OTP Bank Liga 2023/24

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Várda64 Dátum február 08, 2024, 09:03:19@robmiller

Én csak annyit kérek az égiektől, hogy adjanak még annyi időt és erőt, hogy a félárván maradt 5 éves kis unokámat kivihessem egy NB I-es meccsre. Akkor a bakancslistámon ismét lesz egy pipa.  :)

Akkor lassan viheted a nagylegényt, ha az esetemből indulunk ki. Nagypapám engem 6 évesen már rendszeresen vitt Vác FC-Samsung meccsekre az itteni Aranykorszakban. A relatív alacsony kor ellenére életreszóló élményekkel gazdagodtam, túl azon, hogy megéltem a 93/94-es bajnoki címünket. Tisztán emlékszem, amikor '93 őszén 7:0-ra vertük itthon a Sopront. De van olyan emlékem is, amikor a BVSC-vel játszottak óriási csatákat, és hogy az "öregem" ordibál a Koszta Janival a kerítésen át, mert kinn állt a középpályán és onnan kapott átíveléses potyát :D :D
Egyszóval szerintem ne sokáig fontolgasd, mert hidd el az unokádnak megmarad az az élmény, hogy a papájával járt Kisvárda meccsekre :)

MTK - Fehérvár tipp: Erre a meccsre tartalékolt a hazai csapat

A szombati meccsre készült az MTK és így elég nagy blama lenne, ha esetleg nem szereznének pontot a sokat utazó fehérváriak ellen. Olvasd tovább


Zalaegerszeg - Mezőkövesd tipp: Te behúznád lazán a hazait a Tippmixen?

Vajon a tavaszi szezonban pazarul rajtoló Zalaegerszeg vasárnap este hazai pályán legyőzi a kiesőjelölt Mezőkövesd gárdáját? Olvasd tovább


Paks - KTE tipp: Pöröghetnek a gólok ezen a vidéki meccsen

Két 100%-os csapat néz egymással farkasszemet az Atomvárosban. Mindketten hajthatnak a nemzetközi kupáért, így érdekes meccset láthat majd a paksi közönség. Olvasd tovább


Diósgyőr - Újpest tipp: Összeszedi magát az Újpest az edzőváltás után?

Talán a forduló legjobban várt mérkőzését rendezik majd Miskolcon, ahol Mészöly Géza megkezdi a következp újpest regnálását. Olvasd tovább


Paks - Zalaegerszeg tipp: Nyomott szorzókkal rukkolt ki a TippmixPro

Az OTP Bank Liga pénteki nyitómérkőzésén az éllovas Paks otthonába látogat a kiesés elől menekülő Zalaegerszeg együttese. Olvasd tovább


Mezőkövesd - Kisvárda tipp: Kiesési rangadó jön szombat délután az NB1-ben

Szombat délután igazi hatpontos kiesési rangadóra érkezik Mezőkövesdre a sereghajtó Kisvárda együttese.  Olvasd tovább


Kecskemét - Újpest tipp: Biztos vagyok a lila-fehér pontszerzésben!

Két közel azonos játékerővel bíró csapat feszül egymásnak szombat délután a kecskeméti gyepen - viszont kérdés, ki mekkora motivációval száll harcba. Olvasd tovább


Fehérvár - Debrecen tipp: Tippeljünk a forduló legjobbnak ígérkező meccsére

Sokak szerint a Debrecen székesfehérvári vendégjátéka számít az OTP Bank Liga hétvégi rangadójának. Olvasd tovább


Puskás - MTK tipp: 0-5 után jön a visszavágás?

Negatív hullámba került az MTK megint. Mikor legutóbb ez történt velük, akkor belefutottak egy 0-5-be. Mi lesz velük most vasárnap? Olvasd tovább



Zalaegerszeg - Kecskemét tipp: Gólokra fogadunk a TippmixPron

Szombaton ebédidőben a tavasszal feltámadó Zalaegerszeg a tabella felsőházában tanyázó Kecskemét csapatát látja vendégül. Olvasd tovább


Debrecen - Puskás Akadémia tipp: 2.33-as szorzóval támadjuk a hajdúsági bajnokit

Parázs ütközetnek ígérkezik szombat késő délután a Puskás Akadémia debreceni vendégeskedése. Tét a dobogó közelében maradás. Olvasd tovább


Diósgyőr - Fehérvár tipp: Újabb bravúrra készül a székesfehérvári alakulat

Az idén nyeretlen DVTK lesz a meccs esélyese, azonban nagy kérdés, hogy az egyre jobb formába lendülő Fehérvár megtréfálja-e őket. Olvasd tovább


Kisvárda - Paks tipp: Gólokkal térne vissza a győztes útra a listavezető

Kiderül, hogy a Paks továbbra is tudja-e tartani a tempót a Fradival, vagy beadja a törölközőt a meglepő zalaegerszegi vereség után. Olvasd tovább