StanJames - fekete lista

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hát fasza! Mi ütött ezekbe? Megsértődnek, hogy máshol is játszunk?  :D
Én ritkán játszok a bet-at-home-nál, szép lesz ha ezek is elkezdik ezt a baromságot...

Zseniális ez az iroda és egy nagy rejtély SBR rating B-s tehát egész jó.Nekem március óta van számlám ott én használtam is, 100 euró fölött nem igazán fogadtam .Szóval se túl kicsiben se túl nagyban nem fogadtam.Most a wimbledoni elődöntöre max 2 eurót tehetek és ez van már 1-2 hete.Miközben a választék elég nagy az új élő fogadásuk is jó,fogadni lehetetlen.Amint látom a többieket most jöhet nekem is egy számlazárolás ugyhogy ki is vettem az össze zsét.Kibaszott szar iroda.SBR: ZS-

Ma le is zárták ;D  jós vagyok

regisztrálok én is ...És fogadok arra hány nap mulva zárolnak :D

Magyarország korlátozva van náluk azért nem fogadja el a tétet.
Felesleges ott fogadni...

Idézetet írta: gergo Dátum július 28, 2011, 19:54:34
Magyarország korlátozva van náluk azért nem fogadja el a tétet.
Felesleges ott fogadni...

+1

Egy kicsit a védelmébe akartam kelni ennek az irodának, mert nekem nagyon szimpatikus lett még tavaly, amikor volt a Nadal-Federer barátságos meccs és talán csak itt lehetett erre egy idő után fogadni. A nyereményt 2 másodperc alatt jóváírták, plusz moneybookersre is kb. ennyi idő alatt utalták ki szombat este lévén, karácsony közeledtével ez nekem több, mint baráti volt.
Szóval a közelmúltban játszogattam is náluk (az is tetszett, hogy annak ellenére, hogy teniszben voidos iroda általában az általam kinézett meccseknél magasabb volt a teniszmeccsek szorzója a többi ismertebb hasonló feltételekkel működő irodánál). Igaz többet vettem ki, mint amennyit fizettem be hozzájuk (de nem túl sokkal), szóval nem voltam nekik nagy veszteség. Erre körülbelül egy hónapja ők adták valamire a legjobb szorzót (már nem is emlékszem mi volt az), meg akarom tenni, erre kidobja, hogy csak az eredetileg szánt tét felével játszhatom meg a tippem. Rápróbálok megint, de ugyanaz, na jó mondom elfogadom, de kibaszok velük, mert megteszem megint. Nem engedte, azután mondom teszek valami mást, de csak ilyen 3-4 euróval próbaként. Na itt is csak a felét engedte. Itt viszont elvesztették a szimpátiámat kikértem a pénzem és egy életre elfelejtem őket.

Maradhat is a fekete listán, beregeltem, 20eurót akartam tenni egy meccsre, de maximum hárommal engedi..

Még mindig jobb, mint ha zárolták volna a számlád. Kezdik tolerálni a magyarokat? ??? :crazy:

Idézetet írta: vmlinuz Dátum március 08, 2012, 23:11:40
Még mindig jobb, mint ha zárolták volna a számlád. Kezdik tolerálni a magyarokat? ??? :crazy:

Gondolom azt akartad írni vmlinuz, hogy diszkriminálni vagy NEM tolerálni a magyarokat.  :-\ Egy kis éjjeli okoskodás, nem tudtam kihagyni, bocsánat.  ;D

Nem, nem. Eddig az volt, hogy zárolták a magyarországi számlákat a regisztráció és befizetés után pár nappal. Most úgy néz ki csak korlátoznak. Haladás. ;D

Nekem egy relatíve régi regem volt náluk, amit kb 800-1000$ nyeremény után zároltak most télen.

Hogyan kell ide  mastercardról befizetni??  :bash:

Ne kinlódj, 90% hogy zárolják a számlád majd.

#44 május 05, 2012, 18:13:53, Kvikt
Idézetet írta: vmlinuz Dátum május 04, 2012, 16:33:17
Ne kinlódj, 90% hogy zárolják a számlád majd.

- nekem még mindig nem zárolták a számlámat, nagyobb foci meccsekre max 100-200 eurókat is enged fogadni (persze csak 3 esélyes fogadásokra (felett-alatt ilyenek nem játszanak), tehát ajánlani nem ajánlom - de zárolni nem zároltak.