt a harc.   ;D

Idézetet írta: gerry Dátum február 29, 2012, 08:48:57
Ma utolsó nap és 7en 100 felett  :D  :ok:

És még csak most küldtem játékba öt bombát. Bármelyik sül, vége a dalnak  ;D
Nem túl szép dolog, de ha bejön, mocskosul fogok röhögni  ;D

Gratulálok Lufunak a győzelemhez! (hacsak a 100. helyen nem volt valakinek mákos szelvénye)

Annyi vakmerő és mégis reális tipp volt az utolsó napon a mezőnyben, hogy nem tudtam, melyik ellen védekezzek.  :)
Amikor láttam, hogy a görög-belga és a szlovén-skót meccs is döntetlenre áll, amivel Lufu elém kerülhet, akkor azért 200 ft-ért lejátszottam kötésben, hogy egyiken sem lesz már gól. (kb. 10-es szorzó volt ez kombiban a szünet környékén)
Persze nem lett, így legalább kivettem az elbukott első hely pénzdíjának egy részét az élőfogadásból. 

(Winger Anglia-Hollandia 2:2-es tippje is közel volt, 0:2-nél arra is tettem 200 ft-ot, így tudtam örülni az egyenlítésnek. Persze esett még egy holland gól. megj.: ha még egy angol gól esik, akkor Oakland örülhetett volna. Annyira reklámozta  a tippjeit, hát azokat is megnéztem...  ;D )

Aztán még a szegényes éjszakai kínálatból "visszatámadtam", de épp az imént úszott el a 15-ös szorzós Paraguay-Panama 0:0 a 89. percben szerzett hazai góllal.
Ezt a meccset direkt nem néztem, csak néha a livescore-on pillantottam rá.
Ott még 0:0 volt és már éppen rászántam magam a visszafogadásra, ám mire beléptem a bet365-höz, már eldőlt a sorsom.

Azért szép hónap volt, de 51,5-ös LSP és 97%-nál magasabb ROI mellett illett volna nyernem.
Sebaj, lesz még jobb.   ;)

Decemberben 67.7 ponttal 2.lettem
Januárban 83.1 ponttal úgyszint 2.
Februárban 115.95 ponttal még a dobogóra sem fértem fel! 4. hely  :D

Gratulálok minden résztvevőnek!!!  :beerchug:

Izgalmas volt a véghajrá!
Gratulálok minden résztvevönek de főleg a nyerteseknek! :beerchug:


Én is gratulálok mindenkinek, meleg és izgalmas volt a vége! :great:


szép volt srácok, nagy verseny volt!  :beerchug:
Gratula a helyezetteknek!

Gratulálok a helyezetteknek !    :)