OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nekem baromira tetszik. Nem hiszem el, hogy ilyen még lehetséges, de ezek szerint még sok hülye lehet az interneten. Kb 10 évvel ezelőtt még elképzelhető volt egy ilyen kis piti csaló fellépése, de hogy még mindig vannak ilyen balfékek, akik ezt beveszik... A bemutatkozó szövege pedig frenetikus, úgy érzem szószerint idézni kell:

"Rendszert fedeztem fel a számsorsolásos szerencsejátékokban. A töredékére tudom szűkíteni azt a lehetséges variációszámot, amiben valószínűleg benne lesznek a nyerőszámok. A módszerem két részből áll: 1. aktív szám-összerendezés 2. passzív szám-összerendeződés. Számokról van szó, de bármilyen furcsánis hangzik, a megoldást mégsem az algebra, hanem a geometria adja. A sorsolások valóban véletlenszerűek, de ha a legutóbbi nyerőszámokat elhelyezzük egy bizonyos számkörnyezetben, akkor kirajzolódik a rendszer."

Nem vagyok matematikus, de ez az aktív szám-összerendezés és passzív szám-összerendeződés zseniális.... Ilyen erővel totóra, tippmixre és pokerre is kidolgozhatna valamit ;D

Én meg matematikus vagyok, de itt nem kell annak lenni, hogy az ember átlásson a szitán. Ilyen kamu kifejezéseket, megáll az eszem. Geometriát alkalmazni a kombinatorikára? :-\

Elmaradtak a meccsek, ezek szerintem valahol ottmaradt "eredmények". Azért ez már több lenne egyszerű bunda-gyanúnál... Főleg ötös kötés, 0-0 végeredményre...    ;D

#258 október 19, 2008, 08:03:11, nyakasr
Idézetet írta: tibi181818 Dátum október 16, 2008, 14:46:54
Magyarország legjobb tippoldala:  http://www.tippmixtippek.hu/  :2funny: :2funny: :2funny:

Ja és még 60.000 Ft-ért hirdethetsz is rajta! Nevetséges! Egy olyan oldalon, amely pagerankja 14.000.000 körül mozog és havai hatvanezer ft?????? Normális ez???  ;D ;D ;D

Milan új konkurencia a láthatáron!!! :2funny: :2funny: :2funny:


Van egy hasonló oldal: http://totokiraly.hu/  :D

A Totókirályok Titoktára :2funny: :2funny: :2funny:   Vicc, de azért komolyabb, munka mint a másik.

Nem tudom elhinni, hogy vannak akik bedőlnek ezeknek.      :hanyas:

"... öcsém, te hülye vagy, ha ezt bárkinek elárulod!"
Régi totós cimborám, Ákos

Hogy tudom az időt jól beállítani?

Ezen a részen(képen) 1 órával le van maradva az idő. Ha ráklikkelek a topikban már a valósat írja. Ez csak nálam van/volt így?

Idézetet írta: Latzka Dátum október 23, 2008, 12:13:52
Hogy tudom az időt jól beállítani?

Ezen a részen(képen) 1 órával le van maradva az idő. Ha ráklikkelek a topikban már a valósat írja. Ez csak nálam van/volt így?

Rámész a "Profil"-ra, s azon belül bal oldalt a "Kinézet és elrendezés". Ott lehet állitgatni az időt ahogy akarod.

Szerintem jól van, mert ott a jó időt mutatja. De a legfrissebb témáknál nem ezt mutatja.

Idézetet írta: Latzka Dátum október 23, 2008, 13:36:36
Szerintem jól van, mert ott a jó időt mutatja. De a legfrissebb témáknál nem ezt mutatja.

Irjál a 0 helyére 1-et...

Sajnos az a baj, nálam is, hogy ha egyet írok be, akkor meg a fórumon jár az idő egy órával előbbre, s a főoldalon van helyesen, ha pedig 0 -n hagyom akkor fordítva a főoldalon rossz az idő, a fórumon pedig jó. Nem lehetne a kettőt valahogyan összehangolni?  ???

Idézetet írta: Titti7 Dátum október 23, 2008, 13:51:49
Sajnos az a baj, nálam is, hogy ha egyet írok be, akkor meg a fórumon jár az idő egy órával előbbre, s a főoldalon van helyesen, ha pedig 0 -n hagyom akkor fordítva a főoldalon rossz az idő, a fórumon pedig jó. Nem lehetne a kettőt valahogyan összehangolni?  ???

Kell szóljak vmlinuz-nak, hogy lássuk megtudja-e oldani a problémát vagy sem...

Hogy-hogy ilyen sokan vagyunk most fent a neten reggelente???

Máskor csak én szoktam ilyen időpontban bejelntkezve lenni  :D

Idézetet írta: hargitomi Dátum október 29, 2008, 07:02:32
Hogy-hogy ilyen sokan vagyunk most fent a neten reggelente???

Máskor csak én szoktam ilyen időpontban bejelntkezve lenni  :D

Ki korán kel...aranyat lel...nem??  ;)

Idézetet írta: Milan Dátum október 29, 2008, 07:12:15
Idézetet írta: hargitomi Dátum október 29, 2008, 07:02:32
Hogy-hogy ilyen sokan vagyunk most fent a neten reggelente???

Máskor csak én szoktam ilyen időpontban bejelntkezve lenni  :D

Ki korán kel...aranyat lel...nem??  ;)

jaja :D ;)